Атлетико Мадрид (19) - Локомотив (мол) онлайн трансляція матчу

Юнацька Ліга УЄФА - 11 грудня 2019, 17:15 - Centro Deportivo Wanda Alcalá de Henares
55' Carlos Andres Mosquera Marmolejo Вийшов: 55' Ignacio Quintana Navarro Вийшов: Soriano M. 59' 59' Вийшов: Хлынов Н. 63' Тенас М. Вийшов: 63' Вийшов: 69' 72' Ilya Petukhov 73' Ignacio Quintana Navarro 74' Вийшов: Ilya Petukhov 78' Вийшов: 78' Перес Г. Вийшов: Хиек Х. 80' Тенас М. 88'
ГООЛ!
88'
ГООЛ! Тенас М.
80'
78'
Вийшов:
Перес Г.
Вийшов: Хиек Х.
78'
74'
Вийшов: Ilya Petukhov
ГООЛ! Ignacio Quintana Navarro
73'
72'
Ilya Petukhov
69'
Тенас М.
Вийшов:
63'
Вийшов:
63'
59'
59'
Вийшов: Хлынов Н.
Carlos Andres Mosquera Marmolejo
Вийшов:
55'
Ignacio Quintana Navarro
Вийшов: Soriano M.
55'
2

Анонс матчу Атлетико Мадрид (19) - Локомотив (мол) 11.12.2019, Юнацька Ліга УЄФА

Матч між командою Атлетико Мадрид (19) та командою Локомотив (мол) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Юнацька Ліга УЄФА 2019/2020 , матч состоится на стадіоні Centro Deportivo Wanda Alcalá de Henares.

Дата проведення матчу: 11.12.2019
Час початку матчу: 17:15

Історія протистоянь между командами Атлетико Мадрид (19) та командою Локомотив (мол):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь Атлетико Мадрид (19), тоді як команда Локомотив (мол) залишилася з поразкою . Зіткнення Атлетико Мадрид (19) та Локомотив (мол) у попередньому футбольному матчі 11.12.2019 закінчилось с таким счетом: 3:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Гонсалес К. и Mishatkin M. розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Атлетико Мадрид (19) - Локомотив (мол) можна подивитися 11.12.2019 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Юнацька Ліга УЄФА. Текстову трансляцію матчу Атлетико Мадрид (19) - Локомотив (мол), хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Атлетико Мадрид (19)

Прошедший матч команди Атлетико Мадрид (19) був зіграний проти Аякс (19) - 03.03.2020, у рамках чемпионата Юнацька Ліга УЄФА 2019/2020 та закінчився перемогою команди Аякс (19).

Назва: Локомотив (мол)

Прошедший матч команди Локомотив (мол) був зіграний проти Уфа (мол) - 29.09.2020, у рамках чемпионата 2019/2020 та закінчився перемогою команди Локомотив (мол).

Слідкуйте за результатами матчу Атлетико Мадрид (19) - Локомотив (мол) онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Юнацька Ліга УЄФА та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.