Реал - Реал Сосьєдад онлайн трансляція матчу

Чемпіонат Іспанії - 17 вересня 2023, 22:00 - Сантьяго Бернабеу . Трансляція: MEGOGO Футбол Первый
Головний суддя: Цесар Сото Градо
Мадрид
2 - 1
Сан-Себастьян
5' Barrenetxea, Ander 33' Tchouameni, Aurelien
46' Федеріко Вальверде 60' Хоселу 62' Tchouameni, Aurelien Вийшов: Лука Модрiч 62' Хоселу Вийшов: Camavinga, Eduardo 68' Мікель Меріно 69' Tierney, Kieran Вийшов: Munoz, Aihen 71' Garcia, Francisco 74' Garcia, Francisco Вийшов: Nacho 77' Traore, Hamari 81' Barrenetxea, Ander Вийшов: Cho, Mohamed-Ali 81' Mendez, Brais Вийшов: Zakharyan, Arsen 81' Oyarzabal, Mikel Вийшов: Садік Умар 87' Rodrygo Вийшов: Diaz, Brahim 87' Федеріко Вальверде Вийшов: Лукас Васкес 90' Давід Алаба
  • The most common result of matches between Real Madrid and Real Sociedad San Sebastian is 1-1. 6 matches have ended with this result.
  • During the last 28 meetings with Real Madrid playing at home, Real Madrid have won 18 times, there have been 6 draws while Real Sociedad San Sebastian have won 4 times. The goal difference is 72-33 in favour of Real Madrid.
  • During the last 56 meetings, Real Madrid have won 31 times, there have been 12 draws while Real Sociedad San Sebastian have won 13 times. The goal difference is 119-73 in favour of Real Madrid.
  • Last season's matches: 0-0 (Real Madrid at home) and 2-0 (Real Sociedad San Sebastian at home).
  • Real Madrid have a winning streak of 4 matches in LaLiga.
  • Real Madrid have a winning streak of 4 matches.
  • Real Madrid haven't lost in any of their last 8 home matches.
  • Real Sociedad San Sebastian haven't lost in their last 7 games.
  • When playing at home, Real Madrid have not lost to Real Sociedad San Sebastian in their last 3 encounters.
  • Jude Bellingham is Real Madrid's top scorer with 5 goals. Takefusa Kubo has scored 3 times for Real Sociedad San Sebastian.
  • Real Madrid have scored at least one goal for 5 consecutive matches.
  • Real Madrid wins 1st half in 40% of their matches, Real Sociedad San Sebastian in 45% of their matches.
  • Real Madrid wins 40% of halftimes, Real Sociedad San Sebastian wins 45%.
  • The winner of their last meeting was Real Sociedad San Sebastian.
  • On their last meeting Real Sociedad San Sebastian won by 2 goals.
  • When Real Madrid leads 1-0 at home, they win in 81% of their matches.
  • When Real Sociedad San Sebastian leads 0-1 away, they win in 87% of their matches.
  • When Real Madrid is down 0-1 home, they win 50% of their matches.
  • When Real Sociedad San Sebastian is down 1-0 away, they win 0% of their matches.
  • In LaLiga, Real Madrid has better performance than Real Sociedad San Sebastian.
  • Real Madrid's performance of the last 5 matches is better than Real Sociedad San Sebastian's.
  • Real Madrid have lost just 1 of their last 5 games against Real Sociedad San Sebastian (in all competitions).
  • In the last 5 meetings Real Madrid won 2, Real Sociedad San Sebastian won 1, 2 draws.
  • Real Madrid have lost just 1 of their last 5 LaLiga games against Real Sociedad San Sebastian.
  • Real Sociedad San Sebastian have won just 1 of their last 5 LaLiga games against Real Madrid.
  • Real Madrid scores 1.4 goals in a match against Real Sociedad San Sebastian and Real Sociedad San Sebastian scores 0.8 goals against Real Madrid (on average).
  • Average number of goals in meetings between Real Madrid and Real Sociedad San Sebastian is 2.2.
  • Average number of goals in the first half in meetings between Real Madrid and Real Sociedad San Sebastian is 0.6.
  • Real Madrid scores 2.19 goals when playing at home and Real Sociedad San Sebastian scores 1.36 goals when playing away (on average).
Давід Алаба
90'
Rodrygo
Вийшов: Diaz, Brahim
87'
Федеріко Вальверде
Вийшов: Лукас Васкес
87'
81'
Barrenetxea, Ander
Вийшов: Cho, Mohamed-Ali
81'
Mendez, Brais
Вийшов: Zakharyan, Arsen
81'
Oyarzabal, Mikel
Вийшов: Садік Умар
77'
Traore, Hamari
Garcia, Francisco
Вийшов: Nacho
74'
71'
69'
Tierney, Kieran
Вийшов: Munoz, Aihen
68'
Мікель Меріно
Tchouameni, Aurelien
Вийшов: Лука Модрiч
62'
Хоселу
Вийшов: Camavinga, Eduardo
62'
ГООЛ! Хоселу
60'
ГООЛ! Федеріко Вальверде
46'
33'
5'
В ефірі
У другій половині Реал забив швидкий м'яч і від того потім відштовхнувся для повноцінного камбеку. У Сосьєдада розладилась гра в атаці, тож ніякого спротиву в плані результату він не чинив.
Фран — найкращий гравець матчу.
Усе! Матч завершено! 2:1! П'ять із п'яти для Реала.
90+4'
Затримка суперника в центрі поля від Алаби.
90+2'
Ніхто не пішов завершувати подачу від Шо з лівого флангу на ближню стійку.
90'
Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме 4 хв.
90'
Беллінгем у падінні головою на дальній стійці завершував подачу Браїма з правого флангу, але Реміро витягнув м'яч, який летів низом, а потім Меріно унеможливив добивання.
87'
Васкес вийшов на заміну Вальверде.
87'
Родріго замінили на Браїма.
84'
Вальверде в центрі штрафного на завершення прострілу Крооса з лівого флангу влучив у ноги захисника, рикошет від яких пішов повз ближню стійку.
83'
Гості втримуються м'яч у себе на половині, але без просування.
81'
Замість Мендеса вийшов Захарян.
81'
Барренечеа поміняли на Шо.
81'
Оярсабаля замінив Садік.
79'
Барренечеа відкрився в центрі штрафного під закидання з правого флангу, Кепа зіграв на перехопленні, після чого Оярсабаль добивав відскок, але спрямував м'яч над воротами.
76'
Траоре прокотив Родріго на стегні на правому фланзі оборони.
74'
Замість Франа дограватиме Начо.
71'
Кубо проштовхнув м'яч повз Франа на правому фланзі атаки, а той зробив щось типу підкату проти нього, але прямо в ноги.
70'
Закручений удар від Крооса зі штрафного пройшов повз праву дев'ятку.
69'
Тірні поміняли на Муньйоса.
68'
Меріно підкатом зрізав Беллінгема, який зміщувався з лівого флангу до штрафного.
67'
Субіменді виграв боротьбу в Беллінгема за закидання до лівого флангу атаки.
65'
Щось зовсім без ентузіазму почав грати Сосьєдад.
62'
Замість Чуамені дограватиме Камавінга.
61'
Миттєво замінили Хоселу на Модрича.
60'
ГОЛ! Фран із лівого флангу виконав прицільну подачу на дальню стійку, де Хоселу завершив головою!
59'
Ле Норман зняв над штрафним подачу Крооса з лівого флангу на Хоселу.
56'
Барренечеа довів стінку з партнером перед чужим штрафним до заблокованого дальнього удару.
53'
Не було фолу від Ле Нормана на лівому фланзі власного штрафного в боротьбі проти Карвахаля.
50'
Кубо не дали завершити вибуховий дриблінг на правому фланзі дальнім ударом.
48'
Чуамені перед власним штрафним отримав по ногах від Мендеса.
46'
ГОЛ! Реал розпочав зі швидкого розіграшу на лівому фланзі, після якого Фран покотив під дальній постріл Вальверде на межу штрафного, а той у дотик пробив у ближній кут.
Було розпочато другий тайм!
Сосьєдад провів потужний початок першого тайму, тож тепер веде за рахунком, а Мадрид так і не зміг використати власні гольові нагоди, після чого взагалі перестав їх створювати.
Ідемо на перерву. 0:1 у нашому матчі за підсумками першої половини.
45+3'
Проти Кубо на лівому фланзі оборони порушив правила Кроос.
45+2'
Фран отримав закидання до лівого флангу на хід до офсайду, після чого намагався прострілити на Хоселу.
45'
Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, 2 хв.
43'
Барренечеа з лівого флангу змістився до зони перед штрафним, але здалеку пробив у захисника.
41'
Гості в контролі м'яча в центрі поля завершують перший тайм.
38'
Карвахаль не дав у центрі штрафного Барренечеа завершити простріл Траоре з правого флангу.
36'
Родріго на лівому фланзі штрафного просувався повз Тірні, упав, але фолу не було.
33'
Чуамені на лівому фланзі чужої половини підкатом зі спини зачепив ноги Кубо.
31'
Меріно завершував у падінні головою в центрі штрафного м'яку подачу Кубо з правого флангу, але не пробив Кепу.
29'
Кубо пролетів повз Франа та Крооса до правого флангу штрафного, після чого бив низом у дальній кут, але Кепа витягнув.
28'
Реміро завів м'яч на швидкості до лівого флангу штрафного, після чого з гострого кута пробив над Реміро, тож той зумів потягнути.
26'
Беллінгем отримав зворотній пас п'ятою від Вальверде на правому фланзі штрафного, після чого прострілив на Хоселу, але Реміро перехопив.
25'
Багато свистків від арбітра останніми хвилинами.
22'
Беллінгем заробив на собі фол на лівому фланзі атаки в боротьбі за закидання від Кепи проти Ле Нормана.
19'
Беллінгем закинув до правого флангу штрафного на Карвахаля, а той у падінні пробив у ближній кут, тоді як Реміро відбив ногами.
18'
Хоселу з правого флангу штрафного з гострого кута розстрілював ворота, але влучив точно в Реміро.
16'
Поперечина! Карвахаль пролетів повз двох суперників до правого флангу штрафного, звідки покотив на Хоселу, який у дотик пробив у поперечину, Карвахаль забрав відскок від неї та захисника, подав на дальню на Родріго, а той ударом через себе не влучив у ворота.
14'
Ле Норман не пустив на ближній передачу Франа з лівого флангу на Хоселу.
12'
Мендес на виконання поклав дальній постріл зі входу до правого флангу штрафного повз дальню стійку.
11'
Кубо на завершення зміщення з правого флангу вгатив у дальній кут, проте Кепі завадив побачити м'яч Оярсабаль, коли перебував у офсайді в центрі штрафного.
10'
Родріго низом пробив здалеку з лівого флангу, але влучив у Субельдію.
8'
Гра на утримання м'яча від гостей на чужій половині. А це вже цікаво.
6'
Реміро забрав до рук удар Родріго з гострого кута на лівому фланзі штрафного під дальню стійку.
5'
ГОЛ! Барренечеа в центрі штрафного з першого разу не пробив Кепу на завершення передачі Кубо з правого флангу, але потім просто завів м'яч через лінію.
4'
Беллінгем отримав пас до офсайду від Алаби на лівий фланг штрафного, після чого намагався повернути м'яч партнеру.
3'
Гості демонструють високий пресинг.
2'
Алаба зіграв назад на Кепу з великим ризиком перехоплення, але той був першим та м'ячі.
1'
Тірні в боротьбі в повітрі біля центральної лінії сфолив проти Хоселу.
Ми почули стартовий свисток арбітра. Матч було розпочато!
Реал Сосьєдад до цього обіграв Гранаду (5:3) та зіграв унічию з Дас-Пальмасом (0:0), Сельтою (1:1) та Жироною (1:1).
Реал до цього обіграв Атлетік (2:0), Альмерію (3:1), Сельту (1:0) та Хетафе (2:1).
Запасні: Марреро, Фрага, Одріосола, Айен, Фернандес, Шо, Захарян, Оласагасті, Садік, Пачеко, Туррьєнтес, Де Сарате.
Реал Сосьєдад: Реміро — Траоре, Субельдія, Ле Норман, Тірні — Мендес, Субіменді, Меріно, Барренечеа — Кубо, Оярсабаль.
Запасні: Лунін, Каньїсарес, Начо, Модрич, Камавінга, Л. Васкес, Себальйос, Діас, Пас, Гонсало.
Реал: Аррісабалага — Карвахаль, Рюдігер, Алаба, Фран Гарсія — Чуамені — Вальверде, Кроос — Беллінгем — Родріго, Хоселу.