Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ 2023/2024
Останні матчі - Шахтар
Останні матчі - АЕК
Ліга Європи УЄФА 2023/2024
Додати нічого. Шахтаря не було на полі в цій грі. У другому таймі проблеми команді стали ще глибшими через ротацію, тож у підсумку утворився безжальний розгром від суперників.
Усе! Матч завершено! 0:5! Якась ганьба навіть.
89'
Просто не має м'яча в ногах гравців Шахтаря навіть за таких умов.
86'
Гол. Навіс із правого флангу на дальній бік штрафного ван Веєрт скинув під удар зльоту для Зіна.
83'
Гол. Подачу з правого флангу на дальню стійку головою завершив Зін, опинившись поміж двох захисників.
81'
Замість Бондаря вийшов Дрозд.
77'
Козік віддав погану подачу з правого флангу до рук воротаря.
74'
Не має швидкості в нашій грі. Спокійний футбол, за якого все очевидно.
71'
Замість Келсі дограватиме Янович.
68'
Лише вдається пресингом стримувати суперників біля центру поля.
65'
Гол. Пузанков заплутався в ногах у власному штрафному, після чого суперники перехопили м'яч, довели його до Гарсії, а той перекинув недолугого воротаря.
63'
Шахтар намагається завести м'яч до чужої половини, але без особливого успіху.
61'
За стегно тримається Сікан, сидячи на газоні в центрі поля.
59'
Замість Кастільйо дограватиме Цуканов.
57'
Зняли над штрафним подачу Еліассона зі стандарту з лівого флангу.
55'
Легко забрали м'яч у В'юнника, який зміщувався на дриблінгу до центрального входу до штрафного.
52'
Кастільйо з фолом атакував суперника на правому фланзі атаки.
50'
Гарсія відкривався на дальню стійку під подачу з правого флангу, але Бондар не дав йому завершити головою.
48'
Джонсон забіг до лівого флангу штрафного в швидкій контратаці, але пробив точно в Пузанкова.
46'
Шахтар (2 тайм): Пузанков — Козік, Бондар, Ракіцький, Фарина — В'юнник, Кастільйо, Очеретько, Топалов — Сікан, Келсі.
Було розпочато другий тайм!
Така собі гра від Шахтаря, якому супернику подарували можливість грати в більшості, однак Удод її потім власну є команду й позбавив. Мало гостроти від донеччан, а суперники роблять, що хочуть в атаці, і забивають.
Ідемо на перерву. 0:2 у нашому матчі за підсумками першої половини.
44'
Цубер красивим фінтом прибрав суперника на центральному вході до штрафного, але ударом пустив м'яч над воротами.
42'
Воротар спокійно забрав до рук спробу дальнього удару з правого флангу від Зубкова.
40'
Гол. Фінти від Гарсії на правому фланзі штрафного повз Корнієнка завершились ударом у дальній кут.
38'
У стінку пустив постріл зі штрафного з лівого флангу Цубер.
37'
Фол проти Цубера, який накручував суперників на вході до лівого флангу штрафного.
34'
Просування до правого флангу атаки від Гочолеішвілі зупинив фолом Хаджисафі.
32'
Матвієнко закрив собою спробу Еліассона дальнім ударом завершити зміщення з правого флангу.
30'
Цуберу не вдалось у дотик із центру штрафного завершити простріл із правого флангу повз Твардовського.
28'
Друга жовта
Вилучення! Удод отримав друге попередження за черговий підкат у ноги суперника в центрі поля.
27'
Атанасіадіс вискочив на перехоплення закидання на хід Келсі, після чого той добивав відскок від воротаря суперників із дальньої відстані, але удар накрили.
24'
Еліассон із лівого флангу штрафного бив під ближню стійку, де м'яч потягнув Твардовський.
22'
Картку дали Удоду за підкат біля центрального кола.
20'
Не вдалась Глущенку спроба обіграти двох суперників на лівому фланзі атаки перед штрафним.
18'
Топалов не встиг під завершення прострілу з правого флангу від Гочолеішвілі на дальню стійку.
17'
Шахтар тим часом готує штрафний у центрі поля.
16'
Готують заміну Амрабату, бо матч товариській.
15'
Друга жовта
Вилучення! Оце так номер! Амрабат продовжив говорити та отримав другу жовту.
15'
Амрабату дали картку за довгий язик.
14'
Пас у офсайд на лівий фланг атаки запустили на Топалова.
12'
Гол. У один дотик завершив Гарсія в центрі штрафного простріл із лівого флангу.
10'
Пас прямо за бокову лінію на лівий фланг атаки запустили з глибини атаки АЕК.
7'
Шахтар намагається відповідати власним контролем, але все дуже важко на старті.
5'
Твардовський заборав до рук спробу дальнього пострілу від Цубера із зони перед штрафним.
4'
Греки поступово нарощують відсоток володіння м'ячем.
2'
Амрабат не встиг за передачею на лівий фланг атаки.
1'
Тримає м'яч на чужій половині Шахтар.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Шахтар до цього зіграв унічию в спарингу проти АЗ Алкмар (3:3).
АЕК Афіни: Атанасіадіс — Рота, Віда, Мукуді, Хаджисафі — Шиманські — Амрабат, Еліассон — Джонссон — Гарсія, Цубер.
Запасні: Пузанков, Фарина, Козік, Дрозд, Ракіцький, Очеретько, Цуканов, Янович, Сікан, В'юнник.
Шахтар: Твардовський — Гочолеішвілі, Бондар, Матвієнко, Корнієнко — Удод, Кастільйо — Зубков, Глущенко, Топалов — Келсі.
Стали відомі стартові склади:
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію товариського матчу. На полі стадіону Combinatie Wil Overwinnen (Роттердам, Нідерланди) зіграють донецький Шахтар та АЕК Афіни.