Редакция не несет ответственности за содержание записей в блогах

Володимир Колок: Хотіли стати чемпіонами вже у цій грі

Володимир Колок: Хотіли стати чемпіонами вже у цій грі

30 марта 2014, воскресенье. 23:45

Наставник «Біличанки-НПУ» проаналізував перемогу над дніпропетровською «Злагодою»

Як відомо, у поєдинку проти «Злагоди», який відбувся у останню суботу березня, «Біличанка-НПУ» достроково здобула звання чемпіонів України. Наставник свіжоспечених чемпіонів України у ексклюзивному інтерв’ю проаналізував цю перемогу.

- Володимире Васильовичу, з перемогою та достроковим чемпіонством. Скажіть, наскільки важко було у матчі зі «Злагодою»?

- Дякую за привітання. Було важко з деяких причин. По-перше – команда з Дніпропетровська – наші переслідувачі. Вони більш мотивовані. Для них втрата кожного очка дуже важлива, у той час як у нас ще дві гри у запасі. І навіть якщо б ми програли, то у наступних іграх ми би зачепилися за очки і стали чемпіонами. Нам ця гра не настільки була принципова. До того ж – у нас багато травмованих, така череда пішла – травмованих та хворих, і дівчата не в оптимальному стані сьогодні. Ось Іра Мельничук грала у воротах з температурою, але дуже захотіла зіграти, ми їй довірили місце у воротах. Тобто, були проблеми зі складом, тому гра була дуже важкою.

- Чому так виходило, що «Біличанка» наче і володіла ініціативою, але не могла довго втілити свою перевагу у голи?

- Можливо, з тих же причин. Ті гравці, які можуть забивати, вони не в оптимальних кондиціях. І гра трошки розладналася. Можливо, вона була не така швидка, як для такого суперника, як «Злагода», щоб одразу можна було забити більше голів. Але все стало на свої місця.

- За рахунок чого, на вашу думку, вдалося схилити шальки терезів на користь «Біличанки»?

- Хотіли стати чемпіонами вже у цій грі. Можливо, це. дівчат підштовхувало, надихало і вело вперед. Тому, вони не знітилися і не зупинилися, коли суперник почав чинити опір.

Володимир Колок: Хотіли стати чемпіонами вже у цій грі - изображение 1

- Чи були побоювання, що дніпрянки після забитого голу у час, що залишився до кінця, зможуть як мінімум відквитати ще один м’яч?

- Ні, такого побоювання не було, тому що я знаю жіночий фут зал, я знаю і свою команду, і «Злагоду». І один гол з їх боку – це було нормально.

- У цьому матчі вперше після травми на паркет вийшла Катерина Шеремет. Як ви оцінюєте її повернення?

- Фізичні кондиції Каті ще залишають бажати кращого. Але вона – досвідчений гравець. От у цьому матчі вона багато організовувала, коли була на майданчику, намагалася вести гру. Я очікую, що з часом вона ще додасть, і у матчах Кубку України вона буде у кращій формі.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ

Последнее изменение: 31 марта 2014, понедельник. 21:39

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев