Останні матчі - Шахтар
Прем'єр-ліга 2023/2024
Останні матчі - Марібор
Ліга конференцій 2023/2024
Атакував Шахтар, атакував, але голів ми так і не побачили. Буває. Зато хоч у футбол пограли.
Усе! Матч завершено! 0:0! Голів не було.
115'
Простріл Цуканова з лівого флангу штрафного пролетів без завершення.
113'
Головна інтрига — чи заб'є Шахтар. Марибор інтриги не створює.
111'
Утримує м'яч Шахтар на чужій половині й надалі.
109'
Махнув ногою повз м'яч на ближньому куті воротарського під час прострілу з правого флангу від Колара Кастро.
107'
Кутовий
Кутовий на лівому фланзі розіграли вглибину на Азарові, який здалеку пробив над воротами.
103'
Ракіцький із стандарту пробив суттєво повз праву дев'ятку.
102'
Фол проти Шведа поблизу до пів кола перед чужим штрафним.
100'
Переважно, м'яч у центрі поля, що нас узагалі сьогодні не дивує.
97'
Відбивається від атак Шахтаря Марибор.
95'
Важкий удар від Іличича перед власним штрафним по ногах Егіналду ззаду.
93'
Черговий тайм починається з атак Шахтаря.
91'
Гочолеішвілі сфолив на правому фланзі оборони, але сам і отримав пошкодження.
Було розпочато четвертий тайм!
Хтось бачив Твардовського за ці пів години? Ось і ми ні. Марибор просто вимовився атакувати, а в Шахтаря тим часом хоч щось схоже на гольовий момент було. Але Егіналду просто не пощастило, бо інакше подвійне влучання в стійки просто й не назвеш.
Ідемо на перерву. 0:0 у нашому матчі за підсумками третьої пів години.
87'
Небезпечний момент
Штанги! Егіналду від входу до лівого флангу штрафного низом спрямував м'яч під ближню стійку, але м'яч не просто вдарився у каркас воріт, але й полетів у протилежну стійку, після чого відскочив назад у поле.
84'
Швед із зони перед штрафним виконав дальній удар низом повз праву стійку.
82'
Гочолеішвілі завершив просування правим флангом атаки фолом із власного боку.
80'
Через фланги намагається зайти до чужого штрафного Шахтар.
78'
До центру поля перевів м'яч Шахтар цими хвилинами.
76'
Позиційна атака від Марибора завершилась невдалою подачею з правого флангу.
74'
Ракіцький запустив переведення до межі штрафного на Егіналду від центрального кола, але той не зачепився.
71'
Завозили м'яч на лівому фланзі штрафного гравці Шахтаря, після чого відскок забрав Цуканов, але пробив на виконання повз дальню стійку.
69'
Фол Ракіцького проти Колара біля центральної лінії.
67'
Швед на правому фланзі покотив назад на Очеретька, але той подачею спрямував м'яч у голову супернику.
65'
Егіналду в офсайді під час передачі на хід до правого флангу штрафного.
64'
Швед виконав неточну подачу з правого флангу на дальню стійку.
62'
Кутовий
Невдала подача з кутового на лівому фланзі від Назарини.
61'
Тримає м'яч Шахтар на чужій половині на початку тайму.
Шахтар (3-й тайм): Твардовський — Гочолеішвілі, Лемкін, Ракіцький, Азарові — Назарина — Швед, Очеретько, Цуканов, Невертон — Егіналду.
Було розпочато третій тайм!
Та сама гра, що й за перші пів години. Шахтар атакує, суперники захищаються та інколи й самі ходять уперед. Моментів обмаль.
Ідемо на перерву. 0:0 у нашому матчі за підсумками другої пів години.
60+1'
Кутовий
Криськів піймав відскок від подачі кутового з лівого флангу в пів колі перед штрафним та зльоту пробив над воротами.
60'
Бондаренко просуванням лівим флангом атаки до штрафного заробив кутовий.
59'
Подача з лівого флангу від Бондаренка полетіла до рук Югу.
57'
Два поспіль офсайду в Судакова під час передач із глибини до правого флангу штрафного.
55'
Різник на дальній спокійно забрав подачу із стандарту.
54'
Штрафний на правому фланзі для Марибора.
52'
Кевін перехопив м'яч на правому фланзі атаки, після чого Зубков невдало повернув йому м'яч до штрафного.
50'
Чергова порція контролю м'яча від Шахтаря на чужій половині.
47'
Барішич зайшов до лівого флангу штрафного, після чого вдарив м'ячем у руку Бондаря, але арбітр нічого не сказав.
45'
Судаков завантажив м'яч до лівого флангу штрафного на Сікана, але той із гострого кута пробив низом точно до рук воротаря.
44'
Конопля почав зміщуватись із правого флангу в напрямку штрафного, але швидко втратив м'яч.
42'
Зубков запустив дальній постріл із штрафного з правого флангу точно до рук воротаря.
40'
Фол Бондаренка проти Барішича на правому фланзі атаки.
38'
А тепер до офсайду заліз і Берге на лівому фланзі штрафного під час передачі на хід.
36'
Усе добре в Шахтаря з короткими передачами, але не загострюють.
34'
І ще один офсайд у Кевіна під час передачі лівим флангом.
32'
Офсайд у Кевіна під час закидання на лівий фланг атаки.
32'
Донеччани так само переважають у володінні м'ячем.
31'
Шахтар продовжує без замін.
Було розпочато другий тайм!
За перші пів години команди спромоглись лише на один якісний удар — від Сікана в падінні, тому на голи розраховувати було марно. Марибор відсидівся в захисті, а Шахтар не скористався пасивною грою суперників.
Ідемо на перерву. 0:0 у нашому матчі за підсумками першої пів години.
29'
Марибор перейшов до позиційної атаки тим часом.
27'
Фол у центрі поля від Урати проти Бондаря.
25'
Низький блок і надалі пропонує Марибор, тому Шахтар спокійно розігрує в центрі поля.
23'
Педріньйо не пропустили на дриблінгу до лівого флангу штрафного.
21'
Кевін виконав подачу з лівого флангу на дальній бік штрафного, де Конопля скидав від лицьової головою на Сікана, але в партнера не вийшов удар зльоту.
20'
Божич здалеку з правого флангу виконав удар у Бондаря, тому м'яч влучив у руку, але арбітр промовчав.
18'
Кевін та Судаков на лівому фланзі атаки зашпортались у розіграші м'яча.
16'
Дальній постріл із лівого флангу від Божича полетів до рук Різника.
15'
Фол Якуповича перед штрафним Шахтаря проти Судакова ззаду.
13'
Із фолом проти Матвієнка в центрі штрафного доборовся за м'яч Берге.
12'
Кевін отримав переведення до лівого флангу штрафного, після чого далі його не пропустили, а подача на дальню вийшла невдалою.
11'
Марибор без м'яча від початку матчу так і залишається.
9'
Судаков отримав передачу на хід до лівого флангу, але під тиском суперник змусив розвернутись.
7'
Шахтар тримає м'яч на чужій половині, але без помітного просування.
5'
Подача з лівого флангу звалилась із ноги в Педріньйо, після чого м'яч полетів до рук Юга.
3'
Невдала діагональ від Судакова з лівого флангу в напрямку штрафного.
2'
Сікана запустили передачею на лівий фланг, але Ширвиса один-в-один він не обійшов.
1'
Марибор хотів одразу завантажити діагональ до атаки, але Сікан у боротьбі не дозволив.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Запасні: Бергсен, Лорбек, Мілець, Ватсон, Мітрович, Ускокович, Піхлер, Діздаревич, Лаушич, Чук, Судані, Бурлес, Ілічич, Колар, Кастро.
Марибор: Юг — Ширвис, Шоштарич-Карич, Відмар, Урата — Репас, Врховец — Барішич, Божич, Берге — Якупович.
Гра складатиметься з двох таймів по 60 хвилин.
Запасні: Барченко, Твардовський, Лемкін, Гочолеішвілі, Азарові, Козік, Ракіцький, Лацабідзе, Егіналду, Швед, Очеретько, Назарина, Невертон, Цуканов.
Шахтар: Різник — Конопля, Бондар, Матвієнко, Педріньйо — Бондаренко — Зубков, Криськів, Судаков, Кевін — Сікан.
Стали відомі стартові склади:
Вітаємо, шановні поціновувачі футболу. UA-Футбол запрошує Вас на текстову онлайн-трансляцію товариського матчу. На полі стадіону Mardan Stadium (Анталья, Туреччина) зіграють донецький Шахтар та словенський Марибор.