Контрольні матчі клубів УПЛ та ПФЛ 2020/2021
Матч завершився - 3:1!
85'
Багато вертикального футболу у виконанні футболістів польської команди. З цим в українців проблем немає.
82'
Вже відверто дограють матч обидві команди. Здається, що поляки вже змирилися з поразкою.
78'
Контролюють м'яч українці і намагаються забити ще, але вже тривалий час "гірникам" бракує конструктива.
75'
Потужно з меж штрафної пробивав Велде, але надійно у цьому епізоді зіграв Артур Рудько.
73'
Більш сміливо почали зараз грати поляки, але у "гірників" також з'являються можливості для своїх контратак.
70'
Оце так момент зараз був. Калстрьом після прострілу Сікана пробив по власним воротам і влучив у поперечину.
67'
Хотіч з пенальті влучив у стійку, але першим на добиванні опинився Гургул - 3:1.
66'
А ось тепер пенальті у ворота "Шахтаря". Порушив праивла Ракіцький.
65'
Соуза увірвався до штрафної і прострілив, але Козік зіграв уважно і перехопив цю передачу.
61'
Намагаються зараз більше грати першим номером поляки, але численні помилки у центрі поля не дозволяють їм цього робити.
58'
Пауза у нашому матчі. Після зіткнення з Сіканом пошкодження отримав гравець польської команди.
56'
Одинадцятиметровий реалізував 17-річний Віктор Цуканов - 3:0.
55'
Це пенальті. Збили Віктора Цуканова.
54'
Поляки намагаються взяти м'яч під свій контроль, але їм це вдається досить рідко. Відзначимо якісну гру у центрі поля "гірників".
52'
Сікан прострілював з меж штрафної, але захисник зіграв уважно і заблокував цю передачу українського нападника.
50'
Українці і після перерви грають першим номером. Футболісти "Шахтаря" впевнено виходять з під пресингу.
47'
Тренерський штаб "Шахтаря" прогнозовано оновив склад на другйи тайм. Знову вийшов 17-річний Цуканов.
Другий тайм розпочався!
Перший тайм завершився - 2:0!
42'
Поляки самі собі привезли м'яч. Після помилки суперника з декількох метрів розстріляв ворота Бондаренко - 2:0.
39'
Поки що у української команди більше "стерильного" контролю м'яча. Хочеться побачити більше конкретики.
36'
Намагаються високо пресингував своїх суперників поляки, але відзначимо якісний контроль м'яча "гірників".
33'
Після передачі Кевіна прострілював Бондаренко, але голкіпер забрав м'яч до рук. Перспективна атака завершилася нічим.
30'
Почали більше контролювати м'яч футболісти "Леха", але поки що без моментів біля воріт української команди.
27'
Все ж вимушена заміна у польської команди. На поле виходить Міхал Гургул.
25'
Пауза у нашому матчі. Голкіпер "Шахтаря" Різник кулаком зіграв на виході і пошкодження отримав гравець польської команди.
22'
Перший момент і відразу гол. Після передачі Педріньйо вихід один на один реалізував Зубков - 1:0.
18'
Після розіграшу стандарту пробивав Матвієнко, але занадто неточно. Такими ударами можна хіба що злякати горобців.
16'
Голкіпера відверто сумують поки що у нашому протистоянні. Занадто мало конструктиву у грі обох команд.
14'
Намагаються поляки більш активно пресингувати, але поки що у нашому матчі замало ударів.
11'
Муравські грубо зіграв проти Зубкова. В контрольних матчах зазвичай футболісти намагаються уникати таких грубощів.
9'
У футболістів польської команди суттєві проблеми з конструктивом. Занадто багато помилок у перехідній фазі.
6'
Егіналду перехопив м'яч і намагався пробити з лівої, але занадто слабко. М'яч ледве долетів до голкіпера.
4'
Багато боротьби на перших хвилинах. Українці володіють м'ячем, але без просування вперед. Поки що без ударів.
Матч розпочався!
"Шахтар" (запасні): Рудько, Твардовський, Лемкін, Гочолеішвілі, Азаров, Козік, Ракіцький, Лацабідзе, Швед, Очеретько, Назарина, Цуканов, Сікан
"Шахтар" (стартовий склад): Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Педріньйо, Криськів, Бондаренко, Судаков, Зубков, Кевін, Егіналду.
Нагадаємо, що у понеділок "гірники" переграли "Пюнік" - 2:0. У складі української команди забивали Зубков та 17-річний Віктор Цуканов.
Запрошуємо вас на текстову трансляцію другого контрольного матчу "Шахтаря". Суперник – бронзовий призер чемпіонату Польщі "Лех". Гра розпочнеться о 17:00.