×
Спасибо, я уже с вами
ФК "Львів" на першому сборі (+фото)

ФК "Львів" на першому сборі (+фото)

10 февраля 2012, пятница. 13:332012-02-10T13:33:34+02:00

Футбольний клуб «Львів», у рамках першого навчально-тренувального збору, який проходить у Львові й Винниках і включає у себе процес формування й підготовки команди, проводить десятиденний збір, базою якого в період з 7-го й до 16-го лютого став «Готельно-ресторанний комплекс «Святослав».

Щоденні напружені дворазові тренування, які включають кросову підготовку, працю в тренажерному залі, двосторонні матчі в спортзалі та на відкритому повітрі зовсім не вимучують «синьо-золотих», адже керівництвом команди створені усі найкращі можливі умови для відновлення спортсменів – якісне повноцінне трьохразове харчування, яке забезпечує кухня ресторану «Святослав».

Проживає делегація «Львова» у вишуканих комфортабельних номерах (до речі, кожна кімната має свій неповторний стиль!), де можна спокійно провести час переглядаючи фільм чи блукаючи мережею інтернету. «Святослав», до речі, розміщений у мальовничій місцині – навколо пишні ліси.

І вже після вечері, вчора, делегація, що складалась із представників львівських мас-медіа несподівано завітала до Галицьких Левів, аби довідатись, як вони живуть і про що думають. Футболісти люб’язно ділилися своїми враженнями та всі як один були задоволені умовами та мікрокліматом у колективі.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційна служба «Львова»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев