×
Спасибо, я уже с вами
"Десна" знову "жжот"

"Десна" знову "жжот"

Автор: Анастасія Мельничук, спеціально для UA-футбол

18 июля 2009, суббота. 14:282009-07-18T14:28:36+03:00

Чернігівська "Десна" знову змінила тренера

За два дні до старту в першій лізі, чернігівська «Десна» опинилася у надзвичайно важкій ситуації - керівництво клубу вирішило змінити головного тренера команди і повернути колишнього наставника.

Як грім серед ясного неба з’явилася інформація про те, що Михайло Дунець залишив посаду головного тренера команди, а на його місце прийде Олександр Рябоконь. Власне, до Дунця саме Олександр Дмитрович працював з командою і тепер повертається.

Михайло Дунець прокоментував ці події наступним чином:

- Мені повідомили, що я більше не тренер і запропонували написати заяву на відпустку, сказавши, що завтра (18 липня, - прим. авт.) приїде новий тренер. Той, що до мене «Десну» тренував.

Я відмовився, висунувши зустрічну умову - звільнити мене і на тому все. Чомусь на цю пропозицію керівництво клубу не погодилося. Зрештою зараз я офіційно у відпустці. Потрібно було сказати про це за 20, чи хоча би за 10 днів до старту. А так… у нового тренера буде лише один день.

Ні, я не маю жодних претензій ні до кого, але, звісно, шкода, що все так вийшло. Добре пам’ятатиму місцевих журналістів, які не намагалися вчинити негарно і вболівальників, які завжди були об’єктивні. Нічого. Думаю, ще побачимося.

А тим часом у вболівальницьких колах ширяться чутки про те, що велика кількість гравців «Десни» «сидить на валізах», а сам президент клубу Олександр Поворознюк ніби-то з дня на день має залишити свою посаду.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев