Відкритий лист ФК "Закарпаття" до ПФЛ

Відкритий лист ФК "Закарпаття" до ПФЛ

26 января 2011, среда. 09:472011-01-26T09:47:01+02:00

На останньому засіданні Центральної Ради Професійної футбольної ліги (28 грудня 2010 р.) учасники даного зібрання постановили - звернутися до Виконкому ФФУ з пропозицією скасувати дію пунктів 6, 7 статті 29 «Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2010-2011 років».

Щоб було зрозуміло про що йде мова, то коротко пункт 6, 7 статті 29 Регламенту ПФЛ стосується обов’язкової участі у офіційних матчах першості мінімум одного футболіста-громадянина України 1991 р. н. і молодше для команд першої ліги та гравця 1992 р.н. і молодше для команд другої ліги. Дія цих пунктів повинна набути чинності з весняної частини першості України з футболу серед команд першої та другої ліг сезону 2010-2011 років. Але вищевказаною постановою ЦР ПФЛ з незрозумілих причин чомусь хоче загальмувати виконання цих пунктів.

Після цього, напрошується питання – в чиїх же інтересах працює ПФЛ, чи дана футбольна інстанція справді зацікавлена в розвитку вітчизняного футболу?.

ФК “Закарпаття” виступає проти такої позиції Центральної Ради ПФЛ, адже наша команда, як і більшість інших клубів першої та другої ліг, вела підготовку з урахуванням цих пунктів й тренерський штаб вималював орієнтовний склад команд з залученням молодих гравців відповідного віку. Тому вносити якісь зміни до регламенту у середині чемпіонату – недопустимо і недоцільно. Окрім того, перед тим як подавати це питання на розгляд Центральної Ради, дирекція ПФЛ мала б заслухати з цього приводу думку усіх клубів, а не лише тих, які представлені у ЦР.

Керівництво ФК «Закарпаття» закликає ПФЛ не піддаватися бажанням окремих клубів і робити поспішні кроки, які завдадуть нашому футболу великої шкоди. Потрібно чітко дотримуватися всіх норм і правил затвердженого «Регламенту».

З повагою,

Генеральний
директор
Шіц І.Т.

Источник: Інформаційний відділ ФК «Закарпаття»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев