АЗ - Шахтар онлайн трансляція матчу

Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ - 08 липня 2023, 15:30 . Трансляція: UA-Футбол
В ефірі
Друга половина матчу була простором для ротацій у складах обох команд, але при цьому ми не були позбавлені додаткових голів. Шахтар відповідав миттєво на кожен випад опонентів, які постійно намагались тиснути, проте кондиції радше заважали обом командам.
Усе! Матч завершено! 3:3! Голів багато, а інформації не дуже.
88'
АЗ завершує гру в пресингу на половині Шахтаря.
86'
Демченко з'явився на футбольному полі в складі Шахтаря.
82'
Пузанков забрав до рук на ближній стійці чергову подачу кутового, але цього разу з лівого флангу.
80'
Кутовий із правого флангу від АЗ перехопив перед воротарським Удод.
78'
Штрафний на лівому фланзі для АЗ.
77'
Пушкарьов, Удод та Яновський з'явились на полі.
76'
ГОЛ! Глущенко тонко покотив м'яч до лівого флангу штрафного на Келсі, а той переграв воротаря в ближньому бою.
72'
Поперечина! Удод головою завершував подачу кутового з правого флангу на ближній кут воротарського, але поцілив у верхній каркас воріт.
71'
Дальній удар із правого флангу від Зубкова завершував контратаку, але рикошет від захисника відправив м'яч над воротами.
68'
Тримає м'яч на власній половині Шахтар цими хвилинами.
65'
Гол. Ван Боммел виконав дальній постріл із лівого флангу, який рикошетом від Бондаря переграв Пузанкова.
62'
Касіус із правого флангу виконав простріл, але Пузанков забрав м'яч у воротарському.
61'
Майже вдалось підтиснути суперників біля їхнього штрафного, але Келсі не встиг накрити центрального захисника.
59'
Назарина отримав пошкодження під час боротьбу в центрі поля.
57'
Назарину на лівому фланзі атаки прибрав фінтом Касіус, проте далі його не пропустили.
55'
АЗ намагається тиснути високим пресингом, але Шахтар поки почуває себе вільно.
52'
Глущенко на лівому фланзі атаки корпусом змусив суперника сфолити проти нього.
50'
ГОЛ! Шахтар заробив штрафний на лівому фланзі, із якого Зубков виконав подачу на межу воротарського, де Бондар завершив головою!
48'
Аддай, Касіус та Копмейнерс вийшли в складі суперників на другий тайм.
48'
Гол. Барасі на ближній головою замкнув подачу кутового з лівого флангу.
47'
Розстрілював ворота на завершення передачі з лівого флангу Данні Де Віт, але Пузанков парирував удар у ближній кут.
46'
Шахтар (2 тайм): Пузанков — Козік, Бондар, Ракіцький, Фарина — Кастільйо, Назарина — Зубков, Глущенко, Топалов — Келсі.
Було розпочато другий тайм!
Дуже швидкий початок гри призвів до того, що захист Шахтаря самотужки привіз гол у власні ворота, але потім "гірники" відігрались, тож наче ніхто нічого й не помітив. Було бажання, аби команди не зупинялись у створенні гольових моментів, але воно не справдлиось.
Ідемо на перерву. 1:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
44'
АЗ також не відзначається спритністю в атаці цими хвилинами.
41'
Поку потужно проштовхував м'яч через правий фланг до штрафного, але Твардовський зіграв на виході на перехоплення.
39'
Зовсім утратила темп наша гра. Шахтар із м'ячем, але до чужого штрафного навіть не має натяків наближатись.
37'
Сидить на газоні з ушкодженням Конопля.
35'
Конопля зачепився за м'яч на правому фланзі атаки, але прострілити з-під Мейса так і не зумів.
32'
Кастільйо пробігся до контратаки через правий фланг, але вчасно не віддав на Зубкова, після чого партнер змушений був здалеку пробити абияк.
30'
АЗ проводив контратаку через правий фланг, яку завершив удар низом у захисника з меж штрафного.
27'
Отримав переведення на лівий фланг атаки Топалов, але від лицьової прострілити на партнера не зміг.
25'
Простріл із лівого флангу від Мейса блокували на кутовий.
23'
Павза на воду. Дуже жарко в Нідерландах.
22'
Пошкодження в Бондаря.
21'
Поку забіг до правого кута воротарського, звідки не вигадав ні удару, ні прострілу.
19'
Штанга! Келсі вдалось під тиском розвернутись на вході до правого флангу штрафного, але удар у падінні пішов у ближній каркас воріт.
17'
ГОЛ! Зубков отримав діагональ з власної половини від Корнієнка, вискочив перед воротарем, залишив того позаду, після чого відіграв захисника та пробив у порожні.
15'
Подачу з лівого флангу від Мейса Твардовський забрав до рук.
13'
Суттєво зменшили оберти гравці АЗ після голу.
11'
Едгора замінили на Барасі через травму.
9'
Гол. Удар із лівого флангу штрафного від Мейса Де Віта приняла на себе поперечина, після чого відскок на дальній бік поля партнер перевів назад у зону перед воротарським, де блокували удар Едгора, а з добивання Мейс закрутив у правий кут.
8'
Келсі збили біля центрального кола.
7'
Два простріли від Ван Бредероде з лівого флангу штрафного перехопив Ракіцький. Кутовий.
6'
Шахтар відповів пресингом і ледь не помилились суперники біля власних воріт.
4'
Конопля не пропустив повз себе на правому фланзі захисту Ван Бредероде.
2'
АЗ намагається чинити тиск на половині Шахтаря.
1'
Але картинка з матчу така собі. Переривається подекуди.
1'
Шахтар непогано швидко розігрує м'яч на старті гри.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Запасні АЗ: Дін, Касіус, Стам, Осей Аддай, Гаудмейн, Копмейнерс, Базур, ван Боммел, Барасі, Бюрместер.
Для обох команд ця гра стане першою на літніх зборах.
АЗ Алкмар: Вергулст — Сміт, Квакман, Гоес, М. Де Віт — Класі, Схутен — Едгор, Д. Де Віт, Ван Бредероде — Поку.
Запасні: Демченко, Фарина, Козік, Пушкарьов, Пузанков, Цуканов, Удод, Янович.
Шахтар: Твардовський — Конопля, Бондар, Ракіцький, Корнієнко — Кастільйо, Назарина — Зубков, Глущенко, Топалов — Келсі.
Стали відомі стартові склади:
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію товариського матчу. На полі стадіону Sportpark vv Dirkshorn (Дірксгорн, Нідерланди) зіграють нідерландський АЗ Алкмар та донецький Шахтар.