Попередження отримав Мачелюк («Перемога»)
45+'
Перерва!
1'
Матч розпочався!
«Кремінь» (стартовий склад): Олійник (к), Головко, Курилєх, Мягков, Брюхов, Білоус, Мурашов, Сорокін, Островський, Луїс Фернандо, Кучеренко. Запасні: Закорський, Молько, Куліш, Бородай.
«Перемога» (стартовий склад): Варцаба (к), Мачелюк, Сидоренко, Рудавський, Дмитрієв, Цуркан, Разуваєв, Швець, Іванник, Боженар, Дібрівський. Запасні: Кучер, Лопушенко, Курдаш, Павлюк.

Анонс матчу Перемога - Кремінь 29.08.2020, Кубок України

Матч між командою Перемога (Днепр) та командою Кремінь (Кременчуг) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Кубок України 2021 .

Дата проведення матчу: 29.08.2020
Час початку матчу: 15:00

Історія протистоянь между клубами Перемога (Днепр) та командою Кремінь (Кременчуг):

Предыдущий матч між командами закінчився перемогою на користь команди Кремінь, тоді як команда Перемога залишилася з поразкою . Зіткнення Перемога та Кремінь у попередньому футбольному матчі 29.08.2020 закінчилось с таким счетом: 0:2 на користь гостей.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Перемога - Кремінь можна подивитися 29.08.2020 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Кубок України. Текстову трансляцію матчу Перемога - Кремінь, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Перемога (Днепр)
Рік заснування Перемога (Днепр): 2017

Предыдущий матч команди Перемога був зіграний проти Енергія - 26.11.2021, у рамках турнира Друга ліга України 2021/2022 та закінчився перемогою команди Перемога.

Назва: Кремінь (Кременчуг)
Рік заснування Кремень (Кременчуг): 1959
Тренер: Роман Локтионов

Предыдущий поединок команди Кремінь був зіграний проти Металіст - 26.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Металіст.

Слідкуйте за результатами матчу Перемога - Кремінь онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Кубок України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.