Порту U19 - Мілан U19 онлайн трансляція матчу

Юнацька Ліга УЄФА - 19 жовтня 2021, 16:30 - Ctfd Portogaia
Порту
3 - 1
Милан
44' Sousa, Vasco
46' Cande, Umaro 66' Roback, Emil 90' Dabo, Doro
  • AC Milan have lost 3 away matches in a row.
  • FC Porto wins 5% of halftimes, AC Milan wins 2%.
  • FC Porto's performance of the last 5 matches is better than AC Milan's.
  • When AC Milan leads 0-1 away, they win in 50% of their matches.
  • AC Milan haven't won any of their last 5 away matches.
  • FC Porto wins 1st half in 5% of their matches, AC Milan in 2% of their matches.
  • Both teams haven't won their last match in UEFA Youth League.
  • When FC Porto leads 1-0 at home, they win in 75% of their matches.
  • FC Porto haven't lost in any of their last 9 home matches.
  • Both teams lost their last match.
  • FC Porto scores 2.88 goals when playing at home and AC Milan scores 0.67 goals when playing away (on average).
  • When AC Milan is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • FC Porto haven't lost in their last 11 games.
  • FC Porto have scored at least one goal for 19 consecutive matches.
ГООЛ! Dabo, Doro
90'
66'
Roback, Emil ГООЛ!
ГООЛ! Cande, Umaro
46'
ГООЛ! Sousa, Vasco
44'
4
1
3
5
90+3'
ГОЛ! Dabo, Doro - (Порту U19)
66'
ГОЛ! - (Мілан U19)
46'
ГОЛ! Cande, Umaro - (Порту U19)
44'
ГОЛ! Sousa, Vasco - (Порту U19)

Анонс матчу Порту U19 - Мілан U19 19.10.2021, Юнацька Ліга УЄФА

Противостояние між командою Порту U19 (Порту) та командою Мілан U19 (Милан) проходитиме в рамках турнира по футболу: Юнацька Ліга УЄФА 2021/2022 , матч пройдет на стадіоні Ctfd Portogaia.

Дата проведення матчу: 19.10.2021
Час початку матчу: 16:30

Історія протистоянь между командами Порту U19 (Порту) та командою Мілан U19 (Милан):

Прошедший матч між командами закінчився нічиєю . Зіткнення Порту U19 та Мілан U19 у попередньому футбольному матчі 19.04.2024 закінчилось с таким счетом: 2:2 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих игр внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Порту U19 - Мілан U19 можна подивитися 19.10.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Юнацька Ліга УЄФА. Текстову трансляцію матчу Порту U19 - Мілан U19, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Порту U19 (Порту)
Країна: Португалия

Предыдущий поединок команди Порту U19 був зіграний проти Мілан U19 - 19.04.2024, у рамках чемпионата Юнацька Ліга УЄФА 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Назва: Мілан U19 (Милан)
Країна: Италия

Прошедший матч команди Мілан U19 був зіграний проти Порту U19 - 19.04.2024, у рамках чемпионата Юнацька Ліга УЄФА 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Порту U19 - Мілан U19 онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Юнацька Ліга УЄФА та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.