Незрозуміла поведінка "Десни"

Незрозуміла поведінка "Десни"

26 января 2009, понедельник. 08:592009-01-26T08:59:17+02:00

До цього часу поведінка керівництва ПФК «Десна-Партнер» є незрозумілою та непослідовною

До цього часу поведінка керівництва ПФК «Десна-Партнер» є незрозумілою та непослідовною. Так охарактеризувала процес передачі футбольної команди міській владі заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз. За її словами, робоча група ще вивчає документи, надані представниками ПФК «Десна-Партнер». Проте до змісту документації є чимало запитань.

Їх з’ясування займає чимало часу, оскільки представник клубу письмово повідомив про відмову брати участь у засіданнях робочою групи, мотивуючи своє рішенням відсутністю механізму прийняття клубу.

«Вибачте, але цей механізм має бути вироблений спільно», – підкреслила заступник міського голови. І додала: «На сьогодні маємо ситуацію, коли представники робочої групи, аби з’ясувати окремі питання мають робити письмовий запит до клубу, а потім чекати відповідь. Самоусунення від участі у робочій групі – це звичайне затягування часу та відсутність конструктивної позиції».

Зокрема, у наданому пакеті документів відсутня інформація про фінансові зобов’язання перед футболістами. Керівництво клубу надало штатний розпис клубу без сум заробітних плат працівників. «А щоб утримувати клуб і шукати джерела фінансування, потрібно розрахувати його потреби. Та й штатний розпис на 87 осіб викликає запитання – чим займається така кількість людей, зважаючи, що у футбол грають лише понад 20 з них», – зауважила О.Тунік-Фриз.

Директор стадіону імені Ю.О.Гагаріна Олександр Овчаренко також повідомив, що ПФК «Десна-Партнер» відновив судову тяганину щодо одержання стадіону як цілісного майнового комплексу у довгострокову оренду. «Мені не зовсім зрозуміло, навіщо організації стадіон, якщо немає футбольної команди», – сказав він. Крім того, О.Овчаренко уточнив, що клуб заплатив кошти за комунальні послуги лише за вересень-жовтень минулого року. «До того часу і за листопад-грудень має борги, а також не сплачує орендну плату», – зазначив О.Овчаренко. Наразі на стадіоні працюють лише офісні працівники ПФК «Десна-Партнер» і не збираються залишати місце свого перебування до завершення судового розгляду їхнього позову.

За інформацією начальника відділу фізкультури і спорту Чернігівської міськради Олександра Стецька, крім інших питань на сьогодні розглядається можливість прийняття права на участь у змаганнях іншого футбольного клубу, що дозволено Регламентом всеукраїнських змагань професійних футбольних клубів сезону 2008-2009 років.

Источник: Ірина Синельник, Chernigiv-rada.gov.ua, Пресинг


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев