×
Спасибо, я уже с вами
Яворський: Можливо, дійсно знайдуться люди, яким не байдужа доля  Ниви

Яворський: Можливо, дійсно знайдуться люди, яким не байдужа доля Ниви

13 марта 2014, четверг. 20:172014-03-13T20:17:00+02:00

Головний тренер тернопільської "Ниви" Ігор Яворський з останніх сил намагається зберегти команду. Зараз наставник "жовто-зелених" налагоджує співпрацю із новопризначеним головою облдержадміністрації Олегом Сиротюком.

"З ним зустрічався. Він сказав, що хотів би, щоб команда була. Ми зробили план — кошторис футбольного клубу Нива за ті борги, які були ще з жовтня місяця по 30 червня. Положили йому на стіл цей кошторис. Звичайно, він був трохи зменшений той кошторис, скажу прямо. Тому, що хочеться зберегти команду. Другий раз ми з ним зустрічались. Нова влада ніби би не проти, щоб команду зберегти

Часу мало. Багато футболістів вже пішло — раз. Друге — розумієте, 26 березня кубковий матч. І сьогодні важко сказати, як будуть розвиватися події дальше. Не знаю. Ми завжди надіємося. Як кажуть, надія помирає останньою. Будемо вірити в те, що, можливо, дійсно знайдуться люди, яким не байдужа доля футбольного клубу Нива.

Якщо скажуть, що Яворський не потрібен, чи є інші кандидатури на посаду головного тренера, я готовий піти. І мені нічого не потрібно. Якщо мені будуть довіряти, я готовий дальше працювати і робити все можливе для того, щоб команда достойно виглядала, щоб команда добре грала. І підключити своїх друзів, партнерів з інших клубів з Вищої ліги, і просити в оренду декількох футболістів. Тому, що часу стає все менше і менше", — сказав тренер Ниви.

Раніше повідомлялося. що кадрову проблему "Нива" може вирішити за допомогою орендованих гравців, яких готові надати "Карпати" та "Волинь".

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Спорт Тернопільщини за матеріалами ІНТБ

Тэги: Игорь Яворский, Нива (Тернополь)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев