Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Малиновий клин

Малиновий клин

Автор: Demian

13 марта 2014, четверг. 13:01

Присвячується футбольним клубам з етнічних українських земель

Останнім часом деякі російські ЗМІ почали тиражувати інформацію про те, що буцімто Україна не зовсім законно відділилася від СРСР, тому претензії «зелених чоловічків» на Крим та інші частини нашої держави є обґрунтованими. Не будемо вступати в полеміку з гітлерівським путінським агітпропом  - це даремна трата часу. Єдине, що варто зазначити в цій ситуації – це те, що територія УНР, яка абсолютно незаконно була анексована російськими більшовиками  в 1919-22 роках  включала в себе етнічно українські землі, заселені переважно українцями. В тому числі про це свідчить представлена на Брестськіій мирній конференції 1919 року карта України:

Малиновий клин - изображение 1

Ходять чутки, що у разі анексії Криму бравими есесівцями «зеленими чоловічками» перший чемпіон України та володар Кубка 2011 року сімферопольська «Таврія», а також ФК «Севастополь» та інші кримські клуби будуть змушені виступати у змаганнях під егідою РФС. Але не всім відомо, що велика кількість команд з українських міст,які по такій же схемі були віджаті приєднані пращурами сьогоднішніх захисників російськомовного населення у Криму вже грають, як в РПЛ так і в нищих дивізіонах цієї переважно азіатської країни. На даний момент в еліті російського футболу виступають дві команди з українського міста Катеринодар, яке після захоплення його більшовиками  в 1920 році отримало назву Червонодару, або, як кажуть росіяни «Краснадару». Якщо хтось не в курсі, то Самостійна Кубанська Народна Республіка ще в 1918 році попросила керівництво УНР про влючення її до складу Соборної України, що й було відображено в документах затверджених у Бресті. Ось до речі герб цієї республіки: Малиновий клин - изображение 2

Думаю, що у разі подання Україною  документів до відповідних світових організацій про повернення цих території до складу нашої держави особливо заперечувати ніхто не буде. Що стосується етнічного російського населення, яке матиме бажання, залишитися в Росії, то подейкують, що десь на далекому сході цієї країни вже готують  для них резервації. АЄОА, там недалеко знаходиться територія Зеленого Клину ( про нього ми поговримо пізніше) і дуже б не хотілося, щоб росіянам згодом знову довелося кудись переїздити.

Що стосується футбольних клубів «Кубань» та «Краснодар», то з їх входженням до УПЛ проблем теж не має виникнути.  Власником останнього взагалі є пан Галицький, якого з таким прізвищем радо приймуть на теренах України. А, як  відомо "Кубань" та донецький «Металург» мають одного власника і можуть просто об’єднати свої зусилля. Можливо в такому разі ця команда нарешті навчиться долати всілякі «Кукеси» та «Оденси», тим більше, що катеринодарські колеги мають в цьому досвід. А вболівальники «Кубані» вже неодноразово висловлювали свою підтримку Україні, як Батьківщині своїх пращурів.

Малиновий клин - изображение 3

Последнее изменение: 13 марта 2014, четверг. 13:22

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев