Мілан - Аталанта онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Італії - 26 лютого 2023, 21:45 - Джузеппе Меацца
Головний суддя: Маурицио Мариани
Милан
2 - 0
Бергамо
25' Musso, Juan 27' Toloi, Rafael 28' Leao, Rafael
63' Ederson Вийшов: Boga, Jeremie 65' Thiaw, Malick 69' Адемола Лукман Вийшов: Луїс Муріель 74' Олів'є Жиру Вийшов: Златан Ібрагімовіч 74' Diaz, Brahim Вийшов: De Ketelaere, Charles 84' Zappacosta, Davide Вийшов: Ruggeri, Matteo 84' Koopmeiners, Teun 85' Scalvini, Giorgio Вийшов: Palomino, Jose Luis 86' Messias, Junior 88' Leao, Rafael Вийшов: Анте Ребіч 89' Messias, Junior Вийшов: Saelemaekers, Alexis 90' Krunic, Rade
  • The most common result of matches between AC Milan and Atalanta BC when AC Milan is playing at home is 3-0. 5 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between AC Milan and Atalanta BC is 1-1. 8 matches have ended with this result.
  • During the last 23 meetings with AC Milan playing at home, AC Milan have won 10 times, there have been 8 draws while Atalanta BC have won 5 times. The goal difference is 36-20 in favour of AC Milan.
  • During the last 47 meetings, AC Milan have won 23 times, there have been 14 draws while Atalanta BC have won 10 times. The goal difference is 72-46 in favour of AC Milan.
  • Last season AC Milan won both games against Atalanta BC (2-0 at home and 3-2 away).
  • Did you know that AC Milan scores 23% of their goals between the minutes 76-90?
  • Did you know that Atalanta BC scores 31% of their goals between the minutes 46-60?
  • AC Milan have a winning streak of 3 matches.
  • AC Milan haven't scored in 0 of their 11 home matches in Serie A this season.
  • Atalanta BC haven't scored in 1 of their 12 away matches in Serie A this season.
  • Rafael Leao is AC Milan's top scorer with 8 goals. Ademola Lookman has scored 12 times for Atalanta BC.
  • Rafael Leao has assisted the most goals for AC Milan with 5. Jeremie Boga is Atalanta BC's biggest assister (5).
  • Sandro Tonali has more yellow cards (6) than any other player at AC Milan. Hans Hateboer has collected 7 for Atalanta BC.
  • AC Milan have kept a clean sheet in 3 matches in a row.
  • AC Milan wins 1st half in 35% of their matches, Atalanta BC in 34% of their matches.
  • AC Milan wins 35% of halftimes, Atalanta BC wins 34%.
  • Their last meeting was a draw. (1-1)
  • When AC Milan leads 1-0 at home, they win in 93% of their matches.
  • When Atalanta BC leads 0-1 away, they win in 81% of their matches.
  • When AC Milan is down 0-1 home, they win 28% of their matches.
  • When Atalanta BC is down 1-0 away, they win 10% of their matches.
  • In Serie A, Atalanta BC has better performance than AC Milan.
  • AC Milan's performance of the last 5 matches is better than Atalanta BC's.
  • AC Milan have lost just 1 of their last 5 games against Atalanta BC (in all competitions).
  • In the last 5 meetings AC Milan won 3, Atalanta BC won 1, 1 draws.
  • AC Milan have lost just 1 of their last 5 Serie A games against Atalanta BC.
  • Atalanta BC have won just 1 of their last 5 Serie A games against AC Milan.
  • AC Milan scores 1.6 goals in a match against Atalanta BC and Atalanta BC scores 1.2 goals against AC Milan (on average).
  • Average number of goals in meetings between AC Milan and Atalanta BC is 2.8.
  • Average number of goals in the first half in meetings between AC Milan and Atalanta BC is 1.
  • AC Milan scores 1.83 goals when playing at home and Atalanta BC scores 1.58 goals when playing away (on average).
Krunic, Rade
90'
Messias, Junior
Вийшов: Saelemaekers, Alexis
89'
Leao, Rafael
Вийшов: Анте Ребіч
88'
ГООЛ! Messias, Junior
86'
85'
Scalvini, Giorgio
Вийшов: Palomino, Jose Luis
84'
Zappacosta, Davide
Вийшов: Ruggeri, Matteo
84'
Koopmeiners, Teun
Олів'є Жиру
Вийшов: Златан Ібрагімовіч
74'
Diaz, Brahim
Вийшов: De Ketelaere, Charles
74'
69'
Адемола Лукман
Вийшов: Луїс Муріель
Thiaw, Malick
65'
63'
Ederson
Вийшов: Boga, Jeremie
28'
27'
Toloi, Rafael
ГООЛ! Musso, Juan
25'
3
У другій половині гри Аталанта взагалі нічим не здивувала суперників. Мілан контролював хід матчу й надалі, і в підсумку здобув упевнену перемогу, забивши другий м'яч під завісу зустрічі.
Усе! Матч завершено! 2:0! Чи не найгірший матч Аталанти в сезоні.
90+3'
Завершує гру Аталанта в контролі на чужій половині.
90'
Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще 4 хв.
89'
Крунич отримав жовту за підкат проти Бога біля власного штрафного.
66'
Салемакерс вийшов замість Мессіаса.
88'
Ребич дограватиме замість Леау.
86'
ГОЛ! Мессіас закрив гру перекиданням м'яча над голкіпером у центрі штрафного, після передачі з глибини від Леау.
84'
Копмейнерсу на заміну вийшов Ворліцький, а Паломіно вийшов замість Скальвіні.
83'
Дзаппакосту замінив Руджері.
81'
Де Кетеларе підкатом зупинив просування Скальвіні лівим флангом атаки. Чисто.
80'
Мілан не особливо прагне атакувати, тоді як суперники стомились.
78'
Крунич на правого фланзі захисту розібрався під тиском з двома суперниками.
76'
Аталанта малою кількістю гравців атакує на чужій половині.
74'
Де Кетеларе вийшов замість Діаса.
73'
Жиру замінили на Ібрагімовича.
71'
Тео від лицьової з лівого флангу штрафного зіграв назад на Леау, але той пробити не зміг, а скинув на Мессіаса, який запустив м'яч на трибуни над воротами.
69'
Лукмана замінили на Муріеля.
67'
Толой м'яко закидав до правого флангу штрафного, але м'яч на партнерів не пішов.
65'
Меле розігнали передачею до лівого флангу, але Тіав його відверто рубив ударом по ногах.
63'
Бога гратиме замість Едерсона.
61'
Жиру зіграв біля центральної лінії на Леау, а той уже з меж штрафного бив у дальній, проте голкіпер потягнув.
60'
Жиру отримав закидання до лівого флангу штрафного, але удар блокували.
58'
Гасперіні договорився до картки.
56'
Діас знову протягнув м'яч через центральну зону, зіграв ліворуч на Жиру, а той так і не пробив.
53'
Аталанті не вдається надовго встановлювати атакувальний темп.
51'
Штрафний на правому фланзі атаки заробив Копмейнерс у боротьбі проти Жиру.
48'
Фол Тоналі проти Копмейнерса біля центрального кола.
47'
Мехле штовхнув у спину Тіава на чужій половині.
Було розпочато другий тайм!
Надзвичайно слабкий перший тайм відіграла Аталанта, тоді як суперники використали тільки одну нагоду забити й контролювали хід зустрічі. Меньяна, після п'яти місяців без футболу, можна було й навантажувати роботою.
Ідемо на перерву. 1:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+1'
Меле не втримав у ногах передачу на хід до лівого флангу штрафного.
45'
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, 1 хв.
42'
Леау фінтом змусив суперника сфолити на собі на лівому фланзі атаки.
40'
Скальвіні та Муссо не розібрались із передачею в напрямку Жиру, і захисник подарував суперникам кутовий.
39'
Толой та Дзаппакоста зіграли в затяжну стінку на правому фланзі, але останній пас на флангового гравця був засильним.
37'
Діас ішов до штрафного через центральну зону, після чого відіграв ліворуч на Леау, але той у дотик пробив над воротами.
35'
Фол в атаці від де Рона на правому фланзі штрафного проти Томорі.
33'
Леау вискочив із Жиру до контратаки через центральне коло, після чого пішов до правого флангу штрафного, але пробив повз ближню стійку.
32'
Толой прострілив із правого флангу, але Меньян зіграв на перехоплення.
30'
Знову виманює суперників Мілан на власній половині.
28'
Толой відверто смикнув Леау, коли суперник прискорювався на побачення через лівий фланг. І тільки жовта. Як і супернику, але тому за емоції.
26'
ГОЛ! Тео піймав на ногу скидання від Жиру перед штрафним подачі з правого флангу від Тіава, і вгатив м'яч у ліву стійку, від якої був відскок у спину Муссо, і у ворота.
25'
На чужій половині комбінує Мілан.
23'
Копмейнерс виконав подачу кутового з правого флангу на голову супернику до центру штрафного.
21'
Тоналі закидав до лівого флангу штрафного, але до Тео м'яч не спрямував.
19'
Гейлунн отримав передачу до правого флангу атаки, але Тіав його з'їв.
17'
Аталанта повернулась із контролем м'яча до чужої половини.
15'
Ще один штрафний для Мілану, проте в глибині лівого флангу.
13'
Мессіас виконав закидання до лівого флангу штрафного до рук Муссо.
12'
Мілан намагається тримати м'яч на власній половині.
10'
Подача зі стандарту від Аталанти пішла на голову супернику.
9'
Лукман проходив правим флангом атаки, але Томорі вибив м'яч на кутовий із-під його ніг.
7'
Леау з лівого флангу вирізав подачу до центру штрафного на Жиру, а той на самоті перевів м'яч над воротами зльоту!
6'
Мілан намагається тримати м'яч біля центральної лінії.
4'
Тоналі зі штрафного запустив м'яч набагато вище воріт.
3'
Тео на центральному вході до штрафного отримував пас із глибини, але його збив Толой.
2'
Подача зі штрафного з правого флангу від Аталанти пострибала штрафним, але удару не відбулось.
1'
Жиру піймав передачу до лівого флангу штрафного, але з гострого кута у ворота не влучив.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Аталанта йде шостою з 12 перемогами, 5 нічиїми та 6 поразками — 41 очко.
Мілан іде четвертим із 13 перемогами, 5 нічиїми та 5 поразками — 44 очки.
Запасні: Россі, Спорт'єлло, Околі, Паломіно, Муріель, Бога, Руджері, Ворліцький, Ківіса, Мухаметі, Соппі.
Аталанта: Муссо — Толой, Скальвіні, Джимсіті — Меле, де Рон, Копмейнерс, Дзаппакоста — Едерсон — Лукман, Гейлунн.
Запасні: Тетерушану, Міранте, Балло-Туре, Адлі, Ібрагімович, Ребич, Бакайоко, К’єр, Орігі, Побега, Вранкс, Салемакерс, Де Кетеларе.
Мілан: Меньян — Калулу, Тіав, Томорі — Мессіас, Тоналі, Крунич, Ернандес — Діас, Жиру, Леау.