Волинь - Прикарпаття онлайн трансляція матчу

Перша ліга України - 12 травня 2021, 17:00 - Авангард Стадион . Трансляція: UA-Футбол
Луцк
2 - 0
Ивано-Франковск
5' Michael Jordan Nkololo 21' Vyacheslav Sharpar
ГООЛ! Vyacheslav Sharpar
21'
ГООЛ! Michael Jordan Nkololo
5'
Матч завершено!
90'
Замість Шарпар В'ячеслав на поле вийшов Войтіховський Максим ("Волинь")
85'
Замість Волошинович Ростислав на поле вийшов Вацеба Андрій ("Прикарпаття")
74'
Замість Оринчак Богдан на поле вийшов Хагназарі Сіаваш ("Волинь")
66'
Замість Чачуа Амбросій на поле вийшов Климець Олександр ("Волинь")
59'
Замість Нкололо Мішель Джордан на поле вийшов Протасов Євген ("Волинь")
57'
Замість Семотюк Владислав на поле вийшов Воробчак Назарій ("Прикарпаття")
46'
Замість Новак Андрій на поле вийшов Піцан Іван («Прикарпаття»)
46'
Другий тайм!
45+'
Перерва!
21'
ГОЛ!!! Шарпар В'ячеслав ("Волинь")
17'
Попередження Рябов Артур ("Волинь")
7'
Попередження Чачуа Амбросій ("Волинь")
5'
ГОЛ!!! Нкололо Мішель Джордан ("Волинь")
1'
Матч розпочато!
Склад команди "Волинь": 42 Неділько Віталій, 26 Мартинюк Олександр, 3 Сімінін Сергій, 15 Приймак Владислав, 93 Цюпа Іван, 16 Рябов Артур, 9 Нкололо Мішель,Джордан, 11 Шарпар В'ячеслав, 8 Чачуа Амбросій, 10 Оринчак Богдан, 22 Коломоєць Юрій Запасні: 1 Леванідов Владислав, 98 Ляшенко Андрій, 18 Приндета Віталій, 34 Климець Олександр, 17 Кобзар Богдан, 88 Хагназарі Сіаваш, 7 Протасов Євген, 6 Войтіховський Максим
Склад команди "Прикарпаття": 54 Новак Андрій, 5 Мелінишин Сергій, 95 Курко Василь, 3 Француз Василь, 12 Сікач Микола, 19 Волошинович Ростислав, 21 Сондей Іван, 34 Геник Василь, 17 Семотюк Владислав, 7 Кузьмин Роман, 77 Дитко Роман Запасні: 44 Пархуць Віталій, 6 Ульянов Анатолій, 4 Пастух Іван, 10 Хома Андрій, 99 Андрейчук Андрій, 24 Піцан Іван, 15 Воробчак Назарій, 8 Вацеба Андрій

Анонс матчу Волинь - Прикарпаття 12.05.2021, Перша ліга України

Матч між командою Волинь (Луцк) та командою Прикарпаття (Ивано-Франковск) проходитиме в рамках турнира по футболу: Перша ліга України 2020/2021 , матч начнется на стадіоні Авангард Стадион.

Дата проведення матчу: 12.05.2021
Час початку матчу: 17:00

Історія попередніх матчів

Історія протистоянь между командами Волинь (Луцк) та командою Прикарпаття (Ивано-Франковск):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь Волинь, тоді як команда Прикарпаття залишилася з поразкою . Зіткнення Волинь та Прикарпаття у попередньому футбольному матчі 26.11.2021 закінчилось со следующими результатом: 2:1 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Волинь - Прикарпаття можна подивитися 12.05.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу Волинь - Прикарпаття, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Інформація про команди:

Команда господарів

Назва: Волинь (Луцк)
Рік заснування Волинь (Луцк): 1960
Країна: Украина
Тренер: Альберт Шахов

Предыдущий поединок команди Волинь був зіграний проти Прикарпаття - 26.11.2021, у рамках турнира Перша ліга України 2021/2022 та закінчився перемогою команди Волинь.

Назва: Прикарпаття (Ивано-Франковск)
Рік заснування Прикарпатье (Ивано-Франковск): 2016
Тренер: Олег Рыпан

Предыдущий матч команди Прикарпаття був зіграний проти Інгулець - 27.04.2024, у рамках чемпионата Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Інгулець.

Слідкуйте за результатами матчу Волинь - Прикарпаття онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.