Ньюкасл - Мілан онлайн трансляція матчу

Ліга чемпіонів УЄФА - 13 грудня 2023, 22:00 - Сент-Джеймс Парк . Трансляція: MEGOGO
Головний суддя: Данни Маккели
Ньюкасл
1 - 2
Милан
33' Joelinton 40' Leao, Rafael 45' Maignan, Mike
59' Крістіан Пулішич 62' Gordon, Anthony Вийшов: Александер Ісак 63' Кіран Тріпп'єр Вийшов: Деніел Берн 71' Miley, Lewis Вийшов: Longstaff, Sean 72' Joelinton 73' Рубен Лофтус-Чік Вийшов: Pobega, Tommaso 73' Крістіан Пулішич Вийшов: Лука Йовіч 78' Лука Йовіч 80' Musah, Yunus 83' Musah, Yunus Вийшов: Chukwueze, Samuel 83' Олів'є Жиру Вийшов: Okafor, Noah 84' Chukwueze, Samuel 88' Leao, Rafael 90' Алессандро Флоренці
  • Newcastle United have won 3 home matches in a row.
  • When playing away, AC Milan have not scored a goal so far this season.
  • AC Milan have scored at least one goal for 6 consecutive matches.
  • Newcastle United wins 1st half in 33% of their matches, AC Milan in 45% of their matches.
  • Newcastle United wins 33% of halftimes, AC Milan wins 45%.
  • Their last meeting was a draw. (0-0)
  • When Newcastle United leads 1-0 at home, they win in 90% of their matches.
  • When AC Milan leads 0-1 away, they win in 61% of their matches.
  • When Newcastle United is down 0-1 home, they win 20% of their matches.
  • When AC Milan is down 1-0 away, they win 6% of their matches.
  • AC Milan's performance of the last 5 matches is better than Newcastle United's.
  • Both teams haven't won their last match in UEFA Champions League.
  • Newcastle United scores 2.03 goals when playing at home and AC Milan scores 1.2 goals when playing away (on average).
Ліга Європи УЄФА 2023/2024
90'
Алессандро Флоренці
88'
Leao, Rafael
84'
Chukwueze, Samuel ГООЛ!
83'
Musah, Yunus
Вийшов: Chukwueze, Samuel
83'
Олів'є Жиру
Вийшов: Okafor, Noah
80'
78'
Лука Йовіч
73'
Рубен Лофтус-Чік
Вийшов: Pobega, Tommaso
73'
Крістіан Пулішич
Вийшов: Лука Йовіч
Joelinton
72'
Miley, Lewis
Вийшов: Longstaff, Sean
71'
Кіран Тріпп'єр
Вийшов: Деніел Берн
63'
Gordon, Anthony
Вийшов: Александер Ісак
62'
59'
Крістіан Пулішич ГООЛ!
45'
Maignan, Mike
40'
ГООЛ! Joelinton
33'
В ефірі
Мілан виборов путівку у Лігу Європи. Ньюкасл у другому таймі не витримав фізично і пропустив купу контратак суперника. У підсумку, "сороки" вилітають з єврокубків.
Матч завершено! Ньюкасл вилітає з єврокубків, Мілан іде далі!
90+5'
Жовту картку отримує Шер.
90+4'
Двічі поспіль могли закривати матч гості! В одній контратаці Ернандес поспішив з рішенням і пробив з метрів 30, а в наступній Томорі влучив у стійку!
90'
Чотири хвилини додав арбітр до другого тайму.
90'
Флоренці отримав жовту карточку.
88'
17-річний Бартезагі вийшов замість Леау.
87'
Під удар скинули Йовичу, але він влучив у першого ж суперника.
84'
Станом на зараз Мілан проходить поки що лише в Лігу Європи. "Росонері" вболівають за Боруссію і намагаються самі не пропустити.
84'
ГООООООООООООООООООЛ! Мілан попереду!!! Чудова, чудова контратака вийшла в гостей. Її завершив Чуквуезе точним ударом під ліву стійку.
83'
Чуквуезе і Окафор замінили Мусу і Жиру.
81'
Жовта для Муси за фол проти Ісака.
79'
Леау міг... Ні! Леау повинен був забивати! Вибіг він сам на сам з голкіпером і пробив у ліву стійку!
78'
Йович зірвав прорив Шера. Жовта для серба.
73'
Побега і Йович вийшли замість Лофтуса-Чіка і Пулішича.
72'
Жовта для Жоелінтона.
71'
Лонгстофф замінив Майлі.
69'
Ох це момент! Гімараес з-за меж штрафного потужно пробив - Меньян відбив у поперечку!
66'
Кутовий гостей завершився падінням Ернандеса у штрафному майданчику. Однак арбітр про пенальті навіть і не думав.
64'
Жорстко зустріли господарі Леау у штрафній. Однак впав він уже від втрати рівноваги. Пенальті вимагати не може.
62'
Ісак і Берн замінили Гордона і Тріпп'єра.
62'
Могли господарі знову вийти вперед. Після подачі Меньян невдало зіграв на виході, але один із гравців "сорок" не зміг вдало пробити.
59'
ГООООООООЛ! Доволі курйозно забиває Мілан. Леау навісив з лівого флангу у штрафну, але у Томорі удар не вдався. Після дотику захисника м'яч дійшов до Жиру, котрий теж належним чином по круглому не влучив. Але все одно м'яч від Олів'є полетів до Пулішича - він уже розстріляв ворота суперника.
58'
Флоренці подав з кутового на Лофтуса-Чіка, але той виконав невдале скидання.
56'
Після розіграшу кутового Тріпп'єр намагався прострілом доставити м'яч до Альмірона, але той не влучив по круглому снаряду. Буває.
51'
Під час удару Гордона з-за мнж штрафного у нього поїхала нога. М'яч полетів значно вище.
49'
Леау своїм прострілом знайшов лише ногу суперника.
46'
Меньян впорався з не надто сильним ударом Вілсона.
Другий тайм стартував!
Ньюкасл переважає суперника на полі і заслужено веде у рахунку. Мілан грав у першому таймі лише спалахами, але навіть так не створив бодай один реальний гольовий момент. А італійцям треба забивати мінімум двічі.
Перший тайм завершено!
45+1'
Меньян отримав жовту за розмови з арбітром.
45'
Дві хвилини додав арбітр.
41'
Після подачі з флангу Жоелінтон б'є вище цілі.
40'
Ліктем зіграв Леау проти Альмірона. Жовта португальцю.
37'
Ньюкасл також розігрував стандарт, однак не поспішав. Все одно Томорі чітко зіграв у власному штрафному.
34'
Стандарт заробив Мілан, але не жодним чином його не використав. Подача летіла на Жиру, однак нападник до м'яча не дістався.
17-річний Майлі оформив свою першу гольову дію у єврокубках.
33'
ГООООООЛ! Гарно "розкатав" Ньюкасл гостей. Після атаки через центр м'яч у правій частині штрафного отримав Майлі, а потім прострілив у центр. Жоелінтон гарматою прошив Меньяна.
28'
Пулішич віддав пас на хід Леау, але того випередили захисники. Потрохи і Мілан щось пропонує в атаці.
26'
Удар Альмірона головою полетів у руки Меньяну. Томорі знову завадив парагвайцю вдало пробити.
24'
А тепер гострота від гостей. Удар Леау пролетів зовсім поруч зі стійкою. Небезпечно.
21'
І тут Томорі виграв єдиноборство в Альмірона. Але цього разу ситуація легша: просто подача з кутового.
20'
Ох це момент! Жоелінтон прострілив на Альмірона. Меньян уже був відіграний, а парагваєць бив ледь не у порожні. Але Томорі врятував гостей!
18'
Шер взагалі невдало пробив з середньої відстані. В нікуди.
15'
І знову Жоелінтон пробивав - цього разу з меж штрафного. Але і ударом важко назвати цю спробу. М'яч спокійно докотився до голкіпера.
12'
Заблокували гості спробу дальнього удару від Жоелінтона.
11'
Леау класно взяв на себе гру, обігравши відразу трьох суперників на лівому фланзі. Однак далі у падінні віддав неточний пас.
7'
Вілсон заліз в офсайд. Більш активними є господарі на старті матчу.
5'
Тріпп'єр прямим ударом зі стандарту перекинув і стінку, і ворота.
3'
Після прострілу Томорі зрізав м'яч у власні ворота. Пощастило йому, що Меньян контролював ситуацію.
Матч розпочався!
Обом командам потрібна перемога для проходу в плей-оф ЛЧ. Однак треба ще й паралельно вболівати за Боруссію Дортмунд у матчі проти ПСЖ. Група дуже заплутана і все може помінятися у будь-яку хвилину.
Кадри гостей: Міранте, Нава, Адлі, Бартезагі, Окафор, Побега, Траоре, Чуквуезе, Крунич, Йович, Нсіала.
Мілан: Меньян - Калабрія, Томорі, Ернандес, Флоренці - Муса, Рейндерс, Лофтус-Чік - Пулішич, Жиру, Леау.
Кадри господарів: Гаррісон, Каріус, Берн, Голл, Дамметт, Логстофф, Ісак.
Ньюкасл: Дубравка - Тріпп'єр, Ласселс, Шер, Лівраменто - Майлі, Гімараес, Жоелінтон - Альмірон, Вілсон, Гордон.
Стали відомі склади команд:
Вітаємо всіх читачів! UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн трансляцію шостого туру Ліги чемпіонів, у якому Ньюкасл (Англія) зіграє проти Мілана (Італія).