Анонс матчу Мальта - Норвегія 18.11.2019, Євро 2024

Поединок між командою Мальта та командою Норвегія проходитиме в рамках турнира по футболу: Євро 2024 2020 .

Дата проведення матчу: 18.11.2019
Час початку матчу: 21:45

Історія протистоянь между Мальта та командою Норвегія:

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь команди Норвегія, тоді як команда Мальта залишилася з поразкою . Зіткнення Мальта та Норвегія у попередньому футбольному матчі 18.11.2019 закінчилось с таким счетом: 1:2 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Мальта - Норвегія можна подивитися 18.11.2019 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Євро 2024. Текстову трансляцію матчу Мальта - Норвегія, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Мальта
Країна: Мальта

Прошедший матч команди Мальта був зіграний проти Білорусь - 26.03.2024, у рамках турнира Міжнародні товариські матчі 2024 та закінчився нічиєю.

Назва: Норвегія
Країна: Норвегия

Предыдущий поединок команди Норвегія був зіграний проти Словаччина - 26.03.2024, у рамках турнира Міжнародні товариські матчі 2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Мальта - Норвегія онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Євро 2024 та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.