Йисселмирвогельс - Ден Бош онлайн трансляція матчу

Кубок Нідерландів - 29 жовтня 2019, 20:45
3 - 0
23' Vaisanen, Leo 24' 29' 33' 45'
62' 66' Вийшов: 66' Вийшов: Ringo Meerveld 68' 70' 74' Вийшов: 78' 79' Robbert Olijfveld Вийшов: 79' Miedema Ларс Вийшов: 84'
Останні матчі - Ден Бош
84'
Robbert Olijfveld
Вийшов:
79'
79'
Miedema Ларс
Вийшов:
78'
Вийшов:
74'
ГООЛ!
70'
68'
66'
Вийшов:
66'
Вийшов: Ringo Meerveld
ГООЛ!
62'
45'
33'
29'
ГООЛ!
24'
23'

Анонс матчу Йисселмирвогельс - Ден Бош 29.10.2019, Кубок Нідерландів

Противостояние між командою Йисселмирвогельс та командою Ден Бош проходитиме в рамках турнира по футболу: Кубок Нідерландів 2019/2020 .

Дата проведення матчу: 29.10.2019
Час початку матчу: 20:45

Історія протистоянь между клубами Йисселмирвогельс та командою Ден Бош:

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь Йисселмирвогельс, тоді як команда Ден Бош залишилася з поразкою . Зіткнення Йисселмирвогельс та Ден Бош у попередньому футбольному матчі 29.10.2019 закінчилось со следующими результатом: 3:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Йисселмирвогельс - Ден Бош можна подивитися 29.10.2019 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Кубок Нідерландів. Текстову трансляцію матчу Йисселмирвогельс - Ден Бош, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Йисселмирвогельс

Предыдущий поединок команди Йисселмирвогельс був зіграний проти УСВ Херкулес - 11.08.2020, у рамках турнира Клубні товариські матчі 2019/2020 та закінчився перемогою команди УСВ Херкулес.

Назва: Ден Бош

Предыдущий матч команди Ден Бош був зіграний проти ВВВ-Венло - 27.10.2020, у рамках чемпионата Кубок Нідерландів 2019/2020 та закінчився перемогою команди ВВВ-Венло.

Слідкуйте за результатами матчу Йисселмирвогельс - Ден Бош онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Кубок Нідерландів та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.