ГОЛ!!! Ярослав Ямполь ("Металлист 1925")
ГОЛ!!! Сергей Романов ("Металлист 1925")
1'
Состав команды Металлист 1925: 1 Денис Сидоренко, 3 Вадим Жук, 23 Михаил Шершень, 24 Максим Цвиренко, 21 Сергей Ченбай, 8 Виталий Кольцов,, 77 Антон Савин, 10 Ярослав Ямполь, 22 Владислав Дмитренко, 20 Сергей Романов, 97 Дерек Фрейтас Рибейро Запасные: 81 Денис Дьяков, 4 Иван Коваленко, 6 Аних Чидера Келит, 27 Александр Осман, 30 Лукас Вентура Лопес, 95 Максим Банасевич, 9 Сергей Давидов, 88 Роберт Гегедош
Состав команды Металлург: 1 Ярослав Котляров, 47 Денис Белоусов, 5 Эдуард Сарапий, 28 Владиславв Бобров, 3 Павел Мягков, 4 Дмитрий Скоблов, 99 Дмитрий Олийник, 25 Дмитрий Крапивный, 59 Богдан Могильный, 10 Алексей Разуваев, 8 Константин Черний Запасные: 21 Богдан Петриченко, 77 Юрий Сачко, 33 Дмитрий Лихобабенко, 11 Алексей Щебетун, 55 Сергей Кулинич, 6 Егор Шалфеев, 27 Евгений Трояновский, 7 Ярослав Довгий

Анонс матчу Металіст 1925 - Металург 24.06.2020, Первая лига Украины

Матч між командою Металіст 1925 (Харьков) та командою Металург (Запорожье) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Первая лига Украины 2021 .

Дата проведення матчу: 24.06.2020
Час початку матчу: 19:25

Історія протистоянь между Металіст 1925 (Харьков) та командою Металург (Запорожье):

Прошедший поединок між командами закінчився перемогою на користь Металіст 1925, тоді як команда Металург залишилася з поразкою . Зіткнення Металіст 1925 та Металург у попередньому футбольному матчі 15.08.2022 закінчилось с такими результатами: 2:0 на користь господарів.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих встреч внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу Металіст 1925 - Металург можна подивитися 24.06.2020 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Первая лига Украины. Текстову трансляцію матчу Металіст 1925 - Металург, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: Металіст 1925 (Харьков)
Рік заснування Металіст 1925 (Харьков): 2016
Тренер: Виктор Скрипник

Предыдущий матч команди Металіст 1925 був зіграний проти Кривбас - 28.04.2024, у рамках турнира Прем'єр-ліга 2023/2024 та закінчився перемогою команди Кривбас.

Назва: Металург (Запорожье)
Рік заснування Металлург (Запорожье): 2017
Тренер: Владимир Микитин

Предыдущий матч команди Металург був зіграний проти Буковина - 20.04.2024, у рамках турнира Перша ліга України 2023/2024 та закінчився перемогою команди Буковина.

Слідкуйте за результатами матчу Металіст 1925 - Металург онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Первая лига Украины та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.