×
Спасибо, я уже с вами
Мілетій Бальчос: "ФК "Львів" повністю розрахувався з ПФЛ"

Мілетій Бальчос: "ФК "Львів" повністю розрахувався з ПФЛ"

4 марта 2011, пятница. 16:162011-03-04T16:16:38+02:00

Закінчився термін, коли команди першої та другої ліг чемпіонату України повинні були сплатити заявочний внесок у ПФЛ. Однак ще не всі переказали гроші. Отже, їхня участь у весняній частині змагань - під питанням.

Згідно з регламентом ПФЛ, за участь у сезоні 2010/2011 року кожен клуб першої ліги повинен заплатити 377 тисяч 100 гривень. Команді другої ліги участь у змаганнях обійдеться у 119 тисяч 177 гривень. Для зручності цей платіж розбили на три частини. І саме з останньою, третьою частиною, в клубів виникають найбільші проблеми...

— Наразі ще не всі клуби у повному обсязі сплатили стартові внески, — каже "Експресу" президент Професіональної футбольної ліги Мілетій Бальчос. — Попри те, що вже вичерпався термін цих платежів навіть для боржників. Та наразі кардинальних кроків ми не робимо. Продовжуємо контактувати з тими клубами і маємо надію, що все вирішиться позитивно.

— Які це клуби і скільки ще чекатимете грошей?

— На засіданні Центральної Ради ПФЛ, яке відбудеться 11 березня, окремим пунктом розглядатимемо питання сплати стартових внесків. Лише після цього я зможу оголосити список боржників. Нині ж робити цього не хочу, аби морально не тиснути на клуби. Дамо їм ще трохи часу.

Нас дуже стривожила ситуація у ФК "Львів". Але, до честі президента клубу, вони знайшли вихід і розрахувалися з нами повністю.

— Найбільш критична фінансова ситуація у клубів із заходу чи сходу України?

— Тут немає чіткої тенденції. Є серйозні проблеми і в тих, і в тих. Але їх вирішують. Наразі реальної загрози, що якусь із команд знімуть зі змагань, немає. Хоча можна сподіватися всього...

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Галичина Спортивна


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев