×
Спасибо, я уже с вами
Юрій Войтович: "Я за тренера у "вогонь і воду”

Юрій Войтович: "Я за тренера у "вогонь і воду”

14 марта 2012, среда. 17:342012-03-14T17:34:06+02:00

Півзахисник «Львова» Юрій Войтович розповів про враження від гри з “Енергетиком” і про мікроклімат у команді.

- Які враження від матчу?

- Враження двоякі, в першому таймі було важко, бо до того часу тренувалися в Криму на засніжених полях. Команда з перших хвилин підсіла, але, починаючи десь з двадцятої хвилини, адаптувалася до поля, і гра трохи налагодилася. У другому таймі вийшли молоді хлопці, а в них особливого бажання до гри не було помітно, щось трохи насторожує це питання, але, надіюся, що до всіх дійде те, що ситуація така, що в перших іграх права на помилку немає.

- Як пройшли перші збори в Криму, які враження?

- Збори пройшли дуже добре, попрацювали на славу і залишилося тільки позитивне враження. Були перемоги над досить сильними суперниками й поразки від команд другої ліги, але на зборах йде робота при навантаженнях і необов’язково перемагати, головне виконати завдання на гру.

- Команда будувалася фактично з нуля, як Ви оцінюєте атмосферу в середині неї?

- Атмосфера хороша. На даний момент є декілька досвідчених гравців. Знаємося багато з Павлом Ониськом, Олегом Гарасом, Русланом Мостовим. Багато таких, які не молоді й зустрічалися раніше на футбольному полі. Я вважаю що спільну мову найдемо обов’язково.

- Які у Вас відносини з тренером?

- Я вже з Володимиром Олексійовичем знайомий з 1994 року зі школи в «Карпатах», потім в «Волині» півтора року працювали разом. Я цього тренера розумію і підтримую у всіх відношеннях, за цю людини я у «вогонь і воду», більшість досвідчених такого ж відношення. Молодим футболістам треба зрозуміти, що від них хочеться і все буде нормально.

- Який настрій на весняну частину чемпіонату. Вдасться залишитися в першій Лізі?

- Настрій тільки позитивний! Звичайно вдасться залишитися в першій Лізі, я в цьому і не сумніваюся.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційна служба "Львова"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев