Олег Лутков: Бюджетом "Арсеналу" я залишився задоволений

Олег Лутков: Бюджетом "Арсеналу" я залишився задоволений

31 января 2013, четверг. 20:472013-01-31T20:47:00+02:00

Керманич "Арсеналу" задоволений умовами роботи в новій команді

- Майже два тижні минуло, як ви очолили "Арсенал". За цей час команда взяла участь у Меморіалі Макарова… Хотілося би почути коротенький вердикт цього етапу підготовки.

- Не став би називати участь у Меморіалі Макарова одним із етапів нашої підготовки. Це був радше проглядовий збір, на який запросили молодих гравців, місцевих та деяких прибульців. Команда збиралася безпосередньо в день матчів і провела лише троє повноцінних тренувань. А справжній збір починаємо лише в понеділок (розмова відбулася в неділю).

- У вашому першому інтерв’ю для "УФ" на посаді тренера "канонірів" ви сказали, що визначальним фактором у подальшій підготовці та комплектації колективу матиме зустріч із губернатором області Анатолієм Присяжнюком, де, власне, й мав бути затверджений бюджет клубу…

- Так, обговорили бюджет ФК, яким я залишився задоволений, а ще - ставленням до мене керівництва клубу, яке турбується й переймається долею команди. На даному етапі серйозних зауважень до роботи в мене немає. У понеділок, як я вже сказав, розпочинаємо серйозну підготовку. Уже маємо розширений список із 28 виконавців. Відтепер цілеспрямовано готуємося до поновлення чемпіонату.

- А в якому напрямку проводитиметься трансферна діяльність? Ви говорили, що за кілька днів зберете команду…

- Так і плануємо. Але не хотів би зараз називати прізвища гравців, яких запросили.

- Тобто у виборі виконавців ніяких обмежень, в рамках розумного, ви не мали?

- Звичайно, ні.

- Чи зміниться відтепер план зимової підготовки?

- Перший двотижней збір проведемо в Білій Церкві. За цей час зіграємо кілька контрольних матчів. Водночас плануватимемо наступний етап підготовки, який найімовірніше пройде на Кримському півострові.

Источник: ukrfootball.in.ua

Тэги: Арсенал-Киевщина (Белая Церковь), Олег Лутков


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев