Борис Баранець: "Кримські спаринги пішли на користь"

Борис Баранець: "Кримські спаринги пішли на користь"

26 января 2010, вторник. 15:322010-01-26T15:32:39+02:00

Враженнями від кримського навчально-тренувального збору коротко поділився один з провідних півзахисників «Львова» Борис Баранець

– Якими стали особисто для тебе кримські збори?

– Зізнаюся чесно: для мене особисто вони були досить важкі. Я пропустив і перші збори в Щасливому, та й час відпочинку наприкінці минулого року у зв’язку з вимушеною паузою в чемпіонаті вийшов довгий – приблизно до двох місяців. Тому початок зборів вийшов важким, згодом більш-менш звик до навантажень, освоївся. Так що все пройшло нормально.

– Спочатку ви поступилися, потім зіграли внічию, а вже під кінець виграли. З чим це пов’язано, набирали обертів?

– У нас в команді відбувався перегляд футболістів, тренери вивчали потенційних новачків. Тому грали ці спаринги то основним складом, тобто тими футболістами, які вважалися основними у першій частині сезону, то тренер використовував нових футболістів, яких пробували для нашої команди. Думаю, що саме це і призвело до різних результатів, з якими ми закінчували наші ігри. Незважаючи на те, що ми програли «Таврії» і «Волині», все ж у цих поєдинках ми володіли ініціативою і загалом грали досить упевнено. Якщо робити загальний висновок, то скажу. Що кримські спаринги, які ми провели, пішли нам на користь.

Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев