Прем'єр-ліга - 08 травня 2023, 15:00 - Skif Stadium . Трансляція: УНИАН ТВ
Головний суддя: Монзуль, Катерина
Львов
3 - 0
Петрово
14' Solomon-Otabor, Viv
46' Володимир Одарюк Вийшов: Sydorenko, Vladyslav 46' Kozyrenko, Yuriy Вийшов: Артем Сітало 46' Rezepov, Denis Sergeevich Вийшов: Melnychuk, Maksym 47' Юрій Климчук 55' Brener De Paula, Talles Вийшов: Karabin, Yaroslav 56' Дмитро Нагієв Вийшов: Максим Марусич 70' Владислав Клименко Вийшов: Андрій Коробенко 78' Solomon-Otabor, Viv Вийшов: Runic, Vasyl 83' Kovalyov, Maksym 83' Юрій Климчук 86' Фабрісіо Альваренга 87' Runic, Vasyl 90' Pidgurskyi, Denys 90' Юрій Климчук
  • The most common result of matches between FC Rukh Lviv and FC Ingulets Petrove is 0-1. 3 matches have ended with this result.
  • During the last 9 meetings, FC Rukh Lviv have won 1 times, there have been 5 draws while FC Ingulets Petrove have won 3 times.
  • Did you know that FC Rukh Lviv scores 26% of their goals between the minutes 31-45?
  • Did you know that FC Ingulets Petrove scores 30% of their goals between the minutes 76-90?
  • FC Rukh Lviv haven't won in their last 9 games.
  • FC Rukh Lviv have played 6 home matches in a row without winning.
  • FC Rukh Lviv have received 7 red cards this season. This is the highest number in Premier League.
  • FC Rukh Lviv haven't scored in 3 of their 12 home matches in Premier League this season.
  • FC Ingulets Petrove haven't scored in 4 of their 11 away matches in Premier League this season.
  • FC Rukh Lviv's home record this season: 2-6-4.
  • FC Ingulets Petrove's away record this season: 2-5-4.
  • Maryan Mysyk has assisted the most goals for FC Rukh Lviv with 2. Vladyslav Klymenko is FC Ingulets Petrove's biggest assister (3).
  • Oleksiy Dovgiy has more yellow cards (6) than any other player at FC Rukh Lviv. Oleksandr Kozak has collected 5 for FC Ingulets Petrove.
  • FC Rukh Lviv wins 1st half in 20% of their matches, FC Ingulets Petrove in 25% of their matches.
  • FC Rukh Lviv wins 20% of halftimes, FC Ingulets Petrove wins 25%.
  • The winner of their last meeting was FC Ingulets Petrove.
  • On their last meeting FC Ingulets Petrove won by 1 goals.
  • When FC Rukh Lviv leads 1-0 at home, they win in 25% of their matches.
  • When FC Ingulets Petrove leads 0-1 away, they win in 40% of their matches.
  • When FC Rukh Lviv is down 0-1 home, they win 14% of their matches.
  • When FC Ingulets Petrove is down 1-0 away, they win 16% of their matches.
  • In Premier League, FC Ingulets Petrove has better performance than FC Rukh Lviv.
  • FC Ingulets Petrove has streak of 3 matches with 0 scored goals.
  • In the last 5 meetings FC Rukh Lviv won 1, FC Ingulets Petrove won 1, 3 draws.
  • FC Ingulets Petrove have lost just 0 of their last 3 Premier League games against FC Rukh Lviv.
  • FC Rukh Lviv have won just 0 of their last 3 Premier League games against FC Ingulets Petrove.
  • FC Rukh Lviv scores 0.8 goals in a match against FC Ingulets Petrove and FC Ingulets Petrove scores 0.8 goals against FC Rukh Lviv (on average).
  • Average number of goals in meetings between FC Rukh Lviv and FC Ingulets Petrove is 1.6.
  • Average number of goals in the first half in meetings between FC Rukh Lviv and FC Ingulets Petrove is 0.4.
  • Both teams haven't won their last match in Premier League.
  • FC Rukh Lviv scores 1.17 goals when playing at home and FC Ingulets Petrove scores 0.92 goals when playing away (on average).
  • Did you know that FC Rukh Lviv scores 26% of their goals between the minutes 31-45? This is the highest percentage in the league.
  • FC Ingulets Petrove have not managed to score in their last 3 matches.
  • Both teams didn't concede on their last match.
  • Both teams didn't score on their last match.
Pidgurskyi, Denys
90'
ГООЛ! Юрій Климчук
90'
Runic, Vasyl
87'
Фабрісіо Альваренга
86'
83'
Kovalyov, Maksym
Юрій Климчук
83'
Solomon-Otabor, Viv
Вийшов: Runic, Vasyl
78'
70'
Владислав Клименко
Вийшов: Андрій Коробенко
56'
Дмитро Нагієв
Вийшов: Максим Марусич
Brener De Paula, Talles
Вийшов: Karabin, Yaroslav
55'
47'
46'
Володимир Одарюк
Вийшов: Sydorenko, Vladyslav
46'
Kozyrenko, Yuriy
Вийшов: Артем Сітало
46'
Rezepov, Denis Sergeevich
Вийшов: Melnychuk, Maksym
ГООЛ! Solomon-Otabor, Viv
14'
В ефірі
Гол на початку другої половини матчу вирішив усе. Інгулець був добитий, після чого кволо намагався щось вигадати в атаці. А в Руху тим часом усе вдавалось настільки, що команда не зупинилась та знайшла в собі сили на ще один гол. А коли ще така нагода перепаде?
Усе! Матч завершено! 3:0! Перша перемога Пономарьова на чолі Руху.
90+5'
ГОЛ! Квасниця на лівому фланзі штрафного зупинив м'яч, почекав Климчука в центрі, віддав пас, а партнер пробив під поперечину!
90+3'
Підгурський отримав картку за фол проти Сітала перед власним штрафним.
90+2'
Квасниця з правого флангу штрафного виконав передачу до воротарського до рук воротаря.
90'
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, 5 хв.
89'
Карабіна затримав за футболку на правому фланзі атаки Запорожець.
87'
Руніч на лівому фланзі захисту блокував просування до штрафного Козиренка.
86'
Реакції VAR на дії Ковальова так і не було. А нахіба він узагалі потрібен?
85'
Альваренгу поміняли на Квасницю.
84'
І вже в наступному епізоді Ковальов б'є в обличчя Климчука відмашкою. Що там із повторами?
83'
По картці отримали Ковальов та Климчук за спалах емоцій у центрі поля.
82'
Коробенко зіграв на лівий фланг атаки на Смолякова, а той пропустив м'яч під ногою в аут.
80'
Неквапливий темп тримання м'яч на чужій половині від Інгульця.
78'
Руніч дограватиме замість Соломона.
76'
Почали рубити один одного команди. Конструктиву в цьому не має.
73'
Зіткнення з суперником на чужій половині завершилось пошкодженням для Альварени.
71'
Сітало невдало спробував через себе пробити на завершення подачі з правого флангу штрафного від Марусича, яку той робив з офсайду.
69'
Замість Клименка гру завершуватиме Коробенко.
67'
Підгурський перехопив м'яч у центрі поля та миттєво запустив до атаки Климчука, який у підсумку зі входу до штрафного пробив повз ліву стійку.
66'
Запорожець спрямовував до лівого флангу штрафного закидання з глибини атаки, але там були тільки суперники.
64'
Запорожець отримав передачу з лівого флангу перед чужим штрафним і другим дотиком пробив у центр воріт, де й перебував Паньків.
61'
У підкаті Запорожець перехоплював передачу в центрі поля, а Карабін випадково наступив йому на ногу.
58'
Лях не поцілив у ворота, замикаючи на дальній подачу з лівого флангу від Альваренги.
56'
Замість Нагієва випустили Марусича.
54'
Карабін гратиме замість Таллеса. Бразильцу це рішення не сподобалось.
52'
Прострілити з правого флангу штрафного Кухаруку не дали, тож він із відскоку пробив до рук воротаря.
51'
Спроба Інгульця вгамувати гру та почати власні атаки.
49'
Виходив до контратаки через лівий фланг Інгулець, але закидання до штрафного було невдалим.
47'
ГОЛ! Климчук перед воротарським відґукнувся на подачу Соломона з лівого флангу з ударом головою в дальній кут!
46'
Замість Резепова грає Сітало.
46'
Одарюка поміняв Сидоренко.
46'
Козиренка замінив Мельничук.
Було розпочато другий тайм!
Узагалі не було швидкостей у першій половині гри, але Рух виграв цей відтинок матчу, тож може бути задоволеним. Інгулець фактично нічого й не створив у відповідь.
Ідемо на перерву. 1:0 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+2'
Кутовий на правому фланзі від Руха на завершення тайму був невдалим.
45'
Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, 2 хв.
43'
Інгулець намагається закрити тайм власними атаками.
41'
Зіткнення головами поміж Слюбиком та Резеповим у центральному колі.
38'
Климчук відкривався під закидання з глибини до лівого флангу, але Білик удало зіграв на виході за межами штрафного.
35'
Утримання м'яча від Інгульця на власній половині.
33'
Таллесу на чужій половині в ноги зіграв Одарюк у підкаті.
31'
Одарюку в центрі штрафного залишив м'яч Резепов, після подачі з лівого флангу, але партнер пробив у підкат Слюбика.
29'
Альваренга біля правого кутового прапорця отримав поштовх у груди від Ковальова.
27'
Слюбик не пропустив до м'яча Одарюка на правому фланзі власного штрафного.
25'
Лях вибив м'яч за межі лівого флангу штрафного, після передачі Запорожця.
23'
Закидання до правого флангу атаки на Клименка прочитав Дідик.
21'
Запорожець із правого флангу виконав подачу на ближню стійку, яку Дідик перевів на кутовий.
19'
Климчук під час контратаки через лівий фланг не зміг один-в-один обійти Нагієва.
18'
Рух тепер тримає м'яч на власній половині, хоча до цього не міг зв'язати й двох передач.
16'
ГОЛ ЗАРАХОВАНО!
15'
Монзуль чекає на підтвердження VAR.
14'
ГОЛ! Соломон у порожні ворота добив відскок від воротаря, який блокував простріл із правого флангу штрафного від Климчука.
11'
Рух намагається заспокоїти гру, хоча куди ще більше?
9'
Подача зі стандарту ні до чого не призвела.
9'
Кутовий на правому фланзі заробив Інгулець.
7'
Ковальов із дальнього стандарту запустив м'яч над воротами.
6'
Підгурський наступив на ногу Сидоренку перед власним штрафним у боротьбі за м'яч.