Дженоа - Мілан онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Італії - 07 жовтня 2023, 21:45 - Луиджи Феррарис . Трансляція: MEGOGO Футбол Первый
Головний суддя: Марко Пиччинини
Генуя
0 - 1
Милан
21' Hernandez, Theo 22' Алессандро Флоренці
46' Chukwueze, Samuel Вийшов: Крістіан Пулішич 46' Okafor, Noah Вийшов: Leao, Rafael 47' Musah, Yunus 62' Adli, Yacine 66' Алессандро Флоренці Вийшов: Давіде Калабрія 66' Adli, Yacine Вийшов: Олів'є Жиру 68' Sabelli, Stefano Вийшов: Калєб Екубан 68' Руслан Малиновський Вийшов: Kutlu, Berkan 69' De Winter, Koni 86' Martínez, Josep 87' Крістіан Пулішич 90' De Winter, Koni 90' Martínez, Josep 90' Tomori, Fikayo 90' Maignan, Mike 90' Лука Йовіч 90' Haps, Ridgeciano Вийшов: Puscas, George
  • The most common result of matches between Genoa CFC and AC Milan is 0-1. 7 matches have ended with this result.
  • During the last 17 meetings with Genoa CFC playing at home, Genoa CFC have won 5 times, there have been 4 draws while AC Milan have won 8 times. The goal difference is 21-14 in favour of AC Milan.
  • During the last 35 meetings, Genoa CFC have won 7 times, there have been 8 draws while AC Milan have won 20 times. The goal difference is 47-27 in favour of AC Milan.
  • Genoa CFC's last home win against AC Milan was in 2016.
  • AC Milan have a winning streak of 3 matches in Serie A.
  • Did you know that AC Milan scores 33% of their goals between the minutes 31-45?
  • AC Milan have a winning streak of 3 matches.
  • AC Milan haven't lost in their last 4 games.
  • Genoa CFC haven't won any of their last 4 games against AC Milan.
  • Genoa CFC haven't scored in 0 of their 3 home matches in Serie A this season.
  • AC Milan haven't scored in 0 of their 4 away matches in Serie A this season.
  • Mateo Retegui is Genoa CFC's top scorer with 3 goals. Olivier Giroud has scored 4 times for AC Milan.
  • Genoa CFC wins 1st half in 47% of their matches, AC Milan in 48% of their matches.
  • Genoa CFC wins 47% of halftimes, AC Milan wins 48%.
  • The winner of their last meeting was AC Milan.
  • On their last meeting AC Milan won by 2 goals.
  • When Genoa CFC leads 1-0 at home, they win in 83% of their matches.
  • When AC Milan leads 0-1 away, they win in 75% of their matches.
  • When Genoa CFC is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When AC Milan is down 1-0 away, they win 6% of their matches.
  • In Serie A, AC Milan has better performance than Genoa CFC.
  • AC Milan's performance of the last 5 matches is better than Genoa CFC's.
  • AC Milan have lost just 0 of their last 5 games against Genoa CFC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Genoa CFC won 0, AC Milan won 4, 1 draws.
  • AC Milan have lost just 1 of their last 5 Serie A games against Genoa CFC.
  • Genoa CFC have won just 1 of their last 5 Serie A games against AC Milan.
  • Genoa CFC scores 0.8 goals in a match against AC Milan and AC Milan scores 2.4 goals against Genoa CFC (on average).
  • Average number of goals in meetings between Genoa CFC and AC Milan is 3.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Genoa CFC and AC Milan is 1.2.
  • Genoa CFC scores 1.77 goals when playing at home and AC Milan scores 1.28 goals when playing away (on average).
  • Did you know that Genoa CFC scores 30% of their goals between the minutes 31-45?
  • Genoa CFC have conceded a goal in each of their last 5 matches.
De Winter, Koni
90'
Martínez, Josep
90'
90'
Tomori, Fikayo
90'
Maignan, Mike
90'
Лука Йовіч
Haps, Ridgeciano
Вийшов: Puscas, George
90'
87'
Крістіан Пулішич ГООЛ!
86'
69'
Sabelli, Stefano
Вийшов: Калєб Екубан
68'
Руслан Малиновський
Вийшов: Kutlu, Berkan
68'
66'
Алессандро Флоренці
Вийшов: Давіде Калабрія
66'
Adli, Yacine
Вийшов: Олів'є Жиру
62'
47'
Musah, Yunus
46'
Chukwueze, Samuel
Вийшов: Крістіан Пулішич
46'
Okafor, Noah
Вийшов: Leao, Rafael
22'
21'
В ефірі
Матч був посереднім до 87-ої хвилини, коли було забито перший гол. Але найцікавіше почалося саме під час атаки Дженоа на 90+6 хвилині. Здається, що до завершення матчу залишалося трішки більше однієї хвилини додаткового часу, але далі ми побачили вилучення двох арбітрів, Жиру у воротарській формі та неймовірну удачу "россонері". Мілан більше атакував весь матч і забив гол, але Дженоа старалася з усіх сил відігратися, нажаль, не вийшло. Матч вийшов досить цікавим і видовищним, але в результаті Мілан забирає три очки у Генуї та очолює Серію А. Дженоа поки неподалік зони вильоту
90+15'
Марко Піччініні дає свисток про завершення цього неймовірного матчу
90+15'
Драгушин з лівого флангу навішує в карний майданчик, там Торсбю, намагається пробити головою, але м'яч не летить у ворота, Жиру виходить з воріт і забирає м'яч до рук
90+15'
Гра продовжується!
90+14'
Жиру дійсно рятує свою команду
90+14'
"Россоблу" виходять в атаку, Екубан скидає на Пушкаша, той заходить в карний майданчик і Жиру стрибає йому у ноги відбиваючи м'яч, на підбиранні Гудмундссон, але він не встигає до м'яча і Жиру фіксує м'яч у своїх руках
90+14'
Жиру вибиває м'яч, його перехоплюють "грифони"
90+14'
"Россонері", а саме їх новий "голкіпер", Жиру не поспішає вводити м'яч у гру
90+13'
Альберто Джилардіно швидко змінює польового гравця на голкіпера. Замість Де Вінтера на поле вийшов Леалі
90+12'
Друга жовта
Мілан виходить в контратаку, Мартінес, який був у карному майданчику Мілана, порушує правила на половині поля суперника, арбітр показує йому другу жовту карту. В матчі друге вилучення голкіпера!
90+11'
Дженоа заробляє право на іще один кутовий, напевно останній, всі одинадцять гравців Дженоа у штрафному майданчику Мілану. Навіс і немає удару, захисники вибивають м'яч
90+11'
Гудмундссон б'є зі штрафного і від Томорі м'яч рикошетить, потрапляє в поперечину та виходить на кутовий
90+10'
Жиру вдягає рукавички та форму голкіпера
90+9'
Червона картка
Арбітр прийняв рішення. Дженоа призначено штрафний на лінії карного майданчику, а Меньян отримує червону картку
90+8'
Марко Піччініні йде сам переглядати VAR
90+8'
Арбітр очікує на підказку від VAR арбітрів
90+7'
Арбітр зупиняє зустріч
90+6'
Екубан отримує пас в спини захисників Мілану і набігає до воріт, Меньян виходить з воріт і у стрибку вибиває м'яч головою, але з коліна влучає в голову гравцю Дженоа
90+5'
Навіс у карний майданчик, але гравці Дженоа порушують правила в атаці
90+5'
"Россоблу" заробили право на штрафний на половині поля Мілану
90+4'
"Грифони" контролюють м'яч і активно пішли в атаку підтиснувши суперника до їх воріт
90+3'
Останню опцію використовує Стефано Пйолі. Замість Йовича на полі з'явився Бартезагі
90+2'
Мілан продовжує атакувати аби не дати господарям зрівняти рахунок
90+1'
Ще одну заміну проводить Альберто Джилардіно. Поле покидає Хапс, замість нього виходить Пушкаш
90+1'
У другому таймі компенсовано сім хвилин
90'
Марко Піччініні вказує на центр поля. Напевно у багатьох будуть питання стовно цього моменту
89'
Арбітр очікує підказки від його асистентів у VAR кімнаті
88'
Є питання до забитого гола на предмет гри рукою Пулішичем під час прийняття м'яча
87'
ГОЛ! Пулішич забиває гол на останніх хвилинах матчу! Муса скидає на американця, той в оточенні двох гравців приймає м'яч, розвертається і забиває з декількох метрів у ворота Мартінеса
86'
Марко Піччініні показує жовту картку голкіперу Дженоа Мартінесу за те, що той занадто довго вводить м'яч в гру
85'
Довга передача на Пулішича, але той не встигає і м'яч знову повертається господарям
84'
"Грифони" перехопили м'яч і намагаються розвинути свою атаку, поки безуспішно
83'
Калабрія пробиває з-за меж штрафного майданчику, м'яч летить вище воріт
82'
"Россонері" продовжують контролювати м'яч не віддаючи його супернику
81'
Дуже небезпечно у воріт Мартінеса, серія ударів і навісів, всі спроби забити гол заблоковані діями захисників та голкіпера Дженоа
80'
Мілан з м'ячем в центрі поля, Жиру заробляє штрафний
79'
Ще одна атака Мілану, захисники "грифонів" не дали суперникам пройти до своїх воріт
78'
Небезпечний удар по воротах головою виконує Екубан, після навісу від Гудмундссона, м'яч летить вище воріт
77'
Кутовий для Дженоа. Навіс з лівого флангу і захисники Мілану переводять м'яч на правий фланг і той виходить за межі поля
76'
Драгушин пробиває з-за меж карного майданчику і після рикошету від Рейндерса м'яч ледве не залітає у ворота Мілану, тільки Меньян рятує ворота своєї команди
75'
Гра продовжується, м'яч залишається в "грифонів"
74'
Невеличка пауза у грі, Хапс опинився на газоні після зіткнення з Пулішичем
73'
Гра йде неподалік воріт Мілану, господарі намагаються забити перший гол в цьому матчі
72'
Мартінес помилився при передачі і практично подарував м'яч супернику, але і він і захисники зуміли вийти з цієї ситуації
71'
"Россонері" втратили м'яч і вже господарі отримують право на контроль
70'
Де Вінтер порушує правила в центрі поля аби зірвати контратаку Мілану. За це його й покарав Марко Піччініні жовтою карткою. Перший "гірчичник" у Дженоа
69'
"Грифони" тримають м'яч у себе, спроба атакувати. Удар виконує Френдруп з лінії карного майданчику, але його удар заблокований
68'
Перші заміни проводить Альберто Джилардіно. Поле покидають Малиновський та Сабеллі, замість них виходять Кутлу та Екубан відповідно
67'
Кутовий для "россонері". Простріл на ближню стійку і захисники Дженоа вибивають м'яч
66'
Іще подвійна ротація від Стефано Пйолі. Замість Алді на поле вийшов Жиру, а замість Флоренці на поле вийшов Калабрія
65'
Леау пробиває по воротах головою після навісу, Мартінес виконує чудовий сейв та витягує м'яч з самого кута воріт
64'
В матчі вже показано чотири жовтих картки. Всі в активі "россонері"
63'
Адлі порушує правила проти Хапса, який вибігав у перспективну контратаку, за цей й отримує попередження від Марко Піччініні
62'
Сабеллі виконує небезпечний простріл на ворота суперника і Гудмундссон зовсім трішки не встигає аби замкнути її
61'
Володіння м'ячем на боці "дияволів", в них 59% проти 41% у господарів
60'
Гравці Мілану грають дуже широко виконуючи серію коротких пасів, або довгі діагональні передачі
59'
Вже господарі зуміли повернути собі м'яч, але Френдруп втрачає його в боротьбі з двома суперниками
58'
"Россонері" продовжують створювати проблеми у воріт Мартінеса, але поки захисники працюють на відмінно
57'
Гості продовжують грати з м'ячем, Рейндерс пробиває з лінії штрафного майданчику, удар заблокований, а на підбиранні Флоренці і він б'є здалеку і м'яч летить повз ворота
56'
Непогана передача на Рейндерса в карний майданчик Дженоа, але Мартінес випередив півзахисника Мілану та забрав м'яч до рук
55'
"Дияволи" перехопили м'яч і вже вони намагаються розтягнути захист суперника граючи дуже широко
54'
Вже Дженоа розвиває свою атаку, але поки перепасовуються з голкіпером
53'
"Грифони" досить високо пресингують суперника створюючи проблеми для розвитку їх атаки
52'
Непогана передача на Гудмундссона, але той програє боротьбу Томорі і втрачає м'яч
50'
Гравці Мілану продовжують контролювати м'яч перейшовши центральну лінію поля
51'
Малиновський демонтсрує чудовий дриблінг у центрі поля
49'
Вже "россонері" грають з м'ячем
48'
Гудмундссон прострілює у карний майданчик, Торсбю намагався пробити по воротах, але влучив у ногу гравцю Мілану і арбітр фіксує порушення правил
47'
Марко Піччініні показує жовту картку Мусі за порушення правил поблизу свого карного майданчику. У Дженоа є право на виконання небезпечного штрафного удару з лівого флангу
46'
"Грифони" продовжують контролювати м'яч
46'
Стартує другий тайм. Гравці Дженоа розвели м'яч з центра поля
Перші заміни проводить Стефано Пйолі у перерві. Леау змінює на полі Окафора, а Пулішич виходить замість Чуквуезе
Гравці повертаються на поле
Як і очікувалося, Мілан грає першим номером у цьому матчі. Але не дивлячись на це "грифони" не здаються і не сидять у захисті, а намагаються спіймати суперника на швидких атаках чи на несподіваних контратаках. Малиновський більше відіграє у захисті, аніж у нападі. "Россонері" набагато ближче до забиття голу в цьому матчі, але й господарі не будуть так легко здаватися. Чи будуть якісь зміни у складі чи тактиці по перерві від обох тренерів? Дізнаємося вже за п'ятнадцять хвилин
45+2'
Марко Піччініні дає свисток про завершення першого тайму
45+1'
Окафор потужно прострілює на дальню стійку з лівого флангу, там забігає Чуквуезе, якого залишили всі захисники одного, і зовсім трішки не встигає за м'ячем
45+1'
До першого тайму додана одна хвилина
45'
В останню хвилину основного часу гра продовжується на половині поля господарів і з м'ячем "россонері"
44'
Малиновський виграв боротьбу з Чуквуезе на лінії поля не дозволивши супернику продовжити свої атакувальні дії
43'
Довгий пас на Торсбю, той не встигав за м'ячем і Меньян корпусом прикрив м'яч і дозволив йому вийти за межі поля
42'
Чуквуезе отримав пас зі штрафного з центральної частини, вже збирався розвивати атаку, але пролунав свисток арбітра, про фіксацію офсайду
41'
Перший кутовий для "россонері". Навіс з лівого флангу і Мартінес рукою переводить м'яч далі на правий фланг
40'
"Россоблу" досить важко вийти в атаку, суперники достатньо легко відбирають в них м'яч
39'
"Грифони" намагалися вийти в атаку, Торсбю втратив м'яч на половині Мілану
38'
Малиновський на лівому фланзі виконував довгу діагональну передачу, але невдало і пас занадто сильний
37'
"Грифони" повернули собі м'яч, але розвинути свою атаку поки не можуть
36'
Гудмундссон зайшов в штрафний майданчик суперника, але програв боротьбу з захисником і втратив м'яч
35'
Штрафний виконує Мілан після порушення правил Малиновським поблизу свого карного майданчику. Адлі віддає пас на Флоренці в зону півкола штрафного майданчику, той пробиває по воротах і м'яч летить значно вище
34'
Затяжна атака Мілану, простріл з правого флангу від Чуквуезе, навіс з лівого флангу Рейндерса, захисники зуміли відбити всі атаки
33'
Мілан контролює м'яч на половині поля господарів, але поки не поспішають в атаку
32'
"Грифони" намагаються спіймати суперника на швидкій атаці, але закидання в штрафний майданчик було перервано захисником і м'яч довелося повертати назад задля розвитку нової атаки
31'
Закидання на Окафора, але трішки сильніше, ніж було потрібно і м'яч опиняється в руках Мартінеса
30'
Адлі намагався виконати прохід в штрафний майданчик, але не впорався з трьома захисниками одразу
29'
Гості продовжують контролювати м'яч і вже вдесятьох знаходяться на половині поля суперника
28'
Рейндерс здалеку б'є по воротах, м'яч пролітає поруч зі стійкою
27'
Станом на зараз володіння м'ячем на стороні Мілану. У "дияволів" 53%, а у Дженоа - 47%
26'
Гості контролюють м'яч в центрі поля
25'
Спроба атаки від "россоблу", Гудмундссон проходить в штрафний майданчик "дияволів", обіграє захисників, пробиває по воротах і його удар заблокований суперником. На підбиранні також гравці Дженоа, але удар був набагато вище воріт
24'
Перший кутовий в матчі. Корнер виконують "грифони". Пас на ближню стійку, а звідти скидання на Малиновського, але Руслан не встигає за м'ячем і захисники Мілану вибивають м'яч
23'
Малиновський виконує навіс зі штрафного, невдало і м'яч повертається на половину поля господарів
22'
Тепер вже Флоренці порушив правила на своїй половині поля аби зірвати швидку атаку суперника, за це він також отримує "гірчичник" від арбітра
21'
Ернандес порушив правила проти Френрупа підступно штовхнувши його в спину за що отримав попередження
20'
Знову м'яч у "дияволів" і вони на половині поля Дженоа
19'
Знову атака Мілану і знову прострільна передача Чуквуезе, а там Рейндерс пробиває з лінії карного майданчику і Дрегушин блокує цей удар
18'
Поки м'яч не затримується у "грифонів" і тільки но вони переходять половину поля то втрачають його
17'
Чуквуезе прострілює на одинадцять метрів і там Окафор пробиває по воротах, Мартінес в падінні відбиває м'яч ногою
16'
Чуквуезе навішував з правого флангу, Драгушин відбив передачу, а далі Флоренці здалеку пробиває по воротах, прямо по центру воріт і Мартінес забирає м'яч до рук
15'
Дженоа намагалася вийти в атаку, проте Торсбю порушив правила на половині поля суперника
14'
Гості порушують правила в атаці і м'яч переходить "россоблу"
13'
"Россонері" зайшли в штрафний майданчик Дженоа, але продовжити атаку не зуміли і захисники "грифонів" вибили м'яч
12'
"Грифони" перейшли половину поля і вже на стороні суперника втратили м'яч
11'
Господарі контролюють м'яч на своїй половині поля
10'
Альберто Джилардіно був дуже здивований і розлючений рішенням арбітра не призначати пенальті чи навіть не почекати перегляд VAR. Марко Піччініні показує попередження головному тренеру Дженоа за його поведінку
9'
Васкес заходить в штрафний майданчик Мілану і в боротьбі з суперником падає, свисток арбітра мовчить
8'
Тепер м'яч у "россоблу", але вони грають від голкіпера і пройти центр поля поки не можуть
7'
"Дияволи" перехопили м'яч і перепасовуються в центрі поля
6'
Дженоа контролює м'яч, але пройти до воріт Ментяна для них поки важко
5'
Поки команди грають більш обережно
4'
Пас на Гундмундоссона з лівого флангу у штрафний майданчик Мілану, але нападник не зміг вдало обробити м'яч і втратив його
3'
Небезпечний пас виконує Чуквуезе на Окафора в штрафний майданчик Дженоа, той намагається зупини м'яч, але невдало і Мартінес забирає м'яч до рук
3'
Господарі перехопили м'яч на половині поля суперника, намагалися створити атаку, але Торсбю відав неточний пас
2'
Поки гра відбувається біля воріт "грифонів"
1'
Гості вже виконали спробу пройти до воріт суперника, але втратили м'яч
1'
Марко Піччініні дає свисток про початок матчу
Мілан розпочне цей матч з центра поля
Команди вже вийшли на поле
Арбітр зустрічі: Марко Піччініні
Головний тренер Дженоа: Альберто Джилардіно
Стартовий склад Дженоа (4-4-2): Мартінес - Васкес, Дрегушин, Бані (с), Де Вінтер - Хапс, Торсбю, Френдруп, Сабеллі - Гудмундссон, Маліновський
Головний тренер Мілану: Стефано Пйолі
Стартовий склад Мілану (4-3-3): Меньян - Ернандес (с), Томорі, Тіав, Флоренці - Рейндерс, Адлі, Муса - Окафор, Йович, Чуквуезе
Після семи турів Дженоа займає чотирнадцяту сходинку турнірної таблиці маючи вісім очок за дві перемоги та дві нічиї у попередніх матчах. Мілан наразі розташовується на другому місці в італійському чемпіонаті з вісімнадцяти очками, поступаючись лише на один бал, першій сходинці Інтеру, але останні мають вже провели свій матч у поточному турі
Матч пройде в Генуї на арені "Стадіо Луїджі Ферраріс" та розпочнеться о 21:45 за київським часом
Доброго вечора, шановні читачі. Сьогодні Ua-Football проведе для вас текстову трансляцію матчу восьмого туру Італійської Серії А Дженоа - Мілан