Уельс - Бельгія онлайн трансляція матчу

Ліга Націй - 11 червня 2022, 21:45 - Кардифф Сити Стэдиум
Головний суддя: Бастьен, Бенуа
1 - 1
38' Джо Аллен Вийшов: Ramsey, Aaron 45' Яннік Феррейра Карраско
51' Юрі Тілеманс 55' Rodon, Joe 61' Theate, Arthur 61' Яннік Феррейра Карраско Вийшов: Торган Азар 61' Конор Робертс Вийшов: Norrington-Davies, Rhys 68' Norrington-Davies, Rhys 72' Trossard, Leandro Вийшов: Денніс Прает 72' De Bruyne, Kevin Вийшов: Еден Азар 73' Bale, Gareth Вийшов: Johnson, Brennan 73' Wilson, Harry Вийшов: Colwill, Rubin 73' Бен Девіс Вийшов: Уес Бернс 86' Johnson, Brennan 90' Аксель Вітсель Вийшов: Openda, Lois
  • The most common result of matches between Wales and Belgium is 1-1. 3 matches have ended with this result.
  • During the last 9 meetings, Wales have won 3 times, there have been 4 draws while Belgium have won 2 times. The goal difference is 11-10 in favour of Wales.
  • Wales haven't lost in any of their last 19 home matches.
  • Wales have conceded a goal in each of their last 5 matches.
  • Wales have scored at least one goal for 9 consecutive matches.
  • Belgium have scored at least one goal for 46 consecutive matches.
  • Wales wins 1st half in 31% of their matches, Belgium in 50% of their matches.
  • Wales wins 31% of halftimes, Belgium wins 50%.
  • Their last meeting was a draw. (1-1)
  • When Wales leads 1-0 at home, they win in 100% of their matches.
  • When Belgium leads 0-1 away, they win in 50% of their matches.
  • When Wales is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Belgium is down 1-0 away, they win 66% of their matches.
  • Wales have lost just 1 of their last 5 games against Belgium (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Wales won 2, Belgium won 1, 2 draws.
  • Wales scores 1.2 goals in a match against Belgium and Belgium scores 1 goals against Wales (on average).
  • Average number of goals in meetings between Wales and Belgium is 2.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Wales and Belgium is 1.6.
  • Both teams haven't won their last match in UEFA Nations League.
  • Both teams lost their last match.
  • Wales scores 1.33 goals when playing at home and Belgium scores 2 goals when playing away (on average).
  • Belgium's performance of the last 5 matches is better than Wales's.
Міжнародні товариські матчі 2023
90'
Аксель Вітсель
Вийшов: Openda, Lois
ГООЛ! Johnson, Brennan
86'
Bale, Gareth
Вийшов: Johnson, Brennan
73'
Wilson, Harry
Вийшов: Colwill, Rubin
73'
Бен Девіс
Вийшов: Уес Бернс
73'
72'
Trossard, Leandro
Вийшов: Денніс Прает
72'
De Bruyne, Kevin
Вийшов: Еден Азар
Norrington-Davies, Rhys
68'
61'
Theate, Arthur
61'
Яннік Феррейра Карраско
Вийшов: Торган Азар
Конор Робертс
Вийшов: Norrington-Davies, Rhys
61'
Rodon, Joe
55'
51'
Юрі Тілеманс ГООЛ!
45'
Джо Аллен
Вийшов: Ramsey, Aaron
38'
Матч окончен!
90+4'
Вместо Аксель Витцель на поле вышел Лои Опенда (Бельгия),
87'
ГОЛ!!! Бреннан Джонсон (Уэльс)
73'
Вместо Харри Уилсон на поле вышел Рубин Колвилл (Уэльс)
73'
Вместо Бен Дэвис на поле вышел Вес Бернс (Уэльс)
72'
Вместо Леандро Троссард на поле вышел Деннис Прат (Бельгия)
69'
Предупрежден Рис Норрингтон-Дэвис (Уэльс)
63'
Вместо Коннор Робертс на поле вышел Адам Дэвис (Уэльс).
62'
Вместо Янник Карраско на поле вышел Торган Азар (Бельгия)
61'
Предупрежден Артюр Теате (Бельгия)
56'
Предупрежден Джо Родон (Уэльс)
51'
ГОЛ!!! Юри Тилеманс (Бельгия)
46'
45+'
Перерыв!
45+2'
Предупрежден Янник Карраско (Бельгия)
38'
Вместо Джо Аллен на поле вышел Аарон Рэмзи (Уэльс)
1'

Анонс матчу Уельс - Бельгія 11.06.2022, Ліга Націй

Противостояние між командою Уельс та командою Бельгія проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Ліга Націй 2022-2024 , матч пройдет на стадіоні Кардифф Сити Стэдиум.

Дата проведення матчу: 11.06.2022
Час початку матчу: 21:45

Історія протистоянь между Уельс та командою Бельгія:

Предыдущий матч між командами закінчився перемогою на користь Бельгія, тоді як команда Уельс залишилася з поразкою . Зіткнення Бельгія та Уельс у попередньому футбольному матчі 22.09.2022 закінчилось со следующими результатом: 2:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд Роберт Пейдж и Роберто Мартинес розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Уельс - Бельгія можна подивитися 11.06.2022 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Ліга Націй. Текстову трансляцію матчу Уельс - Бельгія, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Уельс
Країна: Уэльс
Тренер: Роберт Пейдж

Прошедший матч команди Уельс був зіграний проти Польща - 26.03.2024, у рамках турнира Євро 2024 2024 та закінчився нічиєю.

Назва: Бельгія
Країна: Бельгия
Тренер: Роберто Мартинес

Прошедший поединок команди Бельгія був зіграний проти Англія - 26.03.2024, у рамках турнира Міжнародні товариські матчі 2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Уельс - Бельгія онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Ліга Націй та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.