Железнічар - Нефтчі онлайн трансляція матчу

Ліга конференцій - 27 липня 2023, 22:00 - Грбавица
Сараево
2 - 2
Баку
14' Haracic, Dzenan 43' Александар Косорик 45' Amoah, Joseph
90' Рахман Хайиев
  • FK Zeljeznicar Sarajevo haven't lost in their last 9 games.
  • FK Zeljeznicar Sarajevo haven't lost in any of their last 7 home matches.
  • Neftchi Baku PFC have lost 5 matches in a row.
  • FK Zeljeznicar Sarajevo have scored at least one goal for 9 consecutive matches.
  • Neftchi Baku PFC have not managed to score in their last 3 matches.
  • Neftchi Baku PFC have conceded a goal in each of their last 5 matches.
  • FK Zeljeznicar Sarajevo wins 1st half in 30% of their matches, Neftchi Baku PFC in 44% of their matches.
  • FK Zeljeznicar Sarajevo wins 30% of halftimes, Neftchi Baku PFC wins 44%.
  • When FK Zeljeznicar Sarajevo leads 1-0 at home, they win in 77% of their matches.
  • When Neftchi Baku PFC leads 0-1 away, they win in 58% of their matches.
  • When FK Zeljeznicar Sarajevo is down 0-1 home, they win 14% of their matches.
  • When Neftchi Baku PFC is down 1-0 away, they win 20% of their matches.
  • FK Zeljeznicar Sarajevo's performance of the last 5 matches is better than Neftchi Baku PFC's.
  • Neftchi Baku PFC has streak of 3 matches with 0 scored goals.
  • FK Zeljeznicar Sarajevo scores 1.5 goals when playing at home and Neftchi Baku PFC scores 1.12 goals when playing away (on average).
Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ 2023
90'
Рахман Хайиев ГООЛ!
ГООЛ! Amoah, Joseph
45'
43'
Александар Косорик ГООЛ!
ГООЛ! Haracic, Dzenan
14'
3
4
3
1
90+5'
ГОЛ! Рахман Хайиев - (Нефтчі)
45'
ГОЛ! Amoah, Joseph - (Железнічар)
43'
ГОЛ! Александар Косорик - (Нефтчі)
14'
ГОЛ! Haracic, Dzenan - (Железнічар)

Анонс матчу Железнічар - Нефтчі 27.07.2023, Ліга конференцій

Противостояние між командою Железнічар (Сараево) та командою Нефтчі (Баку) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Ліга конференцій 2023/2024 , матч начнется на стадіоні Грбавица.

Дата проведення матчу: 27.07.2023
Час початку матчу: 22:00

Історія протистоянь между клубами Железнічар (Сараево) та командою Нефтчі (Баку):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь Нефтчі, тоді як команда Железнічар залишилася з поразкою . Зіткнення Нефтчі та Железнічар у попередньому футбольному матчі 03.08.2023 закінчилось с такими результатами: 2:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Железнічар - Нефтчі можна подивитися 27.07.2023 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема турнир Ліга конференцій. Текстову трансляцію матчу Железнічар - Нефтчі, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Железнічар (Сараево)
Країна: Босния и Герцеговина

Прошедший матч команди Железнічар був зіграний проти Нефтчі - 03.08.2023, у рамках турнира Ліга конференцій 2023/2024 та закінчився перемогою команди Нефтчі.

Назва: Нефтчі (Баку)
Рік заснування Нефтчи (Баку): 1937
Країна: Азербайджан

Прошедший матч команди Нефтчі був зіграний проти Бешикташ - 17.08.2023, у рамках чемпионата Ліга конференцій 2023/2024 та закінчився перемогою команди Бешикташ.

Слідкуйте за результатами матчу Железнічар - Нефтчі онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Ліга конференцій та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.