Майкон Олівейра: "Найближчим часом змін у кар'єрі не планую"

Майкон Олівейра: "Найближчим часом змін у кар'єрі не планую"

11 января 2010, понедельник. 15:372010-01-11T15:37:13+02:00

Під час новорічних свят, нападник «Волині» Майкон Олівейра, котрий перебуває вдома, у Бразилії, зустрівся з друзями із свого колишнього клубу «Атлетико» (Можі). Нападник розповів про свій досвід гри в Україні, а також взяв участь у записі спортивної програми на «Радіо Метрополітана». Пропонуємо уболівальникам витримки з інтерв’ю Майкона…

- Майкон, як тобі український футбол?

- В Україні футбол достатньо насичений силовою боротьбою й довгими передачами, що значно відрізняється від того футболу, який ми звикли бачити тут, у Бразилії, у нас футбол все ж таки, більш ритмічний.

- Як пройшла твоя адаптація в Україні?

- Було дещо важко, особливо у зв’язку с осінніми холодами та незвичною їжею. Я дещо змерз тут, у Сан-Паулу, коли температура опустилася до 15 градусів. А уявіть, що зараз я лечу назад в Україну, де температури взагалі нижче нуля…

- Як ви оцінюєте свою гру у «Волині» за перші півроку виступів?

- Мені вдалося добре зіграти у деяких матчах. Я забив кілька голів у важливих матчах (один з них – в доданий час 28 жовтня у чвертьфіналі Кубка України проти «Металурга», а «Волинь» виграла 2:1), це зумовило певні симпатії уболівальників. Мене почали зупиняти на вулицях, з проханням дати автограф і сфотографуватися, і це дуже круто.

- Але, мабуть, ще до матчів ви привертали до себе увагу і, певно, жіночої аудиторії?

- Оскільки я темношкірий, а там більшість людей з світлою шкірою й зеленими очима, то я, звичайно, дещо виділявся. Особливо цікавилися мною дівчата, які казали, що хотіли б познайомитися зі мною ближче, але я не допускав нічого, що могло б вплинути на мою роботу.

- Що ви зазвичай робите в Луцьку у вихідні дні?

- В місті є великий торговий центр, і я можу часто там гуляти, а ще полюбляю у ньому смачно харчуватися. Крім того, люди в Луцьку дуже приємні, і, як я вже казав, окрім холодної погоди, це чудове місто для життя.

- Чи є у вас плани щось змінити у своїй кар’єрі в майбутньому? Якщо так, то які саме?

- Я про це думаю, але щось змінювати буду не зараз. Я повинен виконувати умови мого контракту, якісно виконувати свою роботу. Можливо, у майбутньому, я перейду у якийсь інший європейський клуб. Це буде відомо лише з часом і залежатиме від моїх виступів на футбольному полі.

Источник: ФК "Волинь"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев