Інтер - Мілан онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Італії - 16 вересня 2023, 19:00 - Джузеппе Меацца . Трансляція: MEGOGO Футбол Первый
Головний суддя: Sozza, Simone
Милан
5 - 1
Милан
5' Генріх Мхітарян 24' Thiaw, Malick 38' Thuram, Marcus
56' Крістіан Пулішич Вийшов: Chukwueze, Samuel 57' Leao, Rafael 61' Hernandez, Theo 64' Thuram, Marcus Вийшов: Марко Арнаутовіч 64' Федеріко Дімарко Вийшов: Augusto, Carlos 64' Ніколо Барелла Вийшов: Frattesi, Davide 69' Генріх Мхітарян 72' Хакан Чалханоглу 74' Алессандро Бастоні Вийшов: De Vrij, Stefan 77' Давіде Калабрія Вийшов: Алессандро Флоренці 77' Reijnders, Tijani Вийшов: Лука Йовіч 77' Олів'є Жиру Вийшов: Okafor, Noah 79' Хакан Чалханоглу 81' Хакан Чалханоглу Вийшов: Asllani, Kristjan 86' Рубен Лофтус-Чік Вийшов: Musah, Yunus 90' Frattesi, Davide 90' Frattesi, Davide
  • The most common result of matches between Inter Milano and AC Milan when Inter Milano is playing at home is 1-0. 5 matches have ended with this result.
  • The most common result of matches between Inter Milano and AC Milan is 1-0. 10 matches have ended with this result.
  • During the last 34 meetings with Inter Milano playing at home, Inter Milano have won 17 times, there have been 7 draws while AC Milan have won 10 times. The goal difference is 54-47 in favour of Inter Milano.
  • During the last 74 meetings, Inter Milano have won 32 times, there have been 19 draws while AC Milan have won 23 times. The goal difference is 104-88 in favour of Inter Milano.
  • Last season's matches: 1-0 (Inter Milano at home) and 3-2 (AC Milan at home).
  • Inter Milano have a winning streak of 3 matches in Serie A.
  • AC Milan have a winning streak of 3 matches in Serie A.
  • Inter Milano have a winning streak of 6 matches.
  • Inter Milano haven't lost in their last 7 games.
  • Inter Milano have won 8 home matches in a row.
  • Inter Milano haven't lost in any of their last 9 home matches.
  • AC Milan have a winning streak of 5 matches.
  • AC Milan have a winning streak of 4 matches away from home.
  • AC Milan haven't won any of their last 4 games against Inter Milano.
  • When playing at home, Inter Milano have not lost to AC Milan in their last 3 encounters.
  • When playing at home, Inter Milano have not conceded a goal so far this season.
  • Lautaro Martinez is Inter Milano's top scorer with 5 goals. Olivier Giroud has scored 4 times for AC Milan.
  • Inter Milano have kept a clean sheet in 3 matches in a row.
  • Inter Milano have scored at least one goal for 7 consecutive matches.
  • AC Milan have scored at least one goal for 5 consecutive matches.
  • Inter Milano wins 1st half in 44% of their matches, AC Milan in 46% of their matches.
  • Inter Milano wins 44% of halftimes, AC Milan wins 46%.
  • The winner of their last meeting was Inter Milano.
  • On their last meeting Inter Milano won by 1 goals.
  • When Inter Milano leads 1-0 at home, they win in 90% of their matches.
  • When AC Milan leads 0-1 away, they win in 76% of their matches.
  • When Inter Milano is down 0-1 home, they win 50% of their matches.
  • When AC Milan is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • Inter Milano have lost just 1 of their last 5 games against AC Milan (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Inter Milano won 4, AC Milan won 1, 0 draws.
  • Inter Milano scores 1.8 goals in a match against AC Milan and AC Milan scores 0.6 goals against Inter Milano (on average).
  • Average number of goals in meetings between Inter Milano and AC Milan is 2.4.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Inter Milano and AC Milan is 1.4.
  • Inter Milano scores 2.21 goals when playing at home and AC Milan scores 1.24 goals when playing away (on average).
Frattesi, Davide
90'
ГООЛ! Frattesi, Davide
90'
86'
Рубен Лофтус-Чік
Вийшов: Musah, Yunus
Хакан Чалханоглу
Вийшов: Asllani, Kristjan
81'
ГООЛ! Хакан Чалханоглу
79'
77'
Давіде Калабрія
Вийшов: Алессандро Флоренці
77'
Reijnders, Tijani
Вийшов: Лука Йовіч
77'
Олів'є Жиру
Вийшов: Okafor, Noah
Алессандро Бастоні
Вийшов: De Vrij, Stefan
74'
72'
ГООЛ! Генріх Мхітарян
69'
Thuram, Marcus
Вийшов: Марко Арнаутовіч
64'
Федеріко Дімарко
Вийшов: Augusto, Carlos
64'
Ніколо Барелла
Вийшов: Frattesi, Davide
64'
61'
Hernandez, Theo
57'
Leao, Rafael ГООЛ!
56'
Крістіан Пулішич
Вийшов: Chukwueze, Samuel
ГООЛ! Thuram, Marcus
38'
24'
Thiaw, Malick
5'
В ефірі
Інтер безпощадно розгромив Мілан. "Дияволи" весь матч намагалися щось створити, але змогли створити лише один гол, а от Інтер чудово зіграв і майже не відчув суперника, вони забивали прекрасні голи. Це був чудовий та гарний матч в якому гравці "нерадзурі" змогли показати все, на що вони здатні і те, що з Сімоне Індзагі вони здатні завоювати Скудетто цього сезону. Інтер після четвертого туру одноосібно очолює таблицю маючи 4 перемоги у 4 матчах, і у чьотирьох матчах у них 13 забитих голів і 1 пропущений
90+6'
Сімоне Содза дає свисток про завершення матчу і фіксує рахунок на користь Інтеру 5:1. Сьогодні Мілан точно чорно-синій!
90+5'
Мілан розігрує м'яч з центра поля, чи будуть вони ще щось робити на полі чи просто дочекаються завершення цього ганебного для них матчу?
90+4'
Фраттезі після забитого гол знімає футболку та біжить до трибун демонструвати свою чудову фізичну форму, після чого Сімоне Содза показує йому жовту картку
90+3'
Гооол!!! 5:1 і Інтер безпощадно розгромлює Мілан! Мхітарян віддає пас на Фраттезі на лінію воротарського і той легесенько пробиває по воротах, а Меньян чи то не встигає, чи то вже не хоче зреагувати на удар і пропускає цей гол!
90+2'
Хоча ні, "дияволи" виконали прохід, зайшли в карний майданчик суперника, але удар по воротах був заблокований захисниками Інтеру
90+1'
У Мілану є ще 5 хвилин аби зробити щось на полі, але по їх вигляду щось виконати вони навряд зможуть
90+1'
Сімоне Содза додає до другого тайму 5 хвилин
89'
Мілан грає з м'ячем, але пройти до воріт "нерадзурі" не можуть
88'
"Россонері" високо пресингують суперника та намагаються створити ще бодай щось біля воріт Інтеру
87'
Мхітарян замахнувся аж на хет-трик і небезпечно пробиває по воротах Меньяна, але цей удар блокують захисники Мілану
86'
Останню заміну проводить Стефано Пйолі змінюючи Лофтуса-Чека на Мусу
86'
"Дияволи" все ж таки не дивлячись на рахунок намагаються перейти в атаку
85'
Гравці Інтеру виконують кутовий з правого флангу, навіс у карний майданчик, але там ніхто не зміг прийняти м'яч
84'
А от гравці Мілану трішки впали духом і допускають непотрібні помилки
82'
Гравці "нерадзурі" не зупиняються та продовжують на куражі атакувати ворота Мілану
80'
Одразу ж після заміни Сімоне Індзагі змінює Чалаханоглу на Асллані
79'
Гооол!!! Чалаханоглу пробиває по центру воріт, проте Меньян стрибає у правий для себе кут і турецький гравець Інтеру робить рахунок 4:1!
79'
Чалаханоглу виконає пенальті
78'
І одразу ж після замін Ернандес порушує правила проти Мартінеса в своєму карному майданчику і Сімоне Содза впевнено вказує на одинадцятиметрову позначку! Буде пенальті
77'
Тепер подвійну заміну виконує Стефано Пйолі та знімає з гри Жиру та Калабрію, а на поле виходять Окафор та Флоренці
75'
"Дияволи" виконали штрафний, навіс у карний майданчик, проте захисники Інтеру перші на м'ячі, головою "запалюють свічку", а Зоммер страхує та забирає м'яч до рук
74'
Сімоне Індзагі проводить ще одну ротацію на полі націлену на захист. Замість Бастоні на поле вийшов Де Врей
74'
Інтер намагається забити ще один гол, чи хоча б створити атаку, але Мілан чудово захищається та після відбору м'яча одразу ж переходить в свою атаку
72'
Чалаханоглу порушує правила в центральній частині поля і отримує попередження від арбітра матчу
71'
Мілан після розіграшу з центра поля одразу ж йде в атаку
69'
Гооол!!! Мхітарян отримує пас у півколі карного майданчику, проходить ближче до воріт та потужно пробиває по воротам Меньяна, той нічого не може зробити проти такого удару і Мхітарян оформлює дубль у цьому матчі, а Інтер знову веде у рахунку з різницею у два м'ячі! 3:1 на користь чорно-синіх!
68'
"Россонері" продовжують контролювати м'яч, але для розвитку атаки повертають м'яч до голкіпера
67'
Непогана спроба атаки від "дияволів", закидання на Чуквуезе, але той не встигає за м'ячем
66'
А тепер вже атака від Інтера, Мхітарян пробиває з-за меж штрафного майданчику, але Меньян реагує та відбиває м'яч переводячи його на вкидання з-за бокової
65'
Мілан продовжує тиснути на ворота суперника
63'
Потрійна заміна від Сімоне Індзагі. Дімарко, Барелла та Тюрам покинули поле, а замість них тренер Інтеру випускає Карлоса, Фраттезі та Арнаутовича відповідно.
62'
Мілан продовжує атакувати і помітно, що гравці Інтеру почали трішки нервувати, стали частіше помилятися та порушувати правила
60'
Чудова атака від Мілану, Рейндерс проходить до воріт, віддає пас на Леау, але той навішує занадто сильно
59'
Інтер перебуває в атаці, але "дияволи" чудово захищаються
57'
Гооол!!! Чудова атака від Мілану, Жиру віддає чудовий пас на Леау, той проходить до воріт та пробиває в дальній кут, Зоммер безсильний і м'яч залітає у ворота! 2:1 і Мілан повертається у гру!
56'
Перша заміна в матчі, і проводить її саме Стефано Пйолі, заміна орієнтована на посилення атаки, замість Пулішича на поле вийшов Чуквуезе
55'
Рейндерс пробиває по воротах, потужний удар, але м'яч летить набагато вище воріт
55'
Пулішич заробляє ще один, досить небезпечний, штрафний метрів з 30 до воріт Інтера
53'
Інтер переходить в атаку, але Дімарко виконує дуже невдалу передачу і навішує прямо на голову К'єра
52'
Варто зазначити, що в Мілані йде дуже сильний дощ, що може відобразитися на грі обох команд
51'
Тюрам отримує пас з навісу у карному майданчику суперника, але не зміг пробити по воротах
51'
К'єр чудово грає у захисті і навіть лежачи на газоні зміг вибороти м'яч
50'
"Нерадзурі" повернули собі м'яч і вже вони намагаються забити швидкий гол
49'
Довга діагональна передача на Дюмфріса, але той трішки поспішив і забіг в положення поза грою
46'
Сімоне Содза дає свисток про старт другого тайму
48'
"Россонері" виконали штрафний, навіс у карний майданчик, Бастоні відіграв у захисті, на підбиранні знову "дияволи", закидання на Пулішича, але той не зміг нормально пробити по воротах
47'
Перші хвилини другого тайму Мілан більше контролює м'яч, але поки без проходу до воріт Інтера
Гравці повертаються на поле
Гравці Мілану більше контролюють м'яч (57% проти 43% у Інтера), більше атакують (за перший тайм "дияволи" виконали 61 атаку, шо на 40 атак більше ніж у суперника), проте більшість атак закінчувалася неточними пасами чи навісами, неточними ударами здалеку або просто чудовою грою захисників "нерадзурі". Інтер же двічі за тайм пробив у площину воріт і двічі забив, у них тут все просто і якість атак на дуже високому рівні. Стефано Пйолі треба щось змінювати по перерві, якщо він бажає повернутися в гру та в боротьбу за перше місце, а от чи відбудуться зміни в нашому матчі, як зміниться гра обох команду другому таймі та як вплинули настанови від тренерів дізнаємося вже за 15 хвилин
45+3'
Сімоне Содза дає свисток про завершення першого тайму
45+2'
Штрафний від Мілану, Жиру б'є по воротах і м'яч летить набагато вище воріт, Зоммер навіть не посунувся зі свого місця
45+1'
Ачербі порушує правила проти Жиру прямо у напівколі свого штрафного майданчику і під завісу першого тайму Мілан виконає дуже небезпечний штрафний удар
45'
До першого тайму додано 2 хвилини
44'
Леау сам навішує зі штрафного, але м'яч перелітає і всіх гравців і майже весь карний майданчик і виходить за межі поля
43'
Леау змушує Дюмфріса порушити на собі правила і заробляє штрафний неподалік кутового прапорця
42'
"Дияволи" не здаються, атакують ворота Інтера відчуваючи, що до другого пропущеного голу їх гол був дуже близький і вони бажають відіграти бодай один м'яч до перерви
40'
"Нерадзурі" не зупиняється та продовжує атакувати ворота суперника
38'
Гооол!!! Тюрам забиває чудовий гол! Інтер виходить в контратаку, Дюмфріс віддає засильний пас на Тюрама, той наздоганяє м'яч, обробляє його і пробиває у дальній кут і м'яч залітає прямісінько у "дев'ятку"! Чудовий гол і Інтер вже більш спокійно себе відчуває з рахунком 2:0
36'
Затяжна атака від "дияволів", Леау виконав сильний навіс, а потім на дограші Лофтус-Чік неточно пробив з-за меж карного майданчику
35'
"Нерадзурі" повернули собі м'яч і вже вони намагаються забити аби подвоїти рахунок ще до перерви
34'
Атака Мілану, навіс від Леау в карний майданич, а там Ачербі який страхує ворота та вибиває м'яч подалі від воріт
32'
Тепер вже господарі виконали атаку, пробили, але повз ворота і м'яч повертається Мілану
31'
Дуже небезпечний момент, Ернандес виконує неймовірний прохід до воріт Інтера, пробиває у дальній кут, але повз ворота, але як же круто він пройшов захист "нерадзурі"!
30'
"Россонері" віддали пас зі штрафного на Леау, той навіть пробив по воротах, але Зоммер відбив удар, а потім послідував свисток Сімоне Содза, який зафіксував офсайд
29'
Мхітарян порушує правила перед своїм карним майданчиком і тепер гравці Мілану виконають штрафний метрів з 25-30
28'
Атака Мілану, Жиру поборовся за м'яч в карному майданчику, але захисники Інтеру виявилися сильнішими у цій боротьбі
27'
Мілан контролює м'яч, але поки не можуть впевнено перейти половину поля і їм доводиться повертати м'яч аж до голкіпера
26'
Дімарко пробиває по воротах, вище воріт
25'
Тіав порушує правила прямо біля кутка свого карного майданчику за що й отримує попередження від арбітру матчу
24'
Зрізка у захисті Інтеру, але Леау не покарав за це суперників і лише Зоммер врятував команду
23'
Поки атака не завершилася жодним ударом, гравці Мілану вкинуть м'яч з-за бокової лінії
22'
"Россонері" повертають собі м'яч та продовжують атакувати ворота Інтера
21'
"Дияволи" переходять в атаку, але непорозуміння між гравцями призвело до виходу м'яча за межі поля
20'
На підборі гравці Інтеру забігли в положення поза грою, а також Бастоні порушує правила в атаці
19'
І знову кутовий для Інтеру з правого флангу, навіс у карний майданчик і Рейндерс перший на м'ячі вибиває його
18'
Кутовий для господарів з лівого флангу, навіс у карний майданчик, але захисники Мілану перші на м'ячі
17'
Тюрам після вкидання з ауту пробиває по воротах Меньяна, але після рикошету м'яч виходить за межі поля
16'
Леау навішує на Жиру на лінію воротарського майданчику, але Зоммер чудово працює на виході і у стрибку забирає м'яч до рук
15'
Третина тайму пройшла і Мілан поки контролює м'яч, але шлях до воріт Зоммера закритий для них
14'
"Россонері" намагаються атакувати ворота суперника, поки безрезультатно і далі втрата м'яча
13'
Атака від Мілану, Калабрія намагався скинути на Жиру, але скидка невдала і останній досить слабко пробив по воротах Зоммера
12'
Гості намагаються трішки заспокоїти гру
11'
Ще один небезпечний момент для Інтеру, Дімарко навішує на Мхітаряна і той головою пробиває, але м'яч летить повз ворота
10'
Знову кутовий для "нерадзурі", тепер з лівого флангу, розіграш після якого послідкував простріл, проте захист Мілану на місці та вибиває м'яч
9'
Перший кутовий в матчі, господарі від правого прапорця навішують у штрафний майданчик, а там Меньян переводить м'яч на іще один кутовий
8'
Інтер продовжує атакувати ворота Мілану, поки без ударів по воротах
7'
Сімоне Содза дочекався перегляду VAR на предмет порушення правил в атаці, але знову вказав на центр поля, 1:0 на користь "нерадзурі"
5'
Гооол!!! Позиційна атака від Інтеру, простріл Тюрама з правого флангу, Дімарко пробиває, м'яч летить повз ворота, але по ходу м'яча виявився Мхітарян який перенаправляє м'яч прямо у ворота!
4'
Поки гра досить спокійна, "россонері" контролюють м'яч
3'
Перша атака від Мілану завершилася втратою м'яча Лофтус-Чіком
2'
"Дияволи" контролюють м'яч на своїй половині поля
1'
Мілан одразу ж починає тайм з пресингу від Жиру, а Інтер з порушення Бареллою
1'
Сімоне Содза дає свисток про початок матчу
Гравці Інтеру почнуть цей матч з центра поля
Гравці виходять на поле
Арбітр матчу: Сімоне Содза
Головний тренер Інтеру: Сімоне Індзагі
Запасні гравці: Агум, Карлос, Арнаутович, Асллані, Аудеро, Бісек, Де Врей, Ді Дженнаро, Классен, Куадрадо, Павар, Санчес, Сенсі, Фраттезі
Стартовий склад Інтеру (3-5-2): Зоммер - Бастоні, Ачербі, Дарміан - Дімарко, Мхітарян, Чалханоглу, Барелла, Дюмфріс - Мартінес, Тюрам
Головний тренер Мілану: Стефано Пйолі
Запасні гравці: Адлі, Бартезагі, Йович, Міранте, Муса, Окафор, Пеллегріно, Побега, Ромеро, Спортьєлло, Флоренці, Чуквуезе
Стартовий склад Мілану (4-3-3): Меньян - Ернандес, Тіав, К'єр, Калабрія - Рейндерс, Крунич, Лофтус-Чік - Леау, Жиру, Пушиліч
Після трьох турів команди ділять другу сходинку турнірної таблиці і обидві мають в своєму активі 9 очок за 3 перемоги у попередніх турах. Інтер раніше переграв Монцу (2:0), Кальярі (2:0) та Фіорентину (4:0); а Мілан обіграв Болонью (2:0), Торіну (4:1) та Рому (2:1). Випереджає обидві команди Ювентус, який має в своєму активі 10 очок, проте в команди з Турину на одну гру зіграно більше, саме тому після сьогоднішнього матчу або Серія А отримає одноосібного лідера, або Інтер, Мілан та Ювентус розділятимуть першу сходинку з 10 очками в активі (до яких завтра може приєднатися Лечче, у випадку перемоги над Монцою)
Матч пройде в Мілані на стадіоні Стадіо Джузеппе Меацца (він же Сан-Сіро) та розпочнеться о 19:00 за київським часом
Доброго дня, любі шанувальники футболу. Сьогодні Ua-Football проведе текстову трансляцію матчу 4-го туру італійської Серії А Інтер - Мілан