Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ 2023/2024
Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ 2022/2023
Останні матчі - Шахтар
Прем'єр-ліга 2023/2024
Останні матчі - Аякс
Чемпіонат Нідерландів 2023/2024
На другий тайм футболісти обох команд вийшли просто отримати фізичне навантаження. Рахунок першої половини зустрічі залишився незмінним.
90+2'
Матч завершився.
90+1'
Компенсовано 1 хвилину.
84'
Небезпечний момент
Бондар у підкаті рятує свою команду від четвертого пропущеного м'яча. Броббі вже обіграв Твардовського та покотив у порожні ворота, але захисник Шахтаря прочитав епізод.
74'
Козік, Кастільо та Траоре вийшли на поле. Гочолейшвілі, Судаков і Бондаренко пішли відпочивати.
70'
Гра помітно вповільнилася, дається взнаки те, що лідери Аякса пішли з поля. Нідерландці все ще контролюють хід гри, але «гірникам» стало значно легше захищатися.
63'
Ракицький і Корнієнко замінили Матвієнка та Топалова відповідно.
63'
В'юнник запресингував Бессі та вийшов віч-на-віч із воротарем, але не зміг переграти Пасвера.
57'
Ще один сейв Твардовського, знову після удару Тейлора. Перед цим вінгер Аякса красиво розібрався з Гочолейшвілі на фланзі.
55'
54'
Судаков щільно приклався з дальньої відстані, але досвідчений Пасвер повністю контролював ситуацію.
49'
Твардовський уже встиг вступити у гру та здійснити сейв після удару Тейлора.
46'
Шахтар також провів декілька замін. Твардовський, Очеретько, Тоїров, В'юнник і Келсі вийшли на поле замість Різника, Криськіва, Зубкова, Кащука та Сікана.
46'
Другий тайм розпочався.
Склад Аякса на другий тайм: Пасвер (в), Вейндал, Бессі, Мілованович, Гоєр, Броббі, Глінссон, Тейлор, Дарамі, Вос, Годтс.
Досить сумна картина на тренувальному полі Аякса. Шахтар намагався грати активно, але в атаці нічого стоврити не вдалося. При цьому захист «гірників» Кудус, Бергвейн і партнери просто розбирали в декілька дотиків.
45+1'
Перерва.
43'
Є в «гірників» цікаві підходи до воріт суперника, але на завершальній стадії не вистачає взаєморозуміння.
37'
Знову Кудусу дозволили відправити м'яч у сітку, але взяття воріт було скасовано через офсайд.
34'
Кудус доводить рахунок до розгромного. У ганця було достатньо часу, щоб обробити м'яч, підготувати удар і переграти Різника. Топалов захопився атакою й не встиг за своїм гравцем.
32'
Аякс подвоює перевагу. Атака продовжилася, Расмуссен пропустив м'яч на Бергвейна, а той розстріляв голкіпера з близької відстані. Взаємодія в атаці на найвищому рівні, незважаючи на те, що це не основний склад.
31'
Пощастило Шахтарю щойно! Чергова неточна передача біля своїх воріт і Кудус з небезпечної позиції закручує в дальній нижній кут. Добре, що м'яч влучив у штангу. Можливо і дотик Різника зіграв свою роль.
26'
Расмуссен міг вискакувати віч-на-віч, але Матвієнко підстрахував партнера, який невдало скинув м'яч на хід супернику. Здається, це був Гочолейшвілі.
21'
Помилка Судакова призвела до небезпечного моменту біля воріт Шахтаря! Різнику довелося тягнути м'яч із дальнього кута після удару Бергвейна.
19'
Рахунок відкрито! Кудус потужним ударом трохи правіше центру воріт переграв Різника.
17'
Пенальті у ворота Шахтаря! Топалов уже не вперше зрубає суперника в підкаті, в цьому випадку Ренш встиг увійти до карного.
14'
Криськів класно на дриблінгу обійшов двох опонентів, а от удар не вийшов. Надто передбачувано зіграв Дмитро й захисник заблокував його спробу.
11'
Активно діють в атаці «гірники» на старті зустрічі, регулярно входять до карного майданчика суперника.
8'
Гочолейшвілі виконав навіс із правого флангу, Ренш знімає другий поверх у своєму карному.
4'
Могла виникнути небезпека біля воріт Шахтаря після подачі з кутового, але захисники розібралися в ситуації.
3'
Непогано Зубков закидав на Сікана, але воротар вчасно вийшов з лінії і випередив суперника в боротьбі за м'яч.
1'
Матч розпочався.
Запасні: Пузанков (в), Трубін (в), Твардовський (в), Козік, Огарков, Ракицький, Корнієнко, Очеретько, Глущенко, Тоїров, Траоре, Келсі, В'юнник.
Стартовий склад Шахтаря: Різник — Топалов, Матвієнко (к), Бондар, Гочолейшвілі — Криськів, Судаков, Бондаренко — Кащук, Сікан, Зубков. Головний тренер — Патрік ван Леувен.
Запасні: Пасвер (в), Вейндал, Бессі, Мілованович, Гойер, Броббі, Глінссон, Тейлор, Дарамі, Вос, Годтс.
Стартовий склад Аякса: Гортер — Салах-Еддін, Хато, Артссен, Ренш — Тахірович, Кудус, ван ден Бомен — Расмуссен, Классен, Бергвейн. Головний тренер — Моріс Стейн.
«Гірники» розпочали підготовку до сезону з нічиєї в спарингу проти АЗ (3-3), а потім з великим рахунком поступилися афінському АЕК (5-0).
UA-Футбол представляє вам текстову онлайн-трансляцію товариського матчу між Шахтарем і Аяксом.