×
Спасибо, я уже с вами
Сергій Пташник очолив бурштинський "Енергетик"

Сергій Пташник очолив бурштинський "Енергетик"

Автор: Ярослав Бацала, спеціально для UA-Футбол

22 декабря 2010, среда. 13:382010-12-22T13:38:36+02:00

Після того, як в кінці листопада «Енергетик» втретє залишився без головного тренера (Михайло Савка пішов працювати помічником Григорчука в одеський «Чорноморець») всі, кому небайдужа доля бурштинської команди чекали новин про призначення нового головного тренера. Президент «Енергетика» Мирослав Ількович Лотоцький в інтерв’ю розповів, що планує призначити тренером тільки спеціаліста з нашої області, який буде щирим патріотом і любитиме свій край.

Проте вболівальники прикарпатського футболу не знають – радіти чи плакати. Четвертим тренером «Енергетика» в цьому сезоні став Сергій Володимирович Пташник, який до цього тренував івано-франківске «Прикарпаття», що перебуває на останньому місці в першій лізі (9 очок в 20 матчах) і в зв’язку з важким фінансовим становищем вважається першим претендентом на пониження в класі. Крім «Прикарпаття» Пташник встиг потренувати «Княгинин» та «Факел», а найвищим його досягненням є фінал студентського чемпіонату Європи.

«Енергетик» буде відпочивати аж до 13-14 січня 2011 року, коли в команді запланований медогляд. Через три дні на своїй базі в селі «Сокіл» розпочнуться перші цьогорічні тренувальні збори, а з 24 січня «енергетики» вирушать на двотижневий збір в гори Карпати на базу «Легенда». Це місце вибрано не випадково, бо база є власністю дирекції Бурштинської ТЕС, побудована у присілку м. Яремче Дорі і саме в мальовничому куточку Карпат буде відбуватися закладення фундаменту майбутніх перемог. База складається із трьох корпусів, у яких розташовані двомісні й багатомісні номери, їдальня, кінозал, актовий зал, бібліотека, сауна. Крім Сергія Пташника команду на збори повезе його помічник Вітовський Микола Іванович, який тренував до цього «Енергетик-Галичина-2». В команді залишився також Стефюк Олег Олексійович, який розпочинав роботу ще з попереднім головним тренером Михайлом Савкою. Цю інформацію надав віце-президент «Енергетика» Богдан Йосипович Максимчак, який повідомив також про перші втрати команди. Закінчились контракти в воротаря Андрія Бандрівського (6 матчів в сезоні) та півзахисника Назара Міліщука (7 матчів) і керівництво вирішило не продовжувати співпрацю з цими футболістами.

Цікаво, що в перших офіційних матчах в 2011 році Сергію Пташнику з «Енергетиком» прийдеться зіграти спочатку в Одесі з командою попереднього тренера «Енергетика» Михайла Савки «Чорноморцем», а потім в Бурштині проти вже своєї колишньої команди – «Прикарпаття».

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев