×
Спасибо, я уже с вами
Михайло Сікорський: "Фанати не мовчали, а скандували "Віримо в команду!"

Михайло Сікорський: "Фанати не мовчали, а скандували "Віримо в команду!"

23 марта 2011, среда. 12:582011-03-23T12:58:23+02:00

Форвард Синьо-Золотих Левів мріє зробити сам собі подарунок на день народження

- До гри настрій у нас був божевільним, на всі 100%, переповнювало бажання перемогти, довести фанатам «Львова», що у нас є команда, що ми існуємо і ми будемо битися за вихід у Прем’єр лігу, що доказала гра. Після матчу емоції просто зашкалювали, всі задоволені результатом. Вірю, що в майбутньому нас чекає ще не одна така гра.

- Які думки були після пропущеного голу?

- Негативні думки, було важко бігати, але головне, що команда не розстроїлась, а навпаки, зібрались й перебудувались у перерві, вийшли, забили гол. По ходу матчу ми домінували за виключенням останніх хвилин, але це закономірно, «Кримтеплиця» пішла в наступ, ми грали на відбій, але успіх був на нашій стороні. В складі наших суперників багацько гравців, що вже пограли, наприклад Ігор Луценко, з яким я виступав ще в «Княжій» у Києві. Нападники в «тепличників» хороші, але вони вже трішки у віці. Ми ж їм протиставили свою молодість, бажання грати.

- Що сказав тренер у перерві?

- Сказав, аби ми грали трішки акуратніше, що у нас є моменти й потрібно забивати, не розчаровуватись, а бути колективом.

- Попереду виїзд в «Кіровоград»…

- Надіюсь, що будемо брати очки там і мені пора вже забивати, тим паче, що у мене 25-го березня день народження, виповнюється 20-ть років, надіюсь, зроблю собі подарунок.

- Як тобі підтримка на "Лафорт Арені"?

- До речі, так, дуже сподобалось, ноги просто несли, постійно лунало «ФК Львів – ФК Львів, до перемоги!», а коли ми вийшли з роздягальні, то фанати не мовчали, а скандували «Віримо в команду!» і це нас надихало доказати їм, собі, тренерам, керівництву, що ми вміємо грати у футбол і є у нас бажання.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційна служба «Львова»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев