Спасибо, я уже с вами
Три голкіпери за матч. Драма в 6-му англійському дивізіоні

Автор: Володимир Миленко, UA-Футбол

10 февраля 2016, среда. 00:212016-02-10T00:21:00+02:00

В англійському футболі трапляються не тільки чудеса, а й справжні трагедії. Одна з таких сталася сьогодні в Телфорді, де місцевий "Юнайтед" приймав ФК "Юнайтед оф Манчестер". Це Північна Національна ліга, шостий за ліком дивізіон в ліговій системі Альбіону.

Матч як матч, яких в Англії граються за сезон тисячі. Якби не історія з голкіперами. На 25-й хвилині першого тайму голкіпер гостей Дейв Карнелл отримав травму паху і був змушений достроково завершити гру. Травма голкіпера - це завжди серйозно, але не катастрофічно. Та проблема в тому, що "ЮоМ" з якогось дива не привезли запасного голкіпера.

Довелося ставати в ворота вінгеру команди, кращому бомбардиру "Бунтарів" Сему Медлі. Відіграв він, в принципі, непогано, кілька разів прямо-таки врятувши ворота від голу. Ось як у цьому випадку:

Та один гол Сем все-таки пропустив. А на 43-й хвилині Медлі був змушений фолити у власному штрафному. Пенальті і червона картка! В ворота став третій за тайм голкіпер - захисник Люк Ешворт.

Пенальті він не взяв, в другому таймі пропустив ще три голи - і у підсумку "Юнайтед оф Манчестер" програв 1:5. Але це не все - в перерві заміненого якраз перед пенальті півзахисника "Бунтарів" Сема Шерідана відправили до лікарні з підозрою на струс мозку після потрапляння в обличчя м'ячем.

Після таких перипетій якось уже і не звертається увага на підсумковий рахунок. Десяток не пропустили - і добре. А могли б - якби "Телфорд" не йшов на останньому місці в лізі.