МФК Миколаїв - Альянс онлайн трансляція матчу

Перша ліга України - 26 березня 2021, 14:00 - Центральный стадион . Трансляція: UA-Футбол
Николаев
2 - 0
Липовая Долина
39' Vladimir Odaryuk 45' Sergii Kravchenko
ГООЛ! Sergii Kravchenko
45'
ГООЛ! Vladimir Odaryuk
39'
Матч закінчився!
90+4'
Замість Нечипоренко Станіслав на поле вийшов Березянський Павло ("Миколаїв")
90+1'
Замість Сула Дмитро на поле вийшов Прядун Максим ("Миколаїв")
90'
Попередження отримав Куксенко Богдан ("Миколаїв")
89'
Друга жовта
Видалений з поля Шевченко Дмитро ("Альянс")
87'
Замість Одарюк Володимир на поле вийшов Куксенко Богдан ("Миколаїв")
83'
Замість Войцеховський Владислав на поле вийшов Солдатов Олександр ("Миколаїв")
82'
Замість Агапов Микола на поле вийшов Сидоренко Ярослав ("Альянс")
78'
Попередження отримав Шевченко Дмитро ("Альянс")
67'
Попередження отримав Нечипоренко Станіслав ("Миколаїв")
63'
Замість Охрончук Владислав на поле вийшов Росляков Владислав ("Миколаїв")
54'
Замість Загинайлов Сергій на поле вийшов Шарай Владислав ("Альянс")
53'
Замість Лучик Олександр на поле вийшов Лебеденко Олександр ("Альянс")
46'
Попередження отримав Одарюк Володимир ("Миколаїв")
46'
Другий тайм розпочався!
45+'
Перерва!
45+3'
ГОЛ! Кравченко Сергій ("Миколаїв")
44'
Замість Осадчий Ян на поле вийшов Шевченко Дмитро("Альянс")
39'
ГОЛ! Одарюк Володимир ("Миколаїв")
10'
Попередження отримав Охрончук Владислав ("Миколаїв")
1'
Матч розпочався!
“Альянс”: 88 Важинський Ярослав, 33 Пікуль Костянтин, 17 Осадчий Ян, 94 Герт Андрій, 11 Пісний Руслан, 8 Лучик Олександр, 9 Піднебенной Вячеслав, 25 Шарай Станіслав, 78 Рогозинський Валерій, 13 Агапов Микола, 77 Загинайлов Сергій. Запасні: 55 Єфанов Руслан, 22 Шевченко Дмитро, 45 Меженський Євген, 15 Лебеденко Олександр, 96 Сидоренко Ярослав, 7 Шарай Владислав, 21 Шпирьонок Артем, 19 Зубков Ілля.
“Миколаїв”: 12 Бубенцов Андрій, 4 Парцванія Темур, 31 Порох Богдан, 27 Кулинич Сергій, 33 Ульянов Дмитро, 14 Охрончук Владислав, 19 Нечипоренко Станіслав, 23 Одарюк Володимир, 17 Кравченко Сергій, 9 Сула Дмитро, 7 Войцеховський Владислав. Запасні: 1 Ситников Антон, 55 Солдатов Олександр, 39 Куксенко Богдан, 65 Росляков Владислав, 34 Березянський Павло, 11 Прядун Максим, 8 Мельничук Назар.

Анонс матчу МФК Миколаїв - Альянс 26.03.2021, Перша ліга України

Противостояние між командою МФК Миколаїв (Николаев) та командою Альянс (Липовая Долина) проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша ліга України 2020/2021 , матч состоится на стадіоні Центральный стадион.

Дата проведення матчу: 26.03.2021
Час початку матчу: 14:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между командами МФК Миколаїв (Николаев) та командою Альянс (Липовая Долина):

Предыдущий матч між командами закінчився перемогою на користь МФК Миколаїв, тоді як команда Альянс залишилася з поразкою . Зіткнення МФК Миколаїв та Альянс у попередньому футбольному матчі 26.03.2021 закінчилось со счетом: 2:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу МФК Миколаїв - Альянс можна подивитися 26.03.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу МФК Миколаїв - Альянс, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: МФК Миколаїв (Николаев)
Рік заснування МФК Миколаїв (Николаев): 1920
Країна: Украина
Тренер: Илья Близнюк

Прошедший матч команди МФК Миколаїв був зіграний проти Реал Фарма - 06.11.2021, у рамках турнира Друга ліга України 2021/2022 та закінчився нічиєю.

Назва: Альянс (Липовая Долина)
Рік заснування Альянс (Липовая Долина): 2016

Предыдущий поединок команди Альянс був зіграний проти ФК Краматорськ - 29.11.2021, у рамках турнира Перша ліга України 2021/2022 та закінчився перемогою команди Альянс.

Слідкуйте за результатами матчу МФК Миколаїв - Альянс онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.