Ліга чемпіонів УЄФА - 12 грудня 2023, 22:00 - Олимпийский . Трансляція: MEGOGO
Головний суддя: Obrenovic, Rade
Берлин
2 - 3
Мадрид
35' Khedira, Rani 35' Bellingham, Jude 45' Кевін Фолланд
46' Федеріко Вальверде Вийшов: Тонi Кроос 55' Давід Алаба 61' Хоселу 71' Давід Алаба Вийшов: Антоніо Рюдігер 72' Хоселу 75' Jaeckel, Paul Вийшов: Becker, Sheraldo 75' Робін Гозенс Вийшов: Laidouni, Aissa 75' Khedira, Rani Вийшов: Kral, Alex 76' Laidouni, Aissa 80' Rodrygo Вийшов: Diaz, Brahim 81' Juranovic, Josip Вийшов: Trimmel, Christopher 82' Кевін Фолланд Вийшов: Aaronson, Brenden 85' Kral, Alex 89' Данiель Себальос 90' Данiель Себальос
  • Real Madrid have a winning streak of 5 matches in UEFA Champions League.
  • Did you know that Real Madrid scores 31% of their goals between the minutes 16-30?
  • Union Berlin haven't won in their last 16 games.
  • Union Berlin have played 7 home matches in a row without winning.
  • Real Madrid have a winning streak of 5 matches.
  • Real Madrid haven't lost in their last 14 games.
  • Real Madrid have lost none of their last 6 away matches.
  • Sheraldo Becker is Union Berlin's top scorer with 2 goals. Jude Bellingham has scored 4 times for Real Madrid.
  • Union Berlin have conceded a goal in each of their last 19 matches.
  • Real Madrid have scored at least one goal for 6 consecutive matches.
  • Union Berlin wins 1st half in 28% of their matches, Real Madrid in 40% of their matches.
  • Union Berlin wins 28% of halftimes, Real Madrid wins 40%.
  • The winner of their last meeting was Real Madrid.
  • On their last meeting Real Madrid won by 1 goals.
  • When Union Berlin leads 1-0 at home, they win in 83% of their matches.
  • When Real Madrid leads 0-1 away, they win in 86% of their matches.
  • When Union Berlin is down 0-1 home, they win 20% of their matches.
  • When Real Madrid is down 1-0 away, they win 37% of their matches.
  • In UEFA Champions League, Real Madrid has better performance than Union Berlin.
  • Real Madrid's performance of the last 5 matches is better than Union Berlin's.
  • Union Berlin scores 1.84 goals when playing at home and Real Madrid scores 1.75 goals when playing away (on average).
Чемпіонат Іспанії 2023/2024
90'
Данiель Себальос
89'
Данiель Себальос ГООЛ!
ГООЛ! Kral, Alex
85'
Кевін Фолланд
Вийшов: Aaronson, Brenden
82'
Juranovic, Josip
Вийшов: Trimmel, Christopher
81'
80'
Rodrygo
Вийшов: Diaz, Brahim
Laidouni, Aissa
76'
Jaeckel, Paul
Вийшов: Becker, Sheraldo
75'
Робін Гозенс
Вийшов: Laidouni, Aissa
75'
Khedira, Rani
Вийшов: Kral, Alex
75'
72'
Хоселу ГООЛ!
71'
Давід Алаба
Вийшов: Антоніо Рюдігер
61'
55'
Давід Алаба
46'
Федеріко Вальверде
Вийшов: Тонi Кроос
ГООЛ! Кевін Фолланд
45'
35'
35'
В ефірі
Матч завершився - 2:3! Гості посідають перше місце у групі, а господарі - останнє.
У нашому матчі залишилося зіграти ще п'ять хвилин.
89'
Гості знову виходять вперед. Себальос пробивав у дальній кут і м'яч з рикошетом залетів у ворота - 2:3.
85'
Досить несподіваний розвиток подій. Крал потужно з-за меж штрафної пробив у дальній кут - 2:2.
84'
Продовжують спокійно контролювати м'яч у центрі поля іспанці. Поступово підходить до завершення наш матч.
80'
Грають у своє задоволення футболісти мадридського клуба. Здається, що господарі поля прагнуть не пропустити більше, ніж зрівняти рахунок.
77'
За фол проти Хоселу попередження отримує Лайдуні. Оце так вийшов допомагати...
76'
Відразу три заміни у складі господарів поля. У гру вступають Лайдуні, Беккер та Крал.
73'
Швидка атака гостей і вони виходять вперед. Гарсія подав ,а Хоселу переправив м'яч у сітку - 1:2.
71'
Лука Модріч з меж штрафної пробивав у верхній кут, але вище воріт.
68'
Футболісти "Уніона" продовжують пасивно грати без м'яча. Гості спокійно контролюють хід зустрічі, але не ризикують.
65'
Після голу продовжують грати першим номером футболісти іспанського клубу, але вже не надто поспішають.
62'
Все ж досягають свого футболісти мадридського клубу. Після подачі Родріго головою переправив м'яч у сітку Хоселу - 1:1.
60'
З кожною хвилиною тиск футболістів мадридського клуба зростає. Дуже непросто зараз оборонятися господарям поля.
57'
Розкішний момент у гостей. Після подачі Беллінгема пробивав Родріго, але знову блискуче зіграв голкіпер "Уніона".
56'
За фол проти Беренса попередження отримує Алаба. Захисник не встиг за свом суперником і високо підняв ногу.
54'
Після перерви характер гри не змінюється. Гості атакують, а берлінці очікують на свій шанс у контргрі.
51'
Лукас Васкес пробивав з лінії штрафної, але його удар у стрибку парирував голкіпер "Уніона".
49'
Гості продовжують грати першим номером, але поки без загострень. Очікуємо більш активної гри від підопічних Анчелотті.
47'
Вирішив освіжити центр поля Карло Анчелотті. Замість Вальверде виходить Тоні Кроос. Більше замін у перерві не було.
Другий тайм розпочався!
Господарі активно розпочали гру, але потім ініціативою заволоділи гості. Темп матчу у нас досить повільний. Все змінилося наприкінці тайму, коли Модріч не реалізував пенальті, а Фолланд своїм шансом скористався. Цей результат піднімає господарів на третє місце.
Перший тайм завершився - 1:0!
45+1'
Оце так розвиток подій. Фолланд реалізував вихід один на один - 1:0.
45'
Незабитий пенальті
Лука Модріч з пенальті не зміг переграти голкіпера. Лука так і не зміг забити свій дебютний гол у сезоні.
44'
Пенальті у ворота господарів поля. М'яч влучив у руку Лейте.
42'
Катають м'яч футболісти мадридського клубу у центрі поля і нікуди не поспішають.
39'
Беллінгем потужно пробивав з-за меж штрафної, але неточно. Досить непогано комбінують футболісти мадридського клуба.
36'
Хедіра за неспортивну поведінку отримав попередження. Також арбітр продемонстрував попередження Беллінгему.
35'
Лука Модріч збив Фолланда у центрі поля, але арбітр вирішив не демонструвати попередження досвідченому хавбеку.
32'
На жаль, занадто мало у нас цікавих моментів у першій половині зустрічі. Темп матчу повільний. Одні не особливо хочуть, а інші і не можуть.
29'
Після активного старту зустрічі господарі поля майже не переходять центр поля. Футболісти "Уніона" пасивно грають без м'яча.
26'
Вальверде потужно пробивав зі штрафного, але занадто неточно. М'яч пролетів повз дальній кут.
24'
Поки що занадто одноманітно грають футболісти мадридського клуба. Не вистачає гостям нестандартних дій.
20'
Темп матчу у нас досить повільний, але це цілком влаштовує футболістів мадридського клубу, які грають солідно.
17'
Тотальна перевага у володінні м'ячем у гостей, але це було прогнозовано. Після флангової передачі Хоселу головою пробив у поперечину.
14'
Варто віддати належне господарям поля, які при першій можливості намагаються вибігати в атаку.
11'
Перший неебезпечний момент у гостей. Беллінгем потужно пробивав з меж штрафної, але його удар парирував голкіпер.
10'
У позиційному футболі у королівського клубу поки що мало що виходить, а господарі поля розраховують на контратаки. Швидкості невисокі.
7'
Мадридці поки що не поспішають, а суперник не намагається високо пресингувати.
5'
Гості контролюють м'яч, але поки що без просування вперед. Захисники берлінців на перших хвилинах грають уважно.
2'
А ось і перший момент у нашому матчі. Після передачі Хедіри розстрілював ворота Беренс, але блискуче зіграв Кепа.
Гра розпочалася!
"Уніон" (стартовий склад): Реннов - Руссійон, Лейте, Кнохе, Єкель, Хедіда, Габерер, Госенс, Фолланд, Юрановіч, Беренс
Андрій Лунін залишився у запасі!
"Реал" (стартовий склад): Кепа - Алаба, Беллінгем, Начо, Модріч, Родріго, Хоселу, Васкес, Себальос, Гарсія
Гості вже не мають турнірної мотивації, адже вони забронювали собі перше місце у групі. Господарі теоретично ще можуть вийти з групи, але для цього варто перемагати і сподіватися на поразку "Браги".
Запрошуємо вас на текстову трансляцію матчу шостого туру ЛЧ між "Уніоном" та "Реалом". Гра розпочнеться о 22:00.