Лінфілд - Погонь онлайн трансляція матчу

Ліга конференцій - 27 липня 2023, 21:45 - Уиндсор Парк
Белфаст
2 - 5
Щецин
14' Grosicki, Kamil 40' Joao Gamboa
56' Finlayson, Danny 63' Malec, Mariusz 66' Koulouris, Efthymis 80' Hall Ben 90' Fornalczyk, Mariusz
  • Linfield FC wins 1st half in 44% of their matches, Pogon Szczecin in 35% of their matches.
  • Linfield FC wins 44% of halftimes, Pogon Szczecin wins 35%.
  • When Linfield FC leads 1-0 at home, they win in 87% of their matches.
  • When Pogon Szczecin leads 0-1 away, they win in 72% of their matches.
  • When Linfield FC is down 0-1 home, they win 25% of their matches.
  • When Pogon Szczecin is down 1-0 away, they win 22% of their matches.
  • Pogon Szczecin's performance of the last 5 matches is better than Linfield FC's.
  • Both teams lost their last match.
  • Both teams didn't score on their last match.
  • Linfield FC scores 1.85 goals when playing at home and Pogon Szczecin scores 1.43 goals when playing away (on average).
Чемпіонат Польщі 2023/2024
90'
Fornalczyk, Mariusz ГООЛ!
ГООЛ! Hall Ben
80'
66'
Koulouris, Efthymis ГООЛ!
63'
Malec, Mariusz ГООЛ!
ГООЛ! Finlayson, Danny
56'
40'
Joao Gamboa ГООЛ!
14'
Grosicki, Kamil ГООЛ!
4
8
5
3
90+5'
ГОЛ! - (Погонь)
80'
ГОЛ! - (Лінфілд)
66'
63'
56'
40'
14'

Анонс матчу Лінфілд - Погонь 27.07.2023, Ліга конференцій

Поединок між командою Лінфілд (Белфаст) та командою Погонь (Щецин) проходитиме в рамках турнира по футболу: Ліга конференцій 2023/2024 , матч состоится на стадіоні Уиндсор Парк.

Дата проведення матчу: 27.07.2023
Час початку матчу: 21:45

Історія протистоянь между Лінфілд (Белфаст) та командою Погонь (Щецин):

Предыдущий матч між командами закінчився перемогою на користь Погонь, тоді як команда Лінфілд залишилася з поразкою . Зіткнення Погонь та Лінфілд у попередньому футбольному матчі 03.08.2023 закінчилось с такими результатами: 3:2 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Лінфілд - Погонь можна подивитися 27.07.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Ліга конференцій. Текстову трансляцію матчу Лінфілд - Погонь, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Лінфілд (Белфаст)
Країна: Северная Ирландия

Прошедший матч команди Лінфілд був зіграний проти Погонь - 03.08.2023, у рамках чемпионата Ліга конференцій 2023/2024 та закінчився перемогою команди Погонь.

Назва: Погонь (Щецин)
Рік заснування Погонь (Щецин): 1948
Країна: Польша

Предыдущий матч команди Погонь був зіграний проти Ягеллонія - 26.04.2024, у рамках турнира Чемпіонат Польщі 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Слідкуйте за результатами матчу Лінфілд - Погонь онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Ліга конференцій та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.