Шахтар - Ройял Антверпен онлайн трансляція матчу

Ліга чемпіонів УЄФА - 28 листопада 2023, 19:45 - Фолькспаркштадион . Трансляція: MEGOGO Футбол Первый
Головний суддя: Бартос Франковски
12' Микола Матвієнко 30' Coulibaly, Soumaila 45' Гірано Керк
46' Гірано Керк Вийшов: Ejuke, Chidera 70' Martins da Silva, Newertton Вийшов: Bondarenko, Artem 73' Yusuf, Alhassan Вийшов: Ilenikhena, George 83' Gocholeishvili, Giorgi 89' Kryskiv, Dmytro Вийшов: Kelsy, Kevin 90' Muja, Arbnor 90' Sikan, Danylo Вийшов: Ярослав Ракицький
  • Royal Antwerp FC have a losing streak of 4 matches in UEFA Champions League.
  • When playing away, Royal Antwerp FC have not scored a goal so far this season.
  • Yukhym Konoplya has more yellow cards (3) than any other player at FC Shakhtar Donetsk. Toby Alderweireld has collected 2 for Royal Antwerp FC.
  • FC Shakhtar Donetsk have scored at least one goal for 20 consecutive matches.
  • FC Shakhtar Donetsk wins 1st half in 46% of their matches, Royal Antwerp FC in 44% of their matches.
  • FC Shakhtar Donetsk wins 46% of halftimes, Royal Antwerp FC wins 44%.
  • The winner of their last meeting was FC Shakhtar Donetsk.
  • On their last meeting FC Shakhtar Donetsk won by 1 goals.
  • When FC Shakhtar Donetsk leads 1-0 at home, they win in 80% of their matches.
  • When Royal Antwerp FC leads 0-1 away, they win in 91% of their matches.
  • When FC Shakhtar Donetsk is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Royal Antwerp FC is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In UEFA Champions League, FC Shakhtar Donetsk has better performance than Royal Antwerp FC.
  • FC Shakhtar Donetsk scores 1.79 goals when playing at home and Royal Antwerp FC scores 1.41 goals when playing away (on average).
Чемпіонат Бельгії 2023/2024
90'
Muja, Arbnor
Sikan, Danylo
Вийшов: Ярослав Ракицький
90'
Kryskiv, Dmytro
Вийшов: Kelsy, Kevin
89'
Gocholeishvili, Giorgi
83'
73'
Yusuf, Alhassan
Вийшов: Ilenikhena, George
Martins da Silva, Newertton
Вийшов: Bondarenko, Artem
70'
46'
Гірано Керк
Вийшов: Ejuke, Chidera
45'
Гірано Керк
30'
Coulibaly, Soumaila
ГООЛ! Микола Матвієнко
12'
В ефірі
Важкий другий тайм, але це того вартувало. Шахтар вистояв і міг добивати суперників наприкінці. Антверпен зумів перебудуватись після перерви, але потужності в атаці не вистачило.
Різник обмежився жовтою.
Червона картка
Вилучення! Муя отримав друге попередження за розмови.
Усе! Матч завершено! 1:0! У Шахтаря будуть єврокубки навесні.
90+6'
Ракіцький вийшов замість Сікана.
90+4'
Муя отримав картку за розмови.
90+4'
Різник приняв на себе удар Тобі на завершення передачі з лівого флангу на ближній кут воротарського.
90+3'
Бондаренко на правому фланзі штрафного пішов від воротаря праворуч, після передачі Зубкова, пробив у порожні, але захисник не пустив м'яч у ворота, а Судаков добив повз праву стійку.
90'
Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, 5 хв.
89'
Келсі дограватиме замість Криськіва.
86'
Судаков у падінні пробивав із центру штрафного з відскоку, але захисники блокували.
83'
Попередили Гочолеішвілі за фол проти Вейндала на правому фланзі захисту.
81'
Дальній постріл від Вермерена з центральної зони на кутовий підрізав Степаненко.
78'
Пошкодження в Степаненка, після боротьби проти Янссена.
76'
Муя збив Криськіва на правому фланзі атаки.
73'
Іленіхену випустили замість Юсуфа.
71'
Штовханина поміж Янссеном та Бондарем.
69'
Невертона поміняли на Бондаренка.
68'
Бондаренко зараз з'явиться на полі.
65'
Навіс від Баліквіші з лівого флангу забрав перед воротарським Різник.
61'
Поперечина! Судаков перед штрафним залишив під дальній удар Степаненку, але постріл від того у поперечину перевів воротар.
58'
Еджуке обійшов на лівому фланзі атаки Гочолеішвілі, проте Степаненко вже був готовий вибивати.
56'
Поперечина! Бюте витягнув у поперечину шалений постріл Азарові з лівого флангу з дальньої відстані!
54'
Янссен завершував передачу з правого флангу ударом другим дотиком, але блокували.
52'
Подача з правого флангу від Баліквіші несподівано полетіла в дальню дев'ятку, тому Різник переводив на кутовий.
51'
Фол Зубкова на правому фланзі атаки проти Вейндала.
49'
М'яч застрягає в центрі поля.
47'
Гочолеішвілі заблокував на кутовий подачу Вейндала з лівого флангу.
46'
Еджуке гратиме замість Керка.
Було розпочато другий тайм!
У першому таймі Шахтар зіграв добре. Інколи — дуже добре. Не без помилок у захисті, але це — Шахтар. Він інакше не вміє. Забили, відіграли на нуль, суперники губляться в атаці, Керк — узагалі пасажир без квитка на футбольному полі. Непогано, треба забирати своє.
Ідемо на перерву. 1:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+1'
Керк попереджений за відмашку від Судакова на правому фланзі атаки.
45'
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, 1 хв.
44'
Невертон пройшов повз Керка на лівому фланзі атаки, після чого відкинув Судакову під дальній удар, а той пробив над воротами.
43'
Муя здалеку пробив із лівого флангу в захисника, після чого рикошет під поперечиною забрав Різник.
41'
Шахтар багато м'ячів спрямовує до штрафного через фланги, але не вистачає завершення.
39'
Криськів із правого флангу штрафного прострілив на дальню, Невертон зачепився за відсок від Батая, але пробив у воротаря, після чого Судаков добив головою вище.
37'
Сікан у офсайді під час передачі Судакова на лівий фланг атаки.
35'
Сікан на ближній трохи не встиг на завершення прострілу Гочолеішвілі з правого флангу.
32'
До Муї відскочив м'яч на вхід до лівого флангу штрафного, звідки він одразу бив у ближню дев'ятку, але Різник парирував!
30'
Кулібалі відмахнувся від Сікана під час прийому м'яча на власній половині.
28'
Зубков запустив дальню передачу на Сікана з власної половини, але повз двох суперників проштовхнути м'яч не вийшло.
26'
Антверпен грає з м'ячем у ногах цими хвилинами.
24'
Баліквіша в центрі штрафного в дотик замикав простріл із правого флангу, але Бондар забезпечив відскок до рук Різнику.
22'
Різник у воротарському забрав простріл Керка з правого флангу.
20'
Бондар не дав Вейндалу виконати подачу з лівого флангу. Кутовий.
18'
Сікана збив на чужій половині Тобі.
16'
Шахтар контролює м'яч під пресингом на власній половині.
15'
Азарові блокував подачу з правого флангу на кутовий.
14'
Гол зарахували!
13'
ГОЛ! Зубков подачею із штрафного з лівого флангу знайшов голову Матвієнка на ближній стійці.
11'
Батай підставив руку під подачу Азарові з лівого флангу.
9'
Степаненко з центру поля запустив закидання в офсайд на Зубкова.
8'
Судаков утратив м'яч у центрі поля, після чого Азарові довелось перехоплювати передачу з лівого флангу контратаки на Янссена в центрі штрафного.
7'
Перехопили пас Баліквіши з лівого флангу на Янссена в центр штрафного.
6'
Команди грають, ну, у дуже обережний футбол.
4'
М'яч відскочив на лівому фланзі атаки від Судакова в офсайд для Сікана.
3'
Невертона розігнали передачею на лівий фланг атаки, після чого він з-за меж штрафного закрутив повз дальню стійку.
2'
Офсайд у Невертона під час закидання до лівого флангу атаки.
1'
Позиційна атака від Шахтаря.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Шахтар виграв у першому матчі 3:2.
Шахтар гарантує собі єврокубки навесні, якщо не програє.
Антверпен іде четвертим із 4 поразками — 0 очок.
Шахтар іде третім із 2 перемогами та 2 поразками — 6 очок.
Запасні: Девалкенер, Ламменс, Іленіхена, Еджуке, ван ден Босх, Смітс, Корбані.
Антверпен: Бюте — Батай, Альдервейрельд, Кулібалі, Вейндал —Вермерен, Юсуф — Муя, Керк, Баліквіша — Янссен.
Запасні: Рудько, Лемкін, Педріньйо, Козік, Ракіцький, Кастілло, Егіналду, Топалов, Бондаренко, Очеретько, Кащук, Келсі.
Шахтар: Різник — Гочолеішвілі, Бондар, Матвієнко, Азарові — Степаненко — Зубков, Криськів, Судаков, Невертон — Сікан.
Стали відомі стартові склади:
Бартош Франковські (Торунь, Польща) — головний арбітр сьогоднішнього матчу.
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію поєдинку 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА у рамках групи H. На полі стадіону Фолькспаркштадіон (Гамбург, Німеччина) зіграють донецький Шахтар та бельгійський Антверпен.