×
Спасибо, я уже с вами
Альґімантас Любінскас: "Вийшла видовищна і цікава гра"

Альґімантас Любінскас: "Вийшла видовищна і цікава гра"

2 марта 2010, вторник. 10:112010-03-02T10:11:30+02:00

Після мінімальної поразки від «Сибірі» (0:1) головний наставник «Львова» прокоментував дії своїх підопічних

– Спрацювало старе правило: не забиваєш ти – забивають тобі, – резюмував після гри головний тренер «Львова» Альґімантас Любінскас. – З тим голом ще треба розібратися, проаналізувати його, щоб у подальшому мінімізувати такі прикрі епізоди.

– Загалом, матч можете віднести в пасив чи актив своєї команди?

– Не буду говорити категорично. Хороша вийшла гра, з великою кількістю моментів. У першому таймі у нас була перевага, саме тоді ми мали дотиснути суперника. Свої моменти не використали, от і отримали гол у власні ворота. Добре відіграв наш молодий воротар Ситніков, який не раз рятував після небезпечних ударів росіян, непогано ввійшов у гру Лазар… Можливо, трохи далася взнаки відсутність травмованих гравців у середині поля, тож не змогли належно маневрувати кадрами у такій ситуації. Але за швидкістю, напругою, боротьбою це вийшла видовищна і цікава гра, яка у перспективі принесе користь футболістам.

– Наприкінці матчу більше моментів створили росіяни? З чим, на вашу думку, це пов’язано?

– Ні, жодної втоми у нас не відчувалося. Ми зіграли у функціональному плані рівно всю гру. Просто суперник використав свій момент наприкінці гри…

– Поєдинок проти «Сибірі» ви вважали центральним під час цього збору?

– Якщо не центральним, то одним з таких, так би мовити, опорних. От у четвер ще зіграємо з чемпіоном Казахстану «Актобе», так само буде важливий поєдинок. Ця гра у нас виникла в останній момент через відмову іншої казахської команди – «Шахтар» (Караганда). З «гірниками» матч був запланований на п’ятницю.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев