Стандард - Боруссія онлайн трансляція матчу

0 - 0
Дортмунд
46' Vojvoda, Mergim Вийшов: Collins Fai 46' М'Поку Поль-Жозе Вийшов: 46' Laifis Konstantinos Вийшов: 46' Aleksandar Boljevic Вийшов: Gonzalez J. 46' Raskin, Nicolas Вийшов: Мехді Карсела-Гонсалес 46' Denis Dragus Вийшов: Максим Лестьєнн 46' Raskin, Nicolas Вийшов: Мехді Карсела-Гонсалес 46' Denis Dragus Вийшов: Максим Лестьєнн 46' Vojvoda, Mergim Вийшов: Collins Fai 46' Sancho, Jadon Вийшов: Reyna G. (C 46' Avenatti, Felipe Вийшов: Чоп Дуже 46' Avenatti, Felipe Вийшов: Чоп Дуже 46' Manuel Akanji Вийшов: Матс Хуммельс 46' Вийшов: Юліан Брандт 46' Вийшов: Zagadou, Dan 46' Дахуд Махмуд Вийшов: Аксель Вітсель 46' Марвін Хітц Вийшов: Роман Бюркі 46' Вийшов: Guerreiro, Raphael 46' Ніко Шульц Вийшов: Маріо Ґьотце 46' Steffen Tigges Вийшов: 66' Вийшов: Vanheusden Z. 69' М'Поку Поль-Жозе
М'Поку Поль-Жозе
69'
Вийшов: Vanheusden Z.
66'
Vojvoda, Mergim
Вийшов: Collins Fai
46'
Вийшов:
46'
Laifis Konstantinos
Вийшов:
46'
Aleksandar Boljevic
Вийшов: Gonzalez J.
46'
Raskin, Nicolas
Вийшов: Мехді Карсела-Гонсалес
46'
Denis Dragus
Вийшов: Максим Лестьєнн
46'
46'
46'
46'
46'
Sancho, Jadon
Вийшов: Reyna G. (C
Avenatti, Felipe
Вийшов: Чоп Дуже
46'
46'
46'
Manuel Akanji
Вийшов: Матс Хуммельс
46'
Вийшов: Юліан Брандт
46'
Вийшов: Zagadou, Dan
46'
Дахуд Махмуд
Вийшов: Аксель Вітсель
46'
Марвін Хітц
Вийшов: Роман Бюркі
46'
Вийшов: Guerreiro, Raphael
46'
Ніко Шульц
Вийшов: Маріо Ґьотце
46'

Анонс матчу Стандард - "Боруссія" 07.01.2020, Клубні товариські матчі

Матч між командою Стандард (Льеж) та командою "Боруссія" (Дортмунд) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Клубні товариські матчі 2019/2020 .

Дата проведення матчу: 07.01.2020
Час початку матчу: 16:45

Історія протистоянь между командами Стандард (Льеж) та командою "Боруссія" (Дортмунд):

Предыдущий матч між командами закінчився нічиєю . Зіткнення Стандард та "Боруссія" у попередньому футбольному матчі 07.01.2020 закінчилось с такими результатами: 0:0 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих поединков внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Стандард - "Боруссія" можна подивитися 07.01.2020 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Клубні товариські матчі. Текстову трансляцію матчу Стандард - "Боруссія", хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Стандард (Льеж)
Рік заснування Стандард (Льеж): 1900
Країна: Бельгия
Тренер: Александар Янкович

Прошедший матч команди Стандард був зіграний проти Сент-Трюйден - 27.04.2024, у рамках чемпионата Чемпіонат Бельгії 2023/2024 та закінчився нічиєю.

Назва: "Боруссія" (Дортмунд)
Рік заснування "Боруссия" (Дортмунд): 1909
Країна: Германия
Тренер: Эдин Терзич

Предыдущий матч команди "Боруссія" був зіграний проти "Парі Сен-Жермен" - 01.05.2024, у рамках турнира Ліга чемпіонів УЄФА 2023/2024 та закінчився перемогою команди "Боруссія".

Слідкуйте за результатами матчу Стандард - "Боруссія" онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Клубні товариські матчі та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.