Сельта - Жирона онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Іспанії - 23 травня 2023, 20:34 - Стадион Балаидос . Трансляція: MEGOGO
Головний суддя: Антонио Матеу Лаос
Виго
1 - 1
Жирона
34' Martin, Ivan Вийшов: Artero Ruiz, Ricard 42' Perez, Carles
54' Couto, Yan Вийшов: Herrera, Yangel 55' Bueno, Santiago Вийшов: Callens, Alexander 59' Крістіан Стуані 71' Rodriguez, Miguel Вийшов: Cervi, Franco 74' Fernandez, Valery 74' Крістіан Стуані Вийшов: Castellanos, Valentin 81' Veiga, Gabriel Вийшов: Яго Аспас 81' Larsen, Jorgen Strand Вийшов: Харіс Сеферовіч
  • The most common result of matches between RC Celta de Vigo and Girona FC is 2-1. 3 matches have ended with this result.
  • During the last 6 meetings with RC Celta de Vigo playing at home, RC Celta de Vigo have won 3 times, there have been 1 draws while Girona FC have won 2 times. The goal difference is 10-9 in favour of Girona FC.
  • During the last 14 meetings, RC Celta de Vigo have won 7 times, there have been 3 draws while Girona FC have won 4 times. The goal difference is 21-19 in favour of RC Celta de Vigo.
  • Girona FC's last away win against RC Celta de Vigo was in 2011.
  • RC Celta de Vigo have a losing streak of 4 matches in LaLiga.
  • Did you know that RC Celta de Vigo scores 21% of their goals between the minutes 31-45?
  • Did you know that Girona FC scores 24% of their goals between the minutes 31-45?
  • RC Celta de Vigo have lost 4 matches in a row.
  • Girona FC haven't lost in their last 4 games.
  • When playing at home, RC Celta de Vigo have not lost to Girona FC in their last 3 encounters.
  • RC Celta de Vigo haven't scored in 2 of their 17 home matches in LaLiga this season.
  • Girona FC haven't scored in 5 of their 17 away matches in LaLiga this season.
  • Iago Aspas is RC Celta de Vigo's top scorer with 12 goals. Valentin Castellanos has scored 13 times for Girona FC.
  • RC Celta de Vigo wins 1st half in 20% of their matches, Girona FC in 25% of their matches.
  • RC Celta de Vigo wins 20% of halftimes, Girona FC wins 25%.
  • The winner of their last meeting was RC Celta de Vigo.
  • On their last meeting RC Celta de Vigo won by 1 goals.
  • When RC Celta de Vigo leads 1-0 at home, they win in 66% of their matches.
  • When Girona FC leads 0-1 away, they win in 66% of their matches.
  • When RC Celta de Vigo is down 0-1 home, they win 0% of their matches.
  • When Girona FC is down 1-0 away, they win 12% of their matches.
  • In LaLiga, Girona FC has better performance than RC Celta de Vigo.
  • Girona FC's performance of the last 5 matches is better than RC Celta de Vigo's.
  • In the last 5 meetings RC Celta de Vigo won 2, Girona FC won 2, 1 draws.
  • RC Celta de Vigo scores 1.6 goals in a match against Girona FC and Girona FC scores 1.6 goals against RC Celta de Vigo (on average).
  • Average number of goals in meetings between RC Celta de Vigo and Girona FC is 3.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between RC Celta de Vigo and Girona FC is 1.8.
  • Both teams haven't won their last match in LaLiga.
  • RC Celta de Vigo scores 1.33 goals when playing at home and Girona FC scores 1.25 goals when playing away (on average).
  • Girona FC have scored at least one goal for 5 consecutive matches.
Вийшов: Яго Аспас
81'
Larsen, Jorgen Strand
Вийшов: Харіс Сеферовіч
81'
74'
Fernandez, Valery
74'
Крістіан Стуані
Вийшов: Castellanos, Valentin
Rodriguez, Miguel
Вийшов: Cervi, Franco
71'
59'
Крістіан Стуані ГООЛ!
55'
Bueno, Santiago
Вийшов: Callens, Alexander
54'
Couto, Yan
Вийшов: Herrera, Yangel
ГООЛ! Perez, Carles
42'
34'
Матч завершився - 1:1!
90+6'
Оце так момент. Рока пробивав у дальній кут, але блискуче у стрибку цей удар парирував голкіпер.
90+2'
Після подачі з флангу намагався пробити Айду, але до м'яча захисник "Сельти" не дотягнувся.
До другого тайму арбітр компенсував шість хвилин.
87'
Наближається до завершення наш матч, але очікується, що арбітр додасть достатньо, адже було багато пауз.
85'
Знову довелося рятувати свою команду голкіперу "Жирони". Цього разу небезпечно у дальній кут пробивав Серві.
83'
Наприкінці матчу домінують господарі, але втілити ігрову перевагу у переможний м'яч вони не можуть.
81'
Заміна у "Сельти". Аспас виходить замість Веги. Повернення ветерана після травми.
79'
Після шикарної передачі Переса не реалізував вихід один на один Ларсен. Варто відзначити гру голкіпера гостей.
76'
Артеро отримав пошкодження, але більше замін у гостей не залишилося.
74'
Подвійна заміна у гостей. Кастельянос та Рока виходять замість Фернандеса та Стуані.
71'
Заміна у господарів. Серві виходить замість Мігеля Родрігеса, який зіграв не так активно у другому таймі.
70'
Ларсен після швидкої атаки пробивав потужно у дальній кут, але повз ворота. Це перший момент для "Сельти" після перерви.
68'
Перес на правому фланзі пришвидшився, але пісял його прострілу м'яч влучив у захисника. Перспективна атака завершилася без удару.
65'
Після перерви команди почали швидко доставляти м'яч до атаки. Проте, ударів як і раніше обмаль.
62'
Після пропущеного м'яча знову почали активніше грати господарі, але поки що без гостроти у заключній третині поля.
59'
Нуньєс вбіг у штрафну раніше, тому пенальті було перебито. Цього разу нападник спокійно пробив у протилежний кут - 1:1.
57'
Незабитий пенальті
Стуані не зміг переграти Вільяра з позначки. Блискуча гра голкіпера "Сельти".
56'
Пенальті заробляють гості. Галан у власній штрафній збив Циганкова.
55'
Дві заміни у гостей. Замість Коуто виходить Еррера, а замість Буено вийшов Кальєнс.
53'
Буено після стандарту отримав пошкодження. Ще одна пауза у нашому матчі. Сподіваємося, що обійдеться без замін.
51'
Гості активно розпочали другу половину зустрічі, але зараз ініціативу знову перехопили господарі.
48'
Після передачі Циганкова з-за меж штрафної потужно пробивав Мартінес, але повз ворота.
46'
У перерві тренери обійшлися без замін.
Другий тайм розпочався!
В першому таймі було багато боротьби, але обмаль конструктиву. Нічия була б закономірним результатом, але наприкіцні тайму удар Переса допоміг господарям відкрити рахунок.
Перший тайм завершився - 1:0!
42'
А в наступній атаці Перес відкрив рахунок. Помилився на фланзі Циганков, а Галан віддав на Переса, який пробив у дальній кут.
42'
Перес змістився з флангу в центр, але пробив вище воріт.
40'
Контролюють м'яч підопічні Мітчела, але пройти організований захист суперника вони не можуть. Віктор Циганков також не помітний.
37'
Коуто з правого флангу подавав у штрафну, але ніхто з його партнерів до м'яча не дістався.
34'
Вимушена заміна у гостей. Замість травмованого Івана Мартіна виходить Рікард Артеро.
33'
Валері пробивав з-за меж штрафної, але набагато вище воріт. Іван Мартін в центрі поля отримав пошкодження.
32'
Дуже багато боротьби у центір поля, але обмаль ударів. У заключній третині поля мало конструктиву.
29'
У ці хвилини більше контролюють м'яч господарі, які намагаються загострити гру за рахунок флангів.
26'
У нашому матчі поки що не було жодного удару у площину воріт. Голкіпери залишаються без роботи.
24'
Пошкодження у центрі поля отримав Нуньєс. Пауза у нашому матчі.
21'
Під середину тайму перехопили ініціативу гості, але розхитати захист суперників їм поки що не вдається.
18'
Мартін подавав з лівого флангу, але захисники "Сельти" вибили м'яч за межі штрафної.
15'
Перший удар у нашому матчі. Оскар пробивав потужно зі штрафного, але м'яч пролетів повз ближню стійку.
13'
Хочеться бачити більше конструктиву у нашому матчі, але поки що багато позиційного футболу без просування вперед.
11'
Перес зіграв не уважно і опинився поза грою. Проте, також варто відзначити якісну гру захисників "Жирони".
9'
На початку зустрічі багато сумбуру і помилок у перехідних фазах. Поки що нікому віддати ініціативу неможливо.
7'
У ці хвилини гості намагаються взяти м'яч під свій контроль, заспокоїти гру. Ромеу подавав у штрафну, але неточно.
4'
Після подачі з лівого флангу пробивав Оскар, але набагато вище воріт. Намагаються тиснути на захист суперника господарі поля.
2'
Господарі активно розпочали матч, але поки що без просування вперед.
Матч розпочався!. Очікуємо на цікавий футбол.
"Жирона" (стартовий склад): Гассаніга, Коуто, Валері, Бернардо, Буено, Гутьєррес, Мартен, Мартінес, Циганков,Ромеу, Стуані
"Сельта" (стартовий склад): Вільяр - Вега, Айду, Арнаїс, Галан, Мальо, Ларсен, Нуньєс, Перес, Родрігес, Тапія
Запрошуємо вас на текстову трансляцію матчу 36-го туру Прімери між "Сельтою" та "Жироною". Гра розпочнеться в 20:30.