Бенфіка - Реал Сосьєдад онлайн трансляція матчу

Ліга чемпіонів УЄФА - 24 жовтня 2023, 22:00 - Эштадиу ду Спорт Лисбоа е Бенфика . Трансляція: MEGOGO
Головний суддя: Клеман Тюрпен
Лиссабон
0 - 1
Сан-Себастьян
46' Musa, Petar Вийшов: Артур Даніель Іраван 46' Жоау Маріу Вийшов: Kokcu, Orkun 59' Jurasek, David Вийшов: Bernat, Juan 63' Mendez, Brais 69' Neres, David Вийшов: Gouveia, Tiago 70' Traore, Hamari Вийшов: Арiц Елустондо 71' Арiц Елустондо 75' Мікель Меріно 76' Kubo, Takefusa Вийшов: Fernandez, Carlos 76' Barrenetxea, Ander Вийшов: Zakharyan, Arsen 77' Bernat, Juan 81' Bah, Alexander Вийшов: Chiquinho 90' Oyarzabal, Mikel Вийшов: Cho, Mohamed-Ali
  • Real Sociedad San Sebastian have scored at least one goal for 9 consecutive matches.
  • Benfica Lisbon wins 1st half in 50% of their matches, Real Sociedad San Sebastian in 47% of their matches.
  • Benfica Lisbon wins 50% of halftimes, Real Sociedad San Sebastian wins 47%.
  • When Benfica Lisbon leads 1-0 at home, they win in 95% of their matches.
  • When Real Sociedad San Sebastian leads 0-1 away, they win in 81% of their matches.
  • When Benfica Lisbon is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Real Sociedad San Sebastian is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • Real Sociedad San Sebastian's performance of the last 5 matches is better than Benfica Lisbon's.
  • Benfica Lisbon scores 2.24 goals when playing at home and Real Sociedad San Sebastian scores 1.21 goals when playing away (on average).
Чемпіонат Іспанії 2023/2024
90'
Oyarzabal, Mikel
Вийшов: Cho, Mohamed-Ali
Bah, Alexander
Вийшов: Chiquinho
81'
Bernat, Juan
77'
76'
Kubo, Takefusa
Вийшов: Fernandez, Carlos
76'
Barrenetxea, Ander
Вийшов: Zakharyan, Arsen
75'
Мікель Меріно
71'
Арiц Елустондо
70'
Traore, Hamari
Вийшов: Арiц Елустондо
Neres, David
Вийшов: Gouveia, Tiago
69'
63'
Mendez, Brais ГООЛ!
Jurasek, David
Вийшов: Bernat, Juan
59'
Musa, Petar
Вийшов: Артур Даніель Іраван
46'
Жоау Маріу
Вийшов: Kokcu, Orkun
46'
В ефірі
Матч завершився - 0:1! Третя поспіль поразка "Бенфіки".
У нашому матчі залишилося зіграти ще чотири хвилини.
89'
Рафа Сілва у боротьбі з Норманом хотів заробити штрафний, але арбітр цей епізод проігнорував.
86'
Бернат змістився з флангу в центр, але віддати точну передачу не зміг. Перспективна атака завершилася нічим.
84'
У функціональному плані у ці хвилини дуже непросто гостям. Домінують футболісти "Бенфіки", але довести до завершення. свої атаки не можуть.
82'
Заміна у господарів поля. Замість Ба виходить Шикіньо.
80'
У ці хвилини суттєво додали в актвиності португальці, але поки що гості тримаються.
76'
Попередження за грубу гру у центрі поля отримує Меріно.
73'
Занадто мало сьогодні футболісти обох комнад пробивають у площину - 2 удари у гостей і всього один у "Бенфіки".
71'
У другому таймі взагалі нічого не виходить у португальської команди. Гості повністю домінують і мають забивати ще.
68'
Кубо наважився на удар і влучив у поперечину. Дуже непросто зараз стримувати атаки суперників португальцям.
67'
Відзначимо активний пресинг гостей, який здається у другому таймі став ще більш ефективним. Португальці не можуть вийти в атаку.
64'
Все ж досягають свого гості. Барренечеа прострілив, а Мендес забив у порожні ворота - 0:1. Помилилися захисники "Бенфіки".
63'
Нерес віддавав розрізну передачу у штрафну, але блискуче у цьому епізоді зіграв Траоре.
61'
Кубо на швидкості увірвався до штрафної і пробив вище воріт. Знову егоїстично зіграв японець, який міг віддати на Меріно.
59'
Ще одна заміна у господарів поля. Бернат виходить замість Юрасека.
56'
Здається, що розмова з тренером не пішла на користь португальській команді. Зараз домінують гості.
53'
Довелося вступати в гру Трубіну після удару Субіменді. Перший удар у площину воріт у нашому матчі.
51'
На початку другого тайму теж активніше грають гості, але поки що без моментів. Відзначимо японського легіонера Кубо.
48'
Юрасек віддав розрізну передачу, але вона виявилась надто сильною. М'яч вийшов за межі поля.
47'
Заміна у складі португальської команди. Кабрал виходить замість Муси.
Другий тайм розпочався!
У першому таймі цікавіше грали гості, які намагалися за рахунок активного пресингу швидко доставляти м'яч до заключної третини поля. Проте, не вистачало акцентованих ударів. За тайм у команд жодного удару у площину воріт
Перший тайм завершився - 0:0!
До першого тайму арбітр компенсував дві хвилини.
41'
Поки що португальці відверто не вражають. Чимало помиляються у перехідних фазах господарі поля.
38'
Відзначимо ефективний пресинг гостей, який змушує суперників помилятися. Іспанцям поки що не вистачає тільки екцентованих ударів.
35'
Після прострілу Траоре м'яч влучив у руку Невеса. Арбітр цей епізод проігнорував.
33'
Знову перехопили ініціативу іспанці. Гості зараз намагаються за рахунок якісної гри у перехідних фазах швидко довести м'яч до штрафної.
30'
Після подачі з флангу переправив м'яч у сітку Мендес. Пощастило португальцям, які у цьому епізоді позиційно помилилися.
28'
Нуньос пробивав у дальній кут з-за меж штрафної, але повз ворота. Поки що Трубін залишається без роботи.
26'
Невеш намагався віддати розрізну передачу у штрафну, але занадто неточно. Виконання підвело гравця "Бенфіки".
24'
Темп матчу дещо сповільнився. Суперники уважно грають у захисті і поки що ніхто не хоче ризикувати.
21'
Відсоток володіння м'ячем 53% на 47% на користь гостей. Поки що у нас без ударів у площину воріт.
18'
Зараз саме португальці грають першим номером. Після прострілу Юрасека пробивав Муса, але занадто вище ворті.
16'
Цікавий футбол на початку зустрічі. Команди намагаються швидко проходити центр поля, але поки що ударів не вистачає.
13'
Після прострілу з флангу відправив м'яч у сітку Муса, але арбітр зафіксував положення поза грою.
11'
У ці хвилини домінують господарі поля. Іспанцям досить непросто оборонятися, але вони поки що грають уважно.
9'
Намагаються португальці взяти м'яч під власний контроль. З-за меж штрафної пробивав Нерес, але влучив у захисника.
7'
Кубо з меж штрафної пробивав у ближній кут, але повз ворота. Анатолій Трубін контролював політ м'яча.
6'
Господарі поля поки шо не можуть спокійно вийти в атаку. М'яч у португальців звагалі не тримається і у цьому заслуга іспанців.
3'
Іспанці активно розпочали гру, але поки що без ударів по воротам. Варто відзначити високий пресинг гостей.
Матч розпочався!
"Реал Сосьєдад" (стартовий склад): Реміро - Траоре, Субельдія, Норман, Нуньйос - Мендес, Субіменді, Меріно, Барренечеа - Оярсабаль, Кубо
"Бенфіка" (стартовий склад): Трубін - Юрасек, Антоніо, Отаменді, Ба - Аурснес, Невес - Маріу, Рафа Сілва, Нерес - Муса
Команда Рогера Шмідта поки не може похизуватися вдалим виступом у Лізі Чемпіонів - дві поразки. Спочатку від “Зальцбурга” 2:0, а потім 0:1 з “Інтером”. А ось іспанці радують своїх вболівальників. Нічия з “Інтером” і впевнена перемога над “Зальцбургом” — підтвердження амбіцій команди.
Запрошуємо вас на текстову трансляцію матчу третього туру групового турніру ЛЧ між "Бенфікою" та "Реал Сосьєдад". Гра розпочнеться о 22:00.