Манчестер Сіті - Лутон Таун онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Англії - 13 квітня 2024, 17:00 - Этихад
Головний суддя: Джон Брукс
Манчестер
5 - 1
2' Hashioka, Daiki 43' De Bruyne, Kevin
59' Townsend, Andros Вийшов: Woodrow, Cauley 64' Матео Ковачіч 76' Haaland, Erling 77' Berry, Luke Вийшов: Pelly, Ruddock 81' Haaland, Erling Вийшов: Bobb, Oscar 81' De Bruyne, Kevin Вийшов: Gomez, Sergio 81' Росс Барклі 87' Doku, Jeremy 88' Onyedinma, Fred 88' Clark, Jordan 90' Gvardiol, Josko
  • In Premier League, Luton Town have lost their last 3 away matches.
  • Did you know that Manchester City scores 23% of their goals between the minutes 61-75?
  • Did you know that Luton Town scores 37% of their goals between the minutes 76-90?
  • Manchester City haven't lost in their last 26 games.
  • Manchester City haven't lost in any of their last 42 home matches.
  • Luton Town haven't won in their last 11 games.
  • Luton Town have lost 3 away matches in a row.
  • Luton Town haven't won any of their last 6 away matches.
  • Manchester City haven't scored in 1 of their 16 home matches in Premier League this season.
  • Luton Town haven't scored in 4 of their 16 away matches in Premier League this season.
  • Manchester City's home record this season: 11-5-0.
  • Luton Town's away record this season: 2-4-10.
  • Erling Haaland is Manchester City's top scorer with 19 goals. Elijah Adebayo has scored 9 times for Luton Town.
  • Julian Alvarez has assisted the most goals for Manchester City with 8. Alfie Doughty is Luton Town's biggest assister (6).
  • Rodri has more yellow cards (8) than any other player at Manchester City. Issa Kabore has collected 7 for Luton Town.
  • Luton Town have conceded a goal in each of their last 12 matches.
  • Manchester City wins 1st half in 50% of their matches, Luton Town in 26% of their matches.
  • Manchester City wins 50% of halftimes, Luton Town wins 26%.
  • The winner of their last meeting was Manchester City.
  • On their last meeting Manchester City won by 4 goals.
  • When Manchester City leads 1-0 at home, they win in 88% of their matches.
  • When Luton Town leads 0-1 away, they win in 50% of their matches.
  • When Manchester City is down 0-1 home, they win 57% of their matches.
  • When Luton Town is down 1-0 away, they win 12% of their matches.
  • In Premier League, Manchester City has better performance than Luton Town.
  • Manchester City's performance of the last 5 matches is better than Luton Town's.
  • Manchester City scores 2.49 goals when playing at home and Luton Town scores 1.26 goals when playing away (on average).
ГООЛ! Gvardiol, Josko
90'
88'
Onyedinma, Fred
88'
Clark, Jordan
ГООЛ! Doku, Jeremy
87'
Haaland, Erling
Вийшов: Bobb, Oscar
81'
De Bruyne, Kevin
Вийшов: Gomez, Sergio
81'
81'
Росс Барклі ГООЛ!
77'
Berry, Luke
Вийшов: Pelly, Ruddock
ГООЛ! Haaland, Erling
76'
ГООЛ! Матео Ковачіч
64'
59'
Townsend, Andros
Вийшов: Woodrow, Cauley
43'
ГООЛ! Hashioka, Daiki
2'
1
Ідеальний матч для Ман Сіті. Провели ротацію, перемогли без нервів, підійнялися на першу сходинку. Лутону також варто подякувати за гру. Розрив у 4 мʼячі, мабуть, завеликий.
90+6'
Матч завершився.
90+3'
Гвардіол забиває в другому матчі поспіль! З лінії карного розрядив свою гармату в ближню девʼятку. Остаточно адаптувався на лівому фланзі?
90+1'
Компенсовано 5 хвилин.
87'
Доку вирішив поставити крапку в цій грі своїм шедевром. Просто знищив Оньєдінму, кілька разів змінивши напрямок руху, та поклав мʼяч у дальній кут. Ще й Хасіока пропустив удар поміж ніг.
81'
Є і гол престижу від Лутона! Нуньєш зіграв самовпевнено і втратив мʼяч під пресингом Барклі. Далі Росс розхитав Діаша і пробив так, що в Едерсона не було шансів зреагувати.
81'
Гомес і Бобб замінили де Брюйне та Голанда.
77'
Беррі поступився місцем на полі Мпанзу.
76'
Голанд реалізував удар з одинадцятиметрової позначки. Розгром!
75'
А пенальті все ж буде! Доку своїм дриблінгом змусив Оньєдінму сфолити у власному штрафному.
66'
Лутон ледь не забив першим же ударом! Сіті проґавив контратаку, яку міг результативно завершити Вудроу. Пощастило «містянам», що Колі влучив у поперечину.
Вудроу вийшов на поле замість Таунсенда ще на 59 хвилині.
64'
Їм і не потрібен пенальті! Ковачич залишився сам на підступах до карного, отримав передачу з кутового і злету поклав мʼяч у девʼятку.
63'
Мʼяч влучив у руку захисника Лутона після удару Ковачича з-за меж штрафного. Після швидкої перевірки VAR арбітр призначив кутовий.
58'
Ще спроба від Діаша. Удар інший за виконанням, але результат той же. Трохи не докрутив і мʼяч пройшов поруч зі стійкою.
52'
Діаш, який уже вільно почувається на межі штрафного, вирішив пробити, побачивши перед собою коридор. Мʼяч пройшов повз дальню стійку.
47'
Одразу два гравці Сіті могли виходити на воротаря після блискучого пасу Едерсона, але Нуньєш у вирішальний момент послизнувся і втратив мʼяч.
46'
Другий тайм розпочався.
Лутону вдалося встояти в першому таймі. Фактично, окрім провалу на другій хвилині, який призвів до курйозного автоголу, в Сіті не було стовідсоткових моментів. Колектив Едвардса залишає собі шанси на прийнятний результат, але для цього треба активізуватися в атаці.
45+3'
Перерва.
45+1'
Додано 2 хвилини.
45'
Камінський якісно відпрацював на стрічці, відбивши дальній удар де Брюйне.
43'
Де Брюйне отримав жовту картку за зрив потенційно небезпечної атаки суперника.
35'
Манчестер Сіті трохи знизив оберти. За володінням Лутону вирівнятися не вдалося, завдати свого першого удару теж, але гру від власних воріт вони відсунули.
27'
Нуньєш увірвався з глибини, отримав передачу і пробивав під дальню стійку з гострого кута. Лічені сантиметри відділили португальця від голу.
25'
Трохи статистики: володіння 77% на 23%, удари 10-0, в площину 5-0. На 1,33 голу награли «містяни» за xG.
19'
Знову проходить навіс де Брюйне на дальню, цього разу вже на Гвардіола. Кут був гострий, тому Йошко вирішив скидати вздовж воріт. Ніхто не підтримав.
18'
Дуже важко Лутону. Суперник не відпускає їх ні на хвилину. Голанд відгукнувся на подачу де Брюйне на дальній стійці, але не зміг спрямувати мʼяч у площину.
14'
Нуньєш завдав удару з меж штрафного майданчика. Камінський змістився в кут і зафіксував мʼяч у руках.
10'
Доку вивів де Брюйне на удар, розігравши кутовий низом. Мʼяч не ліг на ногу капітану Сіті і полетів сильно вище воріт.
9'
Гвардіол вирішив повторити свій успіх у матчі з Реалом. Камінський потягнув удар хорвата з лінії штрафного.
2'
Сіті одразу ж відкриває рахунок. Максимально безглуздий гол. Голанд не реалізував вихід віч-на-віч, добивання Доку теж було заблоковано, але третя спроба закінчилася влучанням у голову Хасіоці і автоголом.
1'
Матч розпочався.
Запасні: Ортега (в), Аке, Бобб, Вокер, Гомес, Гріліш, Родрі, Сілва, Фоден.
Стартовий склад Манчестер Сіті: Едерсон — Гвардіол, Діаш, Аканджі, Льюїс — Ковачич, Нуньєш — Доку, де Брюйне (к), Альварес — Голанд. Головний тренер — Пеп Гвардіола.
Запасні: Крул (в), Шей (в), Вудроу, Гарріс, Джонсон, Мпанзу, Нелсон, Пісолд, Чігозі.
Стартовий склад Лутона: Камінскі — Дауті, Берк, Хашіока — Оньєдінма — Беррі, Барклі, Кларк — Таунсенд, Морріс (к), Чонг. Головний тренер — Роб Едвардс.
UA-Футбол представляє вам текстову онлайн-трансляцію матчу 33-го раунду Ла Ліги між Манчестер Сіті та Лутоном.