Манчестер Сіті - Реал онлайн трансляція матчу

Ліга чемпіонів УЄФА - 17 квітня 2024, 22:17 - Этихад . Трансляція: MEGOGO Футбол Первый
Головний суддя: Даниеле Орсато
Манчестер
1 - 2
Мадрид
Хід матчу Овертайм
12' Rodrygo 38' Данiель Карвахаль
59' Grealish, Jack 61' Gvardiol, Josko 72' Grealish, Jack Вийшов: Doku, Jeremy 76' De Bruyne, Kevin 79' Тонi Кроос Вийшов: Лука Модрiч 84' Rodrygo Вийшов: Diaz, Brahim 90' Родрi 90' Mendy, Ferland
  • During the last 5 meetings with Manchester City playing at home, Manchester City have won 3 times, there have been 2 draws while Real Madrid have won 0 times. The goal difference is 11-5 in favour of Manchester City.
  • During the last 13 meetings, Manchester City have won 5 times, there have been 4 draws while Real Madrid have won 4 times. The goal difference is 25-21 in favour of Manchester City.
  • Last season's matches: 4-0 (Manchester City at home) and 1-1 (Real Madrid at home).
  • Manchester City haven't lost in their last 27 games.
  • Manchester City haven't lost in any of their last 43 home matches.
  • Real Madrid haven't lost in their last 14 games.
  • Real Madrid have lost none of their last 6 away matches.
  • When playing at home, Manchester City have not lost to Real Madrid in their last 5 encounters.
  • The result of the first leg: Real Madrid - Manchester City 3-3.
  • Real Madrid have scored at least one goal for 28 consecutive matches.
  • Manchester City wins 1st half in 50% of their matches, Real Madrid in 43% of their matches.
  • Manchester City wins 50% of halftimes, Real Madrid wins 43%.
  • Their last meeting was a draw. (3-3)
  • When Manchester City leads 1-0 at home, they win in 88% of their matches.
  • When Real Madrid leads 0-1 away, they win in 84% of their matches.
  • When Manchester City is down 0-1 home, they win 57% of their matches.
  • When Real Madrid is down 1-0 away, they win 37% of their matches.
  • In UEFA Champions League, Manchester City has better performance than Real Madrid.
  • Manchester City have lost just 1 of their last 5 games against Real Madrid (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Manchester City won 2, Real Madrid won 1, 2 draws.
  • Manchester City have lost just 1 of their last 5 UEFA Champions League games against Real Madrid.
  • Real Madrid have won just 1 of their last 5 UEFA Champions League games against Manchester City.
  • Manchester City scores 2.6 goals in a match against Real Madrid and Real Madrid scores 2 goals against Manchester City (on average).
  • Average number of goals in meetings between Manchester City and Real Madrid is 4.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Manchester City and Real Madrid is 1.8.
  • Both teams haven't won their last match in UEFA Champions League.
  • Manchester City scores 2.54 goals when playing at home and Real Madrid scores 1.72 goals when playing away (on average).
Вийшов: Матео Ковачіч
112'
Мануель Аканджі
Вийшов: Джон Стоунз
112'
110'
Данiель Карвахаль
Вийшов: Militao, Eder
102'
Junior, Vinicius
Вийшов: Лукас Васкес
Haaland, Erling
Вийшов: Alvarez, Julian
91'
Родрi
90'
90'
Mendy, Ferland
84'
Rodrygo
Вийшов: Diaz, Brahim
79'
Тонi Кроос
Вийшов: Лука Модрiч
ГООЛ! De Bruyne, Kevin
76'
Grealish, Jack
Вийшов: Doku, Jeremy
72'
Gvardiol, Josko
61'
59'
38'
12'
В ефірі
Це був неймовірний матч! Такий поєдинок точно вартий фіналу Ліги чемпіонів, але це лише був чвертьфінал! Манчестер Сіті виглядав набагато краще, але "автобус" Реалу цьому завадив та не дав забити більше одного голу! Гра Луніна варта окремої уваги та він заслуговує всіх овацій за неймовірну гру протягом усього матчу та у серії пенальті. Мадридці обидва екстратайми тягнули час, аби перевести матч у серію пенальті, адже напевно знали, що Андрій впорається з цим. Реал не заслужив перемоги за грою, тому й перевів матч у серії пенальті, де вже показав свій клас. Реал стає останнім півфіналістом Ліги чемпіонів, де зіграє проти Баварії, а головний клубний турнір Європи отримає цього річ нового переможця, аніж того року
Всі гравці Реал Мадриду побігли до трибуни зі своїми фанатами святкувати перемогу у цьому фантастичному матчі
Андрій Лунін стає героєм матчем, як протягом поєдинку, так і в серії пенальті відбивши два удари
Реал Мадрид стає останнім півфіналістом Ліги чемпіонів
Реалізований післяматчевий пенальті
Рюдігер забиває і виводить Реал в півфінал! Потужний удар під саму ліву стійку і Едерсон як і Лунін щойно вгадав кут, але не дотягнувся до м'яча!
Рюдігер йде бити пенальті
Едерсон потужно пробиває під саму стійку і Лунін хоча й вгадав кут, але не зупинив м'яч
Ковачич від Сіті
Беллінгем забиває! Розвів м'яч і голкіпера по різних кутах! Удар вліво, стрибок Едерсона в іншу сторону
Беллінгем йде бити пенальті
Сілва не забиває! Бернарду пробив по центру воріт, а Андрій нікуди й не стрибнув!
Сілва від господарів
Модрич не забиває! Лука пробив у лівий кут, а Едерсон стрибнув туди ж
Модрич від Реалу
Альварес забиває! Розводить м'яч і голкіпера по різних кутах! Удар в правий кут, Андрій стрибнув у лівий
Альварес йде першим бити пенальті
Ворота були обрані, за якими розташовуються виключно фанати Сіті
Першими битимуть містяни
Команди готуються до футбольної лотереї. І найголовніше, що готуються голкіпери - Андрій Лунін та Едерсон
Попереду нас очікує серія пенальті, яка й визначить долю путівки у півфінал Ліги чемпіонів
120+2'
Даніеле Орсато дає фінальний свисток
120+1'
У другому екстратаймі компенсована одна хвилина
120'
Фоден виводить Альвареса на ударну позицію у штрафний майданчик і Хуліан пробиває, але м'яч летить прямо у руки Луніна
119'
Ще одна спроба атаки від вершкових і також невдала. Здається містяни погодилися на умови суперників перевести матч у серію пенальті
118'
Ще одна спроба атаки від Реалу і неймовірна гра Начо, але в кінці Модрич виконує невдале закидання у штрафний майданчик
114'
Швидко кутовий виконали містяни і після навісу суперники виграли верхову боротьбу та вибили м'яч
116'
Сіті й надалі атакує, а мадридці продовжують захищатися всім складом
114'
Ковачич виконував простріл з лівого флангу, але його передача була заблокована Рюдігером
112'
Ще двох гравців змінив Пеп Гвардіола та випустив Ковачича та Стоунса замість Де Брюйне та Аканджі
111'
Модрич перевірив свій удар з лінії штрафного майданчику, але відправив м'яч над поперечиною
111'
Здається Реал вже відверто починає затягувати час і спочатку Карвахаль дуже довго покидав поле, а після виходу Мілітао арбітр був вимушений попросити його покинути поле для того, аби позбутися прикраси, а саме ланцюжка. Можливо збіг, а можливо відверте затягування часу
110'
Карло Анчелотті проводить вимушену заміну та випускає Мілітао замість Карвахаля
109'
Невеличка пауза у грі. Карвахаль присів на газон, здається його ноги вже хапають судоми, а на допомогу йому на поле виходять медики
108'
Доку обіграв двох суперників, увірвався у штрафний майданчик, але після цього втратив м'яч
106'
Даніеле Орсато дає свисток про початок другого екстратайму, четвертого тайму, останнього у цьому матчі
Команди мають кілька хвилин на консультацію зі своїми наставниками та невеличкий відпочинок
105+3'
Даніеле Орсато дає свисток про завершення першого екстратайму
105+2'
Чудове закидання від Діаса на Рюдігера і той в один дотик пробиває по воротах, але не влучає по воротах і відправляє м'яч над поперечиною
105+1'
Модрич виконує закидання у штрафний майданчик, але верхову боротьбу виграють суперники та вибивають м'яч
105+1'
Реал заробляє право на перший кутовий у матчі
105+1'
У першому екстратаймі компенсовано дві хвилини
103'
Чудова гра Луніна біля власних воріт і під час першого закидання Андрій вибиває м'яч кулаком, а під час другого забирає м'яч у руки
102'
Одну опцію використовує Карло Анчелотті та випускає Лукаса замість Вінісіуса, тим паче, що бразилець отримав ушкодження під час останньої атаки
101'
Доку пробиває з меж штрафного майданчику, але влучає у Рюдігера і м'яч виходить на кутовий
101'
Неймовірною передачею Модрич виводить Вінісіуса в контратаку, але бразилець програє боротьбу Вокеру і м'яч прилітає у руки Едерсона
99'
Сілва виконує неймовірну передачу на Фодена, якого залишили самого у штрафному майданчику, але Філ не влучає по м'ячу і він відскакує до Луніна, який забирає його у руки
99'
Де Брюйне неймовірно зупинив м'яч і Альварес його підібрав та виконав закидання у штрафний майданчик, але Рюдігер перехоплює м'яч та вибиває м'яч
97'
Цього разу Карвахаль дав Луніну забрати м'яч у руки, незважаючи на те, що Андрій збив партнера з ніг
96'
І знову кутовий у Сіті і знову навіс на ближню стійку, але пробити містянам не вдалося і вони втратили м'яч
93'
Доку виконує небезпечний простріл з лівого флангу, але ніхто з партнерів не зумів замкнути передачу і м'яч перелетів на протилежний фланг
92'
Невеличка пауза у грі. Беллінгем опинився на газоні після зіткнення з суперником і був вимушений отримати допомогу від лікарів
91'
Даніеле Орсато дає свисток про початок першого екстратайму
Одну заміну проводить Пеп Гвардіола перед додатковими таймами та випускає Альвареса замість Голанда
Нас чекає ще півгодини цього неймовірного матчу і команди вже готові продовжувати
90+5'
Даніеле Орсато дає свисток, який сигналізує про перехід матчу у екстратайми
90+5'
Даніеле Орсато дає виконати кутовий господарям і після метушні та скидання на дальню стійку Голанд підставляє ногу, але не встиг зробити це вдало і відправляє м'яч за межі поля
90+4'
Менді зніс з ніг Вокера на своїй половині поля і за зрив атаки отримав попередження від арбітра
90+3'
Родрі пробив з-за меж штрафного майданчику, але удар вийшов доволі слабким і Лунін спокійно забрав м'яч у руки
90+1'
Одна з небагатьох атак Реалу, яка виникла за останній час, була зупинена свистком арбітра через офсайд у Вінісіуса
90+1'
У другому таймі компенсовано чотири хвилини
90'
Родрі хапає Діаса та валить його на газон, аби зірвати контратаку мадридців і за це отримує жовту картку від арбітра
88'
Черговий корнер у містян і після закидання на дальню стійку Голанд виграє верхову боротьбу та пробиває, але не влучає по воротах
87'
Фоден намагався пробити з лінії штрафного майданчику, але його удар заблоковував Камавінга
85'
Цікаво чи не заснув біля своїх воріт Едерсон, адже роботи у нього майже немає, а містяни дуже зрідка грають через нього
84'
Ще одна ротація від Карло Анчелотті, який випускає Діаса замість Родріго
82'
Чергова атака Сіті лівим флангом і Доку віддає передачу Аканджі, який знаходить Де Брюйне та прострілює на нього, а Кевіна залишили самого у штрафному і бельгієць пробиває в один дотик, але відправляє м'яч вище воріт
80'
Першу заміну проводить і Карло Анчелотті змінюючи одного ветерана на іншого. Модрич вийшов на поле замість Крооса
79'
Арбітр не помітив дотик Луніна до м'яча, а Андрій вирішив не повідомляти про це Даніеле Орсато і отримав право на удар від воріт
78'
Черговий удар від Де Брюйне з-за меж штрафного майданчику і м'яч пролітає в декількох сантиметрах від поперечини і мінімальний дотик Луніна гарантує вихід м'яча за межі поля
76'
ГОЛ! Де Брюйне зрівнює рахунок! Доку отримав передачу на лівому фланзі, прострілив у штрафний майданчик, де м'яч влучає у Менді і від нього м'яч відлітає до Де Брюйне, який впритул розстрілює ворота Реалу! Лунін був безсильний проти цього удару. Рахунок стає рівним у матчі 1:1 і за сумою двох поєдинків 4:4
74'
Доку отримав передачу на лівому фланзі, хитнув Карвахаля та пробив по воротах, але Дані встиг змінити позицію та блокувати удар
72'
Першу заміну проводить Пеп Гвардіола та випускає Доку замість Гріліша
71'
Чудовий удар від Гріліша з меж штрафного майданчику, але неймовірна робота Луніна не дає м'ячу залетіти у сітку, навіть не дивлячись на мінімальний рикошет. Спочатку Андрій відбиває м'яч, а потім накриває його прямо перед суперником
70'
Мадридці досі не виконували жодного кутового, а у господарів було вже тринадцять стандартів від кутового прапорця
69'
І знову кутовий у Сіті і знову простріл на ближню стійку, але після спроби удару м'яч вийшов за межі поля
69'
Господарі продовжують контролювати м'яч і й надалі грають з ним на чужій половині поля
66'
Доволі затяжна атака вийшла в Сіті, проте суперники не давали підійти до своїх воріт і після закидання на Де Брюйне бельгієць намагався чи то прострілити, чи то пробити, але м'яч пролетів поруч зі стійкою і вийшов за межі поля
64'
Невеличка пауза у грі, адже після атаки Сіті мадридці вибивали м'яч, але влучили прямо у груди Даніеле Орсато і арбітр вимушений попросити хвилинку відновити дихання
62'
Гості намагаються заспокоїти матч і відтягають суперників від своїх воріт, а англійців це доволі сильно дратує і вони починають доволі багато фолити
61'
Гвардіол збив з ніг Беллінгема на чужій половині поля і за такий доволі грубий фол отримав попередження від арбітра
59'
Гріліш збиває з ніг Карвахаля на своїй половині поля і зриває атаку суперників, а своїми діями змушує Даніеле Орсато дістати з кишені жовту картку
58'
Кумедна ситуація виникла на полі. Чергова атака містян закінчилася ударом з-за меж штрафного майданчику, але удар був заблокований Де Брюйне
57'
Спроба удару від Аканджі з лінії штрафного майданчику, але він відправляє м'яч значно вище воріт
55'
Черговий кутовий у господарів і чергове закидання від Де Брюйне на лінію воріт, але цього разу Камавінга ловить м'яч на свою голову та вибиває його
53'
Знову кутовий у Сіті і знову розіграш біля кутового прапорця, після навісу Лунін грає на виході та вибиває м'яч, після чого він прилітає до Фодена і Філ пробиває з меж штрафного майданчику, але й цього разу Андрій чудово грає та відбиває м'яч
52'
Карвахаль ледве не допустив фатальної помилки і випередив суперника та проводжав м'яч до власних воріт, але не дав Луніну забрати м'яч у руки, і ледве не з лінії воріт вибив його на кутовий
51'
Чергова атака містян і Гріліш знайшов передачою Сілву, який намагався перекинути суперників, аби віддати м'яч Голанду, але Лунін забрав м'яч у руки
50'
Родріго пробиває з-за меж штрафного майданчику, але відправляє м'яч значно вище воріт
48'
Перший кутовий у другому матчі виконали господарі і після навісу Лунін грає на виході та вибиває м'яч, але на підбиранні грає Гріліш та пробиває злету, але й цього разу Андрій чудового грає та парирує удар та відбиває м'яч
47'
Перша атака містян у другому таймі і після закидання на Голанда він не зумів пробити і після цього суперники вибили м'яч на кутовий
46'
Даніеле Орсато дає свисток про початок другого тайму. Гості розвели м'яч з центра поля
Гравці обох команд повертаються на поле. Жоден з тренерів вирішив не проводити заміни у перерві
На "Еттіхаді" сьогодні можна спостерігати саме ту гру, якою має бути протистояння Манчестер Сіті та Реал Мадриду. Купа атак, ударів по воротах і якісного футболу. Така гра, без перебільшення, варта фіналу головного клубного турніру Європи. Мадридці грають доволі обережно, особливо після забитого голу, але продовжують намагатися спіймати суперника на контратаках. Англійці демонструють свої атакувальні можливості, але цьому заважають захисники Реалу і доволі часто Андрій Лунін. Чекаємо на продовження цього неймовірного поєдинку та сподіваємося на такий самий якісний футбол, а можливо й більш гольовий
45+3'
Даніеле Орсато дає свисток про завершення першого тайму
45+1'
Спроба Фодена пробити з-за меж штрафного майданчику, але Філ відправляє м'яч над поперечиною
45+1'
У першому таймі компенсовано дві хвилини
45+1'
Другий кутовий у містян вийшов менш вдалим і після прострілу на ближню стійку суперники вибили м'яч
45'
Чудовий кутовий від Де Брюйне з лівого флангу і Кевін знову намагався закрутити м'яч у ворота і знову чудово грає Лунін та переводить м'яч за межі поля
44'
Після закидання від Фодена з правого флангу і Карвахаль чудово грає на другому поверсі та вибиває м'яч на кутовий
44'
Містяни продовжують контролювати м'яч та катають його на половині поля суперника, шукаючи варіанти розвитку атаки
42'
Невеличка пауза у грі. Родріго опинився на газоні після зіткнення з Де Брюйне і потребує допомоги медиків
40'
Вперше Голанд майже змусив Луніна помилитися. Андрій вибиваючи м'яч влучив у Ерлінга, але можна вважати, що він просто заробив аут для своєї команди
39'
Господарі виконали стандарт, але після закидання у бік воріт арбітр фіксує положення поза грою
38'
Карвахаль повалив на газон Гріліша на своєму фланзі зірвавши атаку суперників і своїми діями змусив арбітра вперше у цьому матчі дістати з кишені жовту картку
37'
Ще один кутовий англійці швидко розіграли і після цього Де Брюйне виконав закидання у бік воріт, а там Лунін чудово зіграв на виході та забрав м'я у руки
36'
Голанд вивів Гріліша на ударну позицію у штрафному майданчику, але Джек затягнув з ударом і Рюдігер встиг його накрити та блокувати удар
35'
Черговий кутовий від англійців і після прострілу на ближню стійку мадридці відправляють м'яч у хмари, але він прилітає на дальню стійку, де за нього боролися Беллінгем та Голанд і саме англієць виграв боротьбу та вибив м'яч
33'
Ще один удар від Де Брюйне з-за меж штрафного майданчику, але цього разу він відправляє м'яч над поперечиною
32'
Після виконання навісу з корнеру містян суперники вибили м'яч
31'
Гріліш пробив з меж штрафного майданчику, але після мінімального рикошету від Карвахаля м'яч вийшов на кутовий
29'
Відмінна передача Вінісіуса на Вальверде на правий фланг, той затягнув з передачою і після його пасу м'яч відбили захисники
28'
Атака Сіті продовжувалася і після закидання на Голанда він пробив головою, але вийшло більш схоже на скидання, адже м'яч летів доволі повільно і у руки Луніна
28'
Черговий кутовий виконали містяни і після навісу Рюдігер відбиває м'яч
27'
Черговий раз Лунін демонструє чудово роботу та парирує удар Де Брюйне з-за меж штрафного майданчику, переводячи м'яч на кутовий
26'
Небезпечний простріл з лівого флангу і Де Брюйне зумів пробити з-під захисника, але і цього разу Лунін чудово зіграв та забрав м'яч у руки, хоча той навіть не летів у сітку воріт
25'
Чергова атака мадридців і Вінісіус проривається лівим флангом. відкидає на Карвахаля у штрафний майданчик, звідки Дані пробиває по воротах, але влучає у Гвардіола, після чого на підбиранні грає Вальверде та пробиває злету метрів з 25-30, але м'яч летить значно далі від воріт
24'
Дуже непогана контратака Реалу і Камавінга скинув на хід Вінісіусу, який наздогнав м'яч та скинув головою на Родріго, але той не зрозумів задуму і не наздогнав м'яч
20'
Знову небезпека у воріт Реалу і під час прострілу від Де Брюйне з правого флангу Лунін грає на виході та відбиває м'яч, але після цього м'яч підхоплюють містяни та виконують закидання на Голанда, який пробиває головою, але м'яч влучає у поперечину, а після цього відлітає у коліно Сілви, але Бернарду не встиг на це зреагувати та відправив м'яч за межі поля
16'
Чудове закидання на Голанда з лівого флангу і Ерлінг виграв верхову боротьбу та пробив головою, але відправив м'яч над поперечиною
15'
Третій поспіль кутовий англійці розіграли і після навісу Лунін грає на виході та відбиває м'яч кулаком
15'
З другого корнера містяни намагалися закрутити м'яч у ворота і Лунін чудово зіграв та витягнув м'яч з-під поперечини та перевів на черговий стандарт
14'
Перший кутовий у матчі виконали англійці і після навісу на ближню стійку суперники вибили м'яч за межі поля
12'
ГОЛ! Родріго виводить Реал вперед! Чудова позиційна атака мадридців, яка розпочалася з центра поля і Вальверде отримав м'яч на межі штрафного майданчику, віддав пас на Вінісіуса, який опинився на правому фланзі та прострілив на Родріго, який чекав на лінії воротарського майданчика, він пробив по воротах, але Едерсон зумів парирувати, а після цього Родріго зіграв на добиванні та пробив по порожніх воротах! Рахунок стає 1:0 на користь Реалу у матчі і 4:3 за підсумками двох зустрічей
10'
Перший удар по воротах у матчі завдано і саме іспанці виконали цю спробу. Камавінга опинився з м'ячем за межами штрафного майданчику і перевірив свій удар, який вийшов напрочуд непоганим, але Едерсон встиг зреагувати та забрати м'яч у руки
8'
Де Брюйне виконав простріл з правого флангу на Голанда, але Лунін чудово зіграв на виході та забрав м'яч у руки
7'
Доволі часто вершкові грають через Луніна, проте Андрій діє дуже впевнено і не припускається помилок не дивлячись на пресинг суперників
5'
Містяни контролюють м'яч на своїй половині поля, але високий пресинг суперників не дає їм змоги вийти в атаку
4'
Доволі кволо команди розпочали матч і поки не поспішають в атаку
2'
Містяни доволі швидко втратили м'яч на чужій половині поля, але мадридцям доволі важко перейти навіть центральну лінію
1'
Даніеле Орсато дав стартовий свисток. Господарі розвели м'яч з центра поля
Гравці вже на полі та готуються розпочати матч
Арбітр матчу з Італії: Даніеле Орсато
Головний тренер Реал Мадриду: Карло Анчелотті
На лаві запасних: Аррісабалага, Гарсія, Гюлер, Діас, Лукас, Мілітао, Модрич, Себальйос, Фран, Хоселу
Стартовий склад Реал Мадриду (4-3-3): Лунін - Менді, Рюдігер, Начо (с), Карвахаль - Кроос, Камавінга, Вальверде - Вінісіус, Беллінгем, Родріго
Головний тренер Манчестер Сіті: Пеп Гвардіола
На лаві запасних: Аке, Альварес, Бобб, Гомес, Доку, Карсон, Ковачич, Льюїс, Нунес, Ортега, Стоунс
Стартовий склад Манчестер Сіті (4-2-3-1): Едерсон - Гвардіол, Аканджі, Діаш, Вокер (с) - Де Брюйне, Родрі - Гріліш, Фоден, Сілва - Голанд
Нагадаємо, що попередній матч у Мадриді вийшов досить видовищним, зі значною кількістю голів, але виявити переможця не вийшло. За Реал відзначилися Родріго та Вальверде, а також Діаш забив у свої ворота. За Сіті забивали Сілва, Фоден та Гвардіол. Нічия 3:3 призводить до визначення переможця суто за результатами сьогоднішнього матчу
Матч пройде у Манчестері на "Еттіхаді" та розпочнеться о 22:00 за київським часом
Вітаємо всіх шанувальників футболу на текстовій трансляції матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому Манчестер Сіті прийме у гостях Реал Мадрид