×
Спасибо, я уже с вами
Хоптян: Втрачати Ниву не маємо права

Хоптян: Втрачати Ниву не маємо права

13 февраля 2014, четверг. 19:512014-02-13T19:51:26+02:00

Почесний президент ФК "Нива" і губернатор Тернопільської області Валентин Хоптян визнає, що ситуація, в якій опинилася команда, доволі складна, але не втрачає оптимізму, також почесний президент розповів про ситуацію з гендиректором тернопільського клубу Автанділом Мдінарадзе.

Надія помирає останньою. Я думаю, що ми стільки зробили для "Ниви" – зупинили її спад, повернули до першої ліги, команда пробилася до чвертьфіналу кубка, що втрачати її не маємо права. Я надіюся, що наступного тижня почнемо закривати всі борги, які накопичилися перед командою. Тоді ж футболісти приступлять до тренувань.

– Скажу відверто: сьогодні політичний клімат серйозно впливає на фінансування команди. "Нива" – народна команда, яка фінансується за рахунок різних спонсорів. Основні кошти надходять, як правило, від київських структур. Нині кожен вичікує: а що буде далі? Я сподіваюся, що в державі буде стабілізація, у першу чергу - політична. У всякому разі прикладу максимум зусиль, щоб команду зберегти! Нещодавно з робочим візитом я побував у Києві, де в тому числі займався вирішенням футбольних питань. Я мав дві зустрічі. Люди не відмовилися допомагати "Ниві". Більше того, у грудні минулого року від одного з них вже прийшов перший невеличкий транш у сумі 150 тис. грн.

Сподіваюся, що банк "Надра" і в подальшому на певних умовах буде допомагати "Ниві". Крім того, я звернувся до всіх інших банків, які є на території області, щодо співпраці з клубом.

Нещодавно розмовляв з головою обласної ради Василем Хомінцем. Переконував його в необхідності збереження "Ниви", яка має велику біографію, свого часу була грозою українських грандів ("Динамо", "Шахтаря"), у радянські часи навіть перемогла московський "Спартак". Бюджет "Ниви" на рік складає близько 9 млн. грн. Звичайно, в обласному бюджеті таких коштів знайти не зможемо, але певну підтримку, хоча б 1 млн. грн., знайти можна. Василь Петрович підтримав мою ініціативу, але не все залежить від самого голови.

Мдінарадзе багато зробив для "Ниви", тому я не відкидаю, що він й далі працюватиме на команду. Хоча життя покаже, як воно буде. Скажу відверто: керівники обласних виробничих підрозділів, до яких я звертався, говорять: ми готові допомагати "Ниві", але при умові, що там не буде Мдінарадзе. Він це знає і ми з ним відкрито про це говорили. Зрештою, в обоймі "Ниви" є головний тренер, досвідчений начальник команди, інші тренери та фахівці, тому нині є кому і з ким працювати", - сказав Хоптян.

Нагадаємо, що тернопільську "Ниву" вже почали залишати футболісти: брати Баранці вже підписали трудові угоди з кіровоградською "Зіркою".

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Номер 1

Тэги: Автандил Мдинарадзе, Валентин Хоптян, Нива (Тернополь)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев