Брістоль Сіті - Манчестер Сіті онлайн трансляція матчу

Бристоль
0 - 3
Манчестер
7' Foden, Phil
46' Tanner, George Вийшов: Weimann, Andreas 46' Ortega, Stefan Вийшов: Едерсон 66' Foden, Phil 71' Mahrez, Riyad Вийшов: Grealish, Jack 74' Foden, Phil 77' Pring, Cameron Вийшов: DaSilva, Jay 81' De Bruyne, Kevin 82' Wells, Nahki 83' Foden, Phil Вийшов: Palmer, Cole 83' Натан Аке Вийшов: Gomez, Sergio 87' Silva, Bernardo 87' Джонатан Вільямс 88' Silva, Bernardo Вийшов: Perrone, Maximo 89' Джонатан Вільямс 89' James, Matty Вийшов: Енді Кінґ
Цікаві факти
  • Bristol City haven't lost in their last 12 games.
  • Bristol City haven't lost in any of their last 7 home matches.
  • Bristol City haven't won any of their last 3 games against Manchester City.
  • Bristol City have scored at least one goal for 11 consecutive matches.
  • Bristol City wins 1st half in 39% of their matches, Manchester City in 45% of their matches.
  • Bristol City wins 39% of halftimes, Manchester City wins 45%.
  • The winner of their last meeting was Manchester City.
  • On their last meeting Manchester City won by 1 goals.
  • When Bristol City leads 1-0 at home, they win in 62% of their matches.
  • When Manchester City leads 0-1 away, they win in 66% of their matches.
  • When Bristol City is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Manchester City is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In FA Cup, Manchester City has better performance than Bristol City.
  • Bristol City's performance of the last 5 matches is better than Manchester City's.
  • Manchester City have lost just 0 of their last 3 games against Bristol City (in all competitions).
  • In the last 3 meetings Bristol City won 0, Manchester City won 3, 0 draws.
  • Bristol City scores 1.33 goals in a match against Manchester City and Manchester City scores 2.33 goals against Bristol City (on average).
  • Average number of goals in meetings between Bristol City and Manchester City is 3.67.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Bristol City and Manchester City is 1.
  • Bristol City scores 1.44 goals when playing at home and Manchester City scores 1.77 goals when playing away (on average).
  • Manchester City haven't lost in their last 5 games.
  • Manchester City have conceded a goal in each of their last 6 matches.
  • Manchester City have lost none of their last 4 away matches.
  • Manchester City have scored at least one goal for 5 consecutive matches.
Джонатан Вільямс
89'
James, Matty
Вийшов: Енді Кінґ
89'
88'
Silva, Bernardo
Вийшов: Perrone, Maximo
87'
87'
83'
Foden, Phil
Вийшов: Palmer, Cole
83'
Натан Аке
Вийшов: Gomez, Sergio
Wells, Nahki
82'
81'
De Bruyne, Kevin ГООЛ!
Pring, Cameron
Вийшов: DaSilva, Jay
77'
74'
Foden, Phil ГООЛ!
71'
Mahrez, Riyad
Вийшов: Grealish, Jack
66'
Foden, Phil
Tanner, George
Вийшов: Weimann, Andreas
46'
46'
Ortega, Stefan
Вийшов: Едерсон
7'
2
Манчестер Сіті забрав своє. Впевнено проведений матч і заслужена перепустка до чвертьфіналу.
90+3'
Матч завершився.
90+1'
Компенсовано дві хвилини.
89'
Тейлор-Кларк і Кінг замінили відповідно Вільямса та Джеймса.
88'
Перроне вийшов на поле замість Сілви.
87'
Вільямс і Сілва влаштували штовханину й отримали по попередженню.
83'
Пеп Гвардіола дасть час Гомесу та Палмеру. Аке і Фоден пішли відпочивати.
81'
Розгром! Де Брюйне помітив, що О'лірі загубив рамку воріт і покарав кіпера «вільшанок» обвідним ударом.
80'
О'лірі ледь не зрізав подачу Гріліша у власні ворота. М'яч приземлився на сітку, буде кутовий.
78'
Прінга поміняли на Дасілву.
74'
Подвоюють перевагу «містяни»! Розмашисту атаку точним ударом у дальній кут завершив Фоден. Калас зачепив м'яч, можуть зарахувати як автогол.
71'
Марез поступився місцем на полі Грілішу.
71'
Небезпечний момент
Аканджі щойно врятував свою команду! Белл був готовий розстрілювати ворота, але швейцарець зняв м'яч із голови опонента. А почалося все з невпевненої гри Діаша.
66'
Фоден влетів у суперника, який вже не володів м'ячем. Напрацював на жовту.
65'
Альваресу дали пробити з підступів до карного, О'лірі витягнув м'яч із дальнього кута.
59'
Де Брюйне влучив у стінку, добивання Мареза заблокували.
59'
Марез прибрав Вайнера на замасі і той вирішив зфолити. Небезпечний штрафний біля воріт господарів.
51'
Фоден стріляв на Альвареса, форвард Ман Сіті пролетів повз м'яч, як і гравці Брістоля.
46'
Едерсон усе-таки замінив Ортегу, пошкодження виявилося серйозним.
46'
Вайманн вийшов на другий тайм замість Теннера. І одразу з капітанською пов'язкою.
46'
Другий тайм розпочався.
Манчестер швидко повів у рахунку, але після цього майже нічого не створив. Брістоль грає досить сміливо, подивимось, чи дасть це результат у другому таймі.
45+3'
Перерва.
45+1'
Додано дві хвилини.
45'
Теннер у самовідданому стрибку заблокував удар Діаша з близької відстані.
41'
Де Брюйне позбавився опіки та з межі карного пробив у дальній кут. Вище воріт.
39'
Фоден увійшов до карного та стріляв уздовж воріт, захисник перехопив м'яч.
35'
Белл довго тягнув м'яч, змістився в центр і вдарив приблизно з 25 метрів. До цілі було далеко, але Найджел Пірсон похвалив свого гравця.
30'
Темп гри знизився, «містяни» в осноновму катають м'яч біля центрального кола.
23'
Погано розпорядився м'ячем де Брюйне, замість пасу на відкритого Мареза вдарив у захисника. Алжирець усе-таки зіграв на добиванні, але його удар також було заблоковано.
19'
Скотт активний в атаці, цього разу Ортезі довелося вступити у гру після удару сімки Брістоля.
18'
Пройшов пас на Альвареса, який знаходився у карному, але аргентинець не зміг як слід влучити по м'ячу.
16'
З воротарем Манчестер Сіті все гаразд, він продовжить гру.
15'
11'
Сайкс упав у чужому карному після контакту з Льюїсом. Арбітр дав зрозуміти, що пенальті не буде.
7'
Манчестер Сіті відкриває рахунок! Де Брюйне однією передачею розрізав оборону суперника, Марез прострілив, а Фоден на дальній замкнув. Усе як по нотах.
3'
Белл вийшов на хорошу позицію та пробив, Діаш встав на шляху м'яча.
2'
Сіті не потрібен час на розкачку! Філліпс перевірив на міцність каркас воріт уже на другій хвилині.
1'
Матч розпочався.
Запасні: Хайкін (в), Вілсон, Дасілва, Кінг, Вайманн, Тейлор-Кларк, Франсуа, Томас, Моррісон.
Стартовий склад Брістоль Сіті (4-2-3-1): О'лірі — Прінг, Калас, Вайнер, Теннер — Вільямс, Джеймс (к) — Веллс, Скотт, Сайкс — Белл. Головний тренер — Найджел Пірсон.
Запасні: Едерсон (в), Вокер, Гюндоган, Голанд, Гріліш, Родрі, Мартін, Перроне, Палмер.
Стартовий склад Манчестер Сіті (3-2-4-1): Ортега — Аке, Діаш, Аканджі — Філліпс, Льюїс — Фоден, Сілва, де Брюйне (к), Марез — Альварес. Головний тренер — Пеп Гвардіола.
Представник Чемпіоншипу спробує зачепитися за чвертьфінал. До вашої уваги текстова онлайн-трансляція матчу 1/8 фіналу Кубку Англії Брістоль Сіті — Манчестер Сіті.