МФК Миколаїв - Чорноморець онлайн трансляція матчу

Перша ліга України - 07 травня 2021, 16:00 - Центральный стадион . Трансляція: UA-Футбол
Николаев
1 - 1
40' Vladislav Ochronchuk
ГООЛ! Vladislav Ochronchuk
40'
Матч закінчився!
90+4'
Попередження отримав Прядун Максим ("Миколаїв")
90+3'
ГОЛ! Авагімян Артур (“Чорноморець”)
90+1'
Замість Кравченко Сергій на поле вийшов Прядун Максим ("Миколаїв")
86'
Замість Парцванія Темур на поле вийшов Мельничук Назар ("Миколаїв")
84'
Замість Паламар Руслан на поле вийшов Сула Дмитро ("Миколаїв")
73'
Замість Вачіберадзе Бека на поле вийшов Ковбаса Артем (“Чорноморець”)
70'
Замість Мельничук Максим на поле вийшов Бодня Роман (“Чорноморець”)
69'
Замість Куксенко Богдан на поле вийшов Войцеховський Владислав ("Миколаїв")
64'
Замість Штогрін Андрій на поле вийшов Мащенко Вадим (“Чорноморець”)
64'
Замість Брагару Максим на поле вийшов Сухоручко Даниїл (“Чорноморець”)
61'
Замість Горопевшек Міха на поле вийшов Лиховидько Віктор (“Чорноморець”)
54'
Попередження отримав Охрончук Владислав ("Миколаїв")
46'
Другий тайм розпочався!
45+'
Перерва!
40'
ГОЛ! Охрончук Владислав ("Миколаїв")
39'
Попередження отримав Горопевшек Міха (“Чорноморець”)
29'
Попередження отримав Вачіберадзе Бека (“Чорноморець”)
13'
Попередження отримав Порох Богдан ("Миколаїв")
1'
Матч розпочався!
“Чорноморець”: 77 Підківка Роман, 53 Микицей Станіслав, 5 Горопевшек Міха, 91 Мельничук Максим, 9 Путря Ілля, 20 Вачіберадзе Бека, 14 Кравченко Сергій, 45 Брагару Максим, 22 Штогрін Андрій, 10 Авагімян Артур, 59 Козак Артем. Запасні: 1 Варакута Данило, 25 Мартиненко Євгеній, 29 Долгов Петро, 3 Лиховидько Віктор, 17 Ковбаса Артем, 33 Мащенко Вадим, 97 Якимів Андрій, 19 Сухоручко Даниїл, 6 Бодня Роман.
“Миколаїв”: 12 Бубенцов Андрій, 4 Парцванія Темур, 31 Порох Богдан, 27 Кулинич Сергій, 33 Ульянов Дмитро, 65 Росляков Владислав, 14 Охрончук Владислав, 23 Одарюк Володимир, 39 Куксенко Богдан, 93 Паламар Руслан, 17 Кравченко Сергій. Запасні: 99 Закорський Владислав, 7 Войцеховський Владислав, 19 Нечипоренко Станіслав, 9 Сула Дмитро, 11 Прядун Максим, 8 Мельничук Назар, 95 Попов Роман, 57 Сергєєв Дмитро, 55 Солдатов Олександр.

Анонс матчу МФК Миколаїв - Чорноморець 07.05.2021, Перша ліга України

Поединок між командою МФК Миколаїв (Николаев) та командою Чорноморець (Одесса) проходитиме в рамках чемпионата по футболу: Перша ліга України 2020/2021 , матч начнется на стадіоні Центральный стадион.

Дата проведення матчу: 07.05.2021
Час початку матчу: 16:00

Історія протистоянь между командами МФК Миколаїв (Николаев) та командою Чорноморець (Одесса):

Прошедший матч між командами закінчився нічиєю . Зіткнення МФК Миколаїв та Чорноморець у попередньому футбольному матчі 07.05.2021 закінчилось с таким счетом: 1:1 нічиєю.

Для здобуття перемоги тренери команд розробили стратегії ведення гри, і після предыдущих матчей внесли тактичні поправки у проведення атаки та захисту на полі.

Онлайн трансляцію матчу МФК Миколаїв - Чорноморець можна подивитися 07.05.2021 безкоштовно в HD якості на офіційних джерелах ТБ ресурсів чи платних каналах, де транслюється футбол онлайн, зокрема чемпионат Перша ліга України. Текстову трансляцію матчу МФК Миколаїв - Чорноморець, хід гри, статистику голів, результати та рахунок можна спостерігати на нашому сайті, як з ПК, так і з мобільних платформ, Apple та Android, в режимі 24/7.

Назва: МФК Миколаїв (Николаев)
Рік заснування МФК Миколаїв (Николаев): 1920
Тренер: Илья Близнюк

Предыдущий матч команди МФК Миколаїв був зіграний проти Реал Фарма - 06.11.2021, у рамках турнира Друга ліга України 2021/2022 та закінчився нічиєю.

Назва: Чорноморець (Одесса)
Рік заснування Черноморец (Одесса): 1936
Тренер: Роман Григорчук

Предыдущий матч команди Чорноморець був зіграний проти ФК Минай - 27.04.2024, у рамках чемпионата Прем'єр-ліга 2023/2024 та закінчився перемогою команди ФК Минай.

Слідкуйте за результатами матчу МФК Миколаїв - Чорноморець онлайн в режимі LIVE футбол, усі дані статистики оновлюються протягом матчу на нашому сайті.

Інші анонси матчів, розклад, турнірна таблиця та результати ігор Перша ліга України та інших чемпіонатів також доступні онлайн на сайті в режимі 24/7.