Ипсвич Таун - Вімблдон онлайн трансляція матчу

Перша Ліга Англії - 24 квітня 2021, 17:00 - Портмэн Роад Стэдиум
Головний суддя: Олли Ятес
0 - 0
44' Гвіон Едвардс
46' Bennetts, Keanan Вийшов: Dobra, Armando 63' Bishop, Teddy Вийшов: Skuse, Cole 68' Hawkins, Oliver Вийшов: Drinan, Aaron 73' O'Neill, Luke Вийшов: Олександр Тупчієнко 73' Assal, Ayoub Вийшов: McLoughlin, Shane 77' Dozzell, Andre Вийшов: Jackson, Kayden
Вийшов: Jackson, Kayden
77'
73'
O'Neill, Luke
Вийшов: Олександр Тупчієнко
73'
Assal, Ayoub
Вийшов: McLoughlin, Shane
Hawkins, Oliver
Вийшов: Drinan, Aaron
68'
Bishop, Teddy
Вийшов: Skuse, Cole
63'
Bennetts, Keanan
Вийшов: Dobra, Armando
46'
Гвіон Едвардс
44'
1
77'
Замена - (Ипсвич Таун)
73'
Замена - (Вімблдон)
73'
Замена : Олександр Тупчієнко - (Вімблдон)
68'
63'
46'
44'
Жёлтая карточка Гвіон Едвардс - (Ипсвич Таун)

Анонс матчу Ипсвич Таун - Вімблдон 24.04.2021, Перша Ліга Англії

Поединок між командою Ипсвич Таун та командою Вімблдон (Лондон) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Перша Ліга Англії 2020/2021 , матч начнется на стадіоні Портмэн Роад Стэдиум.

Дата проведення матчу: 24.04.2021
Час початку матчу: 17:00

Історія протистоянь между командами Ипсвич Таун та командою Вімблдон (Лондон):

Предыдущий матч між командами закінчився перемогою на користь команди Ипсвич Таун, тоді як команда Вімблдон залишилася з поразкою . Зіткнення Вімблдон та Ипсвич Таун у попередньому футбольному матчі 06.01.2024 закінчилось со следующими результатом: 1:3 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд Пол Кук и Robinson, Mark розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Ипсвич Таун - Вімблдон можна подивитися 24.04.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Перша Ліга Англії. Текстову трансляцію матчу Ипсвич Таун - Вімблдон, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Ипсвич Таун

Предыдущий поединок команди Ипсвич Таун був зіграний проти Ковентрі Сіті - 30.04.2024, у рамках турнира Чемпіоншип 2023/2024 та закінчився перемогою команди Ипсвич Таун.

Назва: Вімблдон (Лондон)
Рік заснування Уимблдон (Лондон): 2002

Прошедший поединок команди Вімблдон був зіграний проти Ипсвич Таун - 06.01.2024, у рамках чемпионата Кубок Англії 2023/2024 та закінчився перемогою команди Ипсвич Таун.

Слідкуйте за результатами матчу Ипсвич Таун - Вімблдон онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша Ліга Англії та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.