×
Спасибо, я уже с вами
Футболісти "Львова" таємним голосуванням обрали свого капітана

Футболісти "Львова" таємним голосуванням обрали свого капітана

22 марта 2011, вторник. 22:292011-03-22T22:29:45+02:00

Напередодні матчу 21-го туру синьо-золоті обрали капітана й віце-капітана. Першим став оборонець Іван Білий (23 роки), другим – захисник Тарас Яворський (22 роки). Обидва гравці повернулись до Львова цього зимового міжсезоння з Миколаєва, куди були віддані в оренду на декілька місяців в однойменний футбольний клуб. Саме тамтешній команді городяни допомогли піднятись з підвалин турнірної таблиці Другої ліги групи «А» й стати «Миколаєву» одним із лідерів з реальним шансом опинитись у Першій лізі.

Обидва гравці, після повернення до рідного клубу, не приховували свого задоволення й прагнули вийти на новий та якісний рівень. У попередньому матчі проти «Кримтеплиці» обидва відіграли увесь матч (Яворського замінив Маїк аж на 90+1-й хв.). І як не згадати Тарасів гол-красень на 68-й хв.!

Нагадаємо, питання вибору нового капітана й віце-капітана постало після того, як попередні Любомир Гальчук (29 років) й Віталій Романюк (26 років), відповідно, продовжили свою футбольну кар’єру в інших клубах: перший зміцнює оборону харківського «Геліоса», а другий одягнув червону футболку алчевського «сталевара».

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев